głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blackcherrrrrry Nie wierzę że ktokolwiek mógłby czuć do Ciebie to co ja w tej chwili. Póki nosisz kogoś w sercu nigdy go nie tracisz. Nie wiem co mogę powiedzieć. Nie wiem od c

blackcherrrrrry

blackcherrrrrry.moblo.pl
Nie wierzę że ktokolwiek mógłby czuć do Ciebie to co ja w tej chwili.
Nie wierzę  że ktokolwiek mógłby... teksty

blackcherrrrrry dodano: 21 marca 2013

Nie wierzę, że ktokolwiek mógłby czuć do Ciebie, to co ja w tej chwili.

Póki nosisz kogoś w sercu  nigdy go... teksty

blackcherrrrrry dodano: 21 marca 2013

Póki nosisz kogoś w sercu, nigdy go nie tracisz.

Nie wiem co mogę powiedzieć. Nie... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Nie wiem co mogę powiedzieć. Nie wiem od czego zacząć. Zresztą nieważne co powiem, nieważne jak długo będę opowiadać, mojej historii i tak nigdy do końca nie zrozumiesz. Mogę tylko stwierdzić, że zawsze wydaje mi się, że jestem już na dnie, a po kilku miesiącach uświadamiam sobie, że to nie było dno, że teraz jestem jeszcze niżej.

Mówisz   że masz dość ? To... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Mówisz , że masz dość ? To spójrz na tego pijaka pod sklepem , który ma tylko butelkę , która ma na etykiecie jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne , opuszczone dzieci , umierające z głodu . Spójrz na otaczający cię świat , a dopiero później mów , że nie masz siły , by żyć !

Poddaje się   już nie będę o... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Poddaje się , już nie będę o ciebie walczyć nie dlatego , że cię nie kocham tylko dlatego , że zaczyna mnie to niszczyć.

mówię Ci  żałosne uczucie   stać... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

mówię Ci, żałosne uczucie - stać tak blisko ciebie, a nie móc cię dotknąć.

Stałam wtedy przy oknie. Widziałam... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Stałam wtedy przy oknie. Widziałam jak spokojnie z nieba spadają białe płatki śniegu w kierunku ziemi. Myślałam o nim. Chciałam by delikatnie podszedł do mnie od tyłu i przytulił. Pragnęłam Jego głosu. Spoglądając w niebo powiedziałam, że kocham. Mówiłam o tym, jak bardzo pragnę Go przy sobie. Poczułam wibracje telefonu leżącego na parapecie. ,,Nowa wiadomość'' Na zegarku cztery zera. Mocniejsze szarpnięcia serca. Niepewność. Głęboki wdech. Szybki ruch ręki. Ikona ,,Odblokuj''. Na wyświetlaczu Jego imię. ,,Doskonale wiesz że ja bardziej. Przytuliłbym Cię, ale jestem u kolegi. Mogę przyjść, ale pewnie leżysz już w łóżku''. Na twarzy uśmiech. ,,Nie będziesz mi się szlajał po nocy. Nie, nie jestem w łóżku''. Dziesięć minut, brak odzewu. Pukanie do drzwi. W progu On. ,,Tęskniłem''. Przytula się, doskonale wiedząc, że nienawidzę, gdy się naraża, ale gdy staje w drzwiach wie, że będzie musiał utulić mnie do snu ♥

Musisz przyjechać potrzebuje... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Musisz przyjechać potrzebuje pomocy... Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielki potwór wyjdzie zza szafy i będzie chciał mnie zjeść ♥

nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mej szyi, za każdym razem przyprawiający o dreszcze i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego pragniesz.

  A może wrócimy do tego co było... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

- A może wrócimy do tego co było rok temu? - Rok temu się nie znaliśmy. - No właśnie...

Jak długo można tęsknić za... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Jak długo można tęsknić za człowiekiem, wiedząc że już nigdy do Ciebie nie wróci ?

Pomagam wszystkim wkoło  daje rady... teksty

blackcherrrrrry dodano: 18 marca 2013

Pomagam wszystkim wkoło, daje rady, jakich pierdolony psycholog by nie wymyślił, a sama nie potrafię ogarnąć syfu, który rozrywa mnie od środka. Nie radzę sobie z jego uśmiechem, kiedy na mnie patrzy. Nie radzę sobie z ciszą, z którą mnie zostawia na kolejne tygodnie. Nie radzę sobie z drżącymi dłońmi. Mam milion wad, ale potrafię kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV