głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blob “Potrzebny mi lek choć kropla porządku W morzu chaosu który już mnie męczy” — 	Zeus “Świt” To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty chciałabym całkiem zapomnieć

blob

blob.moblo.pl
“Potrzebny mi lek choć kropla porządku W morzu chaosu który już mnie męczy” — Zeus “Świt”
“Potrzebny mi lek choć kropla... teksty

blob dodano: 18 października 2014

“Potrzebny mi lek, choć kropla porządku W morzu chaosu, który już mnie męczy” — Zeus, “Świt”

To bardzo dziwna rzecz.  Tak samo... teksty

blob dodano: 17 października 2014

To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty, chciałabym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sama nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinnam pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.

Pogubiłam się już w liczbie... teksty

blob dodano: 17 października 2014

Pogubiłam się już w liczbie rozczarowań.

 5 Pomimo wszystko. Pomimo tego... teksty

blob dodano: 17 października 2014

[5] Pomimo wszystko. Pomimo tego bólu, pomimo cierpienia. Dobre chwile. Wspaniałe. Iść i po prostu się uśmiechać, bo właśnie przeżyłam kolejną chwilę. Płaczę, ale śmieję się przez łzy i myślę, że to najlepsza rzecz w moim życiu, bo czuje. Bo mogę. Mogę się śmiać. Mimo wszystko. Wbrew wszystkiemu. Wbrew wszystkim. Idziesz na spacer i wcale o tym nie myślisz. Ja idąc na spacer cieszę się z tego, że mogę. Cieszę się każdym krokiem, bo mam dwie nogi i nieskończoną ilość miejsc do odwiedzenia. Podnoszę głowę w górę i patrzę na słońce. Bo mogę. Przysłaniam je ręką, bo mogę. Bo mam ręce. Czuję wiatr, czuje jak plącze mi włosy i znów próbuje wcisnąć je do oczu i śmieje sie. Bo czuje. Jeśli uwierzysz w siebie, w to co możesz, co potrafisz, jeśli docenisz to że jesteś i zaczniesz żyć- nikt nie będzie w stanie cię powstrzymać. A każdy upadek umocni cię w przekonaniu że idziesz w dobrym kierunku. Możesz wszystko.

 4 Czasami ludzie pytają: czemu nie... teksty

blob dodano: 17 października 2014

[4] Czasami ludzie pytają: czemu nie poprosisz o pomoc skoro jej potrzebujesz. Śmieszne. Ironia. Prosić o pomoc kogoś przez kogo właśnie czuje się w ten sposób. To tak jak podpalać sobie dłoń zapalniczką i wierzyć, że w końcu przestanie parzyć. Może to o to chodzi. Chodzi o to, żeby nauczyć się trzymać tą dłoń w takiej odległości od ognia, by nie parzyła, ale dawała ciepło. Czasami nasze dusze próbują uciec, bo boli je to, że nie potrafią zbyt długo nacieszyć się szczęściem. Granica jest cienka i niewidoczna. Jeden krok i znów upadasz, ale zapamiętaj: wszystko jest lepsze od stania w miejscu. Staram się łapać chwile. Każdą radosną chwilę. Staram się łapać życie. Przecież to wszystko jest takie kruche. Nie chce umierać. Nie dzisiaj. Nie jutro. Wcale. Chce żyć.

 3 Czasami brak mi powietrza. Brak... teksty

blob dodano: 17 października 2014

[3] Czasami brak mi powietrza. Brak powietrza by móc swobodnie oddychać. Atmosfera czasami jest już zbyt gęsta. Może wtedy tonę. Może nawet wtedy próbuję się uratować. Może tylko może. Może krzyczę o pomoc jednocześnie ją odrzucając. Ha. Co by było gdyby wszystko było normalne? Wróć. Normalne? A co to do cholery znaczy normalne? Czasami wybucham. Jak wulkan. Wszyscy uciekają, a ja się wypalam. Nieme krzyki. Pomocy. Prosze. Pomocy. Błagam. Znów upadam. Kolejny raz. K o l e j n y r a z. Ale się podniosę wiesz? Upadam po to by docenić to, że potrafię wstać. Ty też potrafisz. Znowu będzie przepięknie. Nie chcę być sama, wiecie? Nikt nie chce być sam. Każdy boi się samotności. Boże, jeśli tam jesteś, pozwól nam nie być samotnymi. Nie pozwól nam rozbić się o dno. Czasami wstyd mi za to, że jestem człowiekiem.

 2 Jestem delikatna. Uważaj na to... teksty

blob dodano: 17 października 2014

[2] Jestem delikatna. Uważaj na to co chcesz powiedzieć, bo z każdym słowem gasnę. Jestem delikatna, więc łatwo upadam i się łamię. Dziś jest ten dzień kiedy z każdym ruchem mój świat sie trzęsie.Trzymaj mnie, żebym się nie rozpadła. Może też tak masz? Może też bijesz się z myślami w sumie o niczym konkretnym? Może też czasami zdarza ci się myśleć, że chciałabyś zasnąć i się nie obudzić, ale po chwili zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę jest to ostatnią rzeczą której pragniesz, bo tak naprawdę najbardziej na świecie pragniesz żyć, ale nie potrafisz? Może tak jak ja czasami czujesz się samotny, niechciany, niepotrzebny, zbędny, zawsze najgorszy? Może też się boisz, tak po prostu? Może z tego strachu siedzisz, trzęsiesz się, łapiesz się za głowę i płaczesz, bo nie możesz uciszyć głosów kłócących się w twojej głowie? Też się boisz? Czego się boisz?

 1 Jest tak wiele bólu wiesz? Tak... teksty

blob dodano: 17 października 2014

[1] Jest tak wiele bólu, wiesz? Tak wiele cierpienia. Tak wiele złości, nienawiści. Tak wiele strachu. Tak wiele złych odczuć, że zapominamy jak to jest czuć się dobrze. Momentami to wszystko wyklucza nas z normalnego funkcjonowania, z życia. Momentami zapominamy, że dobro jest wynikiem zła, że żeby było dobrze, żeby czuć się dobrze najpierw trzeba poczuć się źle. Czy więc kluczem do pełni szczęścia jest to by poczuć się najgorszej, a później odbić się od dna… i latać?

nie umiem iść spać pożegnać... teksty

blob dodano: 15 października 2014

nie umiem iść spać, pożegnać tego dnia, przywitać jutra. / i.need.you

Co rano trzeba wstać a co wieczór... teksty

blob dodano: 11 października 2014

Co rano trzeba wstać,a co wieczór zapomnieć.

 Ziemia to pudło w którym żyć... teksty

blob dodano: 11 października 2014

"Ziemia to pudło, w którym żyć trudno, Jeden ma wszystko, drugi ma gówno, Pierwszy się śmieje, drugi traci nadzieję," Polska Wersja

Kiedy zamykam oczy widzę twoją... teksty

blob dodano: 11 października 2014

Kiedy zamykam oczy, widzę twoją twarz, kiedy idę niemal czuję twoją dłoń w mojej. To jest we mnie wciąż żywe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV