głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Szanuj siebie na tyle by odejść od wszystkiego co Ci nie służy co Cie nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia! Nie wiem czy to świat zwariował czy mam tylko wkrę

black-inside

black-inside.moblo.pl
Szanuj siebie na tyle by odejść od wszystkiego co Ci nie służy co Cie nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia!
Szanuj siebie na tyle  by odejść od... teksty

black-inside dodano: 27 listopada 2013

Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego co Ci nie służy, co Cie nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia!

Nie wiem czy to świat zwariował... teksty

black-inside dodano: 27 listopada 2013

Nie wiem czy to świat zwariował, czy mam tylko wkręte.

Bo jak mam wierzyć  skoro nawet... teksty

black-inside dodano: 27 listopada 2013

Bo jak mam wierzyć, skoro nawet pismo święte, stworzone jest przez ludzką rękę, to nie pojęte jest..

Opanuj strach  zamknij oczy  on nie... teksty

black-inside dodano: 27 listopada 2013

Opanuj strach, zamknij oczy, on nie wróci, jeśli tylko na tym co w Twym sercu się skupisz, musisz jedynie, widząc tą złą część siebie, przyrzec, że na dnie duszy gdzieś ją pogrzebiesz.

Nie wiem już czy to ze mną jest... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Nie wiem już czy to ze mną jest coś nie tak, czy po prostu nie dostrzegasz tego jak na Ciebie patrzę, i nie widzisz mojego uśmiechu, który pojawia się za każdym razem, kiedy Cię widzę, i chyba nie za bardzo rozumiesz to, co do Ciebie mówię, bo za każdym słowem ukryte jest inne znaczenie, i nie wykrzyczę Ci wprost czego chcę, bo przecież tak nie wypada, i nie rzucę Ci się w ramiona, bo nie wiem kim dla Ciebie jestem, i nie powiem, że tęsknię i czekam na Twój ruch, że nocą zastanawiam się czy Ty też może czasem o mnie myślisz, że łudzę się, że liczę na to, że być może dziś będzie inaczej, lepiej, bo uśmiechniesz się i złapiesz mnie za rękę, i nie będziesz musiał mówić nic, ja zrozumiem, doskonale będę wiedziała o co Ci chodzi. [yezoo] /true story..

Wkurwiam się jak Małolat w Pogoni... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Wkurwiam się jak Małolat w Pogoni, oni w tv robią syf kurwa ja muszę gonić do nich, karmi mnie gniew, by ich zabijać na necie, więc moja ambicja tutaj nigdy nie była na diecie.

Tyle razy mówiłeś o prawdzie  ani... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Tyle razy mówiłeś o prawdzie, ani razu nie powiedziałeś prawdy, tyle razy brzmiałeś poważnie, nigdy jednak nie byłeś poważny.

Nie odczuwam strachu  nie wiem co to... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Nie odczuwam strachu, nie wiem co to gniew, krzyk zamieniam w szept, lecz to nie gra roli, nie zadaję bólu, mnie też już nic nie boli.

Po co się męczyć i tracić... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Po co się męczyć i tracić zmysły? lepiej pożegnać się z klasą, niż po dniu pretensji, szarpać nerwy, niszczyć się wzajemnie psychicznie.

Jest rachunek za telefon  don't worry... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Jest rachunek za telefon, don't worry I got it, w ogóle to zawiasy w desce od kibla są bolączką, już drugi miesiąc, he, nie jestem złotą rączką, ale naprawiłem je dla Ciebie, nie mów tego nikomu, wkurwiała już mnie reklama "zostań bohaterem w swoim domu", nie śmiej się, wiem że i tak jesteś dumna tak ze mnie, że wieczorem się będziesz we mnie wtulać bezwiednie, a ja kocham gdy to robisz.

Kochamy się wciąż  kochamy się... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Kochamy się wciąż, kochamy się wciąż, nie od dziś już swoje weekendowe znamy potrzeby, i nadal kochamy się wciąż, kochamy się wciąż, nie chcemy tego zniszczyć za żadne skarby, dlatego kiedy... przychodzi weekend, to budzę Cię, bejbi, trzeba tu wyjebać jakąś lufę tej JD, jedna, druga, ósma, niech ktoś samare tutaj kurwa napełni, jebła, bomba, i znów jedziemy taksówką razem na miasto, masz to tylko nie wysyp tego na raz, żeby żadne z nas tutaj zaraz nie padło, szerokimi ulicami tu poginamy przez okoliczne pijalnie, jedna, druga, ósma, kurwa mać jak zajebiście, Kochanie, całujemy się najebani i stukamy się kieliszkami, jak bang, bang, bang, baaang!

Non stop przy biurku myślałam co ze... teksty

black-inside dodano: 26 listopada 2013

Non stop przy biurku myślałam co ze mną zrobisz, kiedy wrócę do domu, a Ty zrobiłeś obiad, chcesz bym utyła jak Fiona? lepiej się ciesz chłopcze, że zupa nie była za słona, lubię Cię rozśmieszać, śmiesznie marszczysz skronie, i wiem, że to Twój afrodyzjak, w łóżku później tak strasznie płoniesz, w ogóle dziś dzień babci, nie wiesz? zawsze to zjebiesz, nie martw się, już wysłałam jej kartkę za Ciebie, mimo że jestem roztrzepana możesz na mnie liczyć, speakin of witch, przyniesiesz do kuwety piach z piwnicy?, naprawiłeś kibel? to wspaniale, ale nie działa mi prostownica, nie będę mogła włosów układać w fale, ale i tak wiesz, jestem dumna z Ciebie, tak dumna, że dziś wieczorem znowu będę się wtulać w Ciebie i wiem, że ty kochasz gdy to robię:*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV