głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Nagle sie odcina rozpoczyna myśli gilotyna włączony winamp po kolei leci każda chwila. Wspomnieniami serca nie oszukasz. Odkąd pojawiłaś się zniknął cień z mej

black-inside

black-inside.moblo.pl
Nagle sie odcina rozpoczyna myśli gilotyna włączony winamp po kolei leci każda chwila.
Nagle sie odcina  rozpoczyna myśli... teksty

black-inside dodano: 20 lipca 2013

Nagle sie odcina, rozpoczyna myśli gilotyna, włączony winamp, po kolei leci każda chwila.

Wspomnieniami serca nie oszukasz. teksty

black-inside dodano: 19 lipca 2013

Wspomnieniami serca nie oszukasz.

Odkąd pojawiłaś się zniknął... teksty

black-inside dodano: 19 lipca 2013

Odkąd pojawiłaś się zniknął cień z mej drogi, to było zbyt wcześnie jeszcze nie chciałem mieć foki, po tamtej porażce uważniej patrzyłem pod nogi, bałem Ci się zaufać, Ty i tak byłaś przy mnie, czekałaś cierpliwie, aż mój ból w sercu minie, pogrążyłem się w dymie, w blokach wpadłem w bagno, Ty podałaś mi rękę i nie dałaś spaść na dno, właśnie za to Cię cenię Maleńka, dziękuję Bogu że z Tobą teraz klękam przed ołtarzem i tylko z Tobą chcę tam być za każdym razem, gdy kładę głowę na poduszce o Tobie marzę, bo z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej, naprawdę zrozumiałem ile Twe słowa są warte, dla mnie szczerość, szacunek, zaufanie się liczy, co by się nie działo zawsze razem ja i Ty, wierzę że ta miłość nie umrze nigdy, Ty jesteś inna niż one, słyszysz co do Ciebie mówię, świecisz się w klubie, wokół Ciebie jest ciemno, jestem dumny z tego, że przyszłaś tu ze mną, Twój każdy ruch, każdy krok dobrze czuję, ej foczko Ty najlepiej pupą szczujesz!:]

Odebrałaś mi siebie  zapomniałaś... teksty

black-inside dodano: 19 lipca 2013

Odebrałaś mi siebie, zapomniałaś wziąć wspomnień.

Uśmiech męką  rozstanie gehenną. teksty

black-inside dodano: 19 lipca 2013

Uśmiech męką, rozstanie gehenną.

Przy niej inne gwiazdy bledną  dama... teksty

black-inside dodano: 19 lipca 2013

Przy niej inne gwiazdy bledną, dama nie ścierwo, tajfun nie drewno, jesteś moją kokainą dziewczyno, gdy ją widzę aż skacze mi tętno, jak Bóg ją mógł uczynić tak ponętną?

Problem zaraz wybuchnie  z wszystkimi... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Problem zaraz wybuchnie, z wszystkimi kłótnie, wiem że jest to głupie, ale dziś konfliktom zapobiec nie umiem i tak uśmiecham sie z trudem, misiek przepraszam, do domu wracam, zero słów, pokój i ja, cztery ściany i muzyka, telefon dzwoni: El co słychać? nic, okej, niewiele, spoko, nara.. olałem rozmówcę, sorry, ale dziś nawet sam z sobą się kłócę, zaraz czymś ciężkim w ścianę rzucę, wiem że dzisiaj nie usnę, we łbie komórki puste, boje się stanąć przed lustrem, chrzanić to, mam problem, ale wiem że jutro zobaczę Ciebie i wiem ze rozwiążesz go bankowo.

Mam problem i nie potrafię go... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Mam problem i nie potrafię go rozwiązać, to już druga muka jak zostaje rozwiązania szukać, napić się? nie alko nie działa, mam sie najarać? hmmm, kiepska rada, robie to rzadko, na bank nie wtedy, gdy dręczy problem, kłótnia z matka pogłębia doła, włączam radio.

Wiesz jak to jest  gdy wszystko... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Wiesz jak to jest, gdy wszystko kończy sie na szczerych chęciach, gdy jesteś bezsilny wobec tego co zadręcza, nie możesz zrobić nic, chociaż dajesz z siebie tyle, gdy na sile próbujesz rozwiązywać problemy czyjeś..

Nie tylko Ciebie  innych... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Nie tylko Ciebie, innych rzeczywistość też zaskakuje, nie wiem ile przykrości jeszcze życie mi przysporzy, bez wkurwienia w duszy chce spokojnych dni.

Masz swoje zmartwienia  po co Ci... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Masz swoje zmartwienia, po co Ci cudze, to normalne - myślisz głupio i banalnie, weź podejmij walke, na pewno kiedyś ktoś o Tobie myśleć nie przestanie, nie ma że coś za coś, tu nie chodzi o przysługę.

Gra muzyka  na razie wkurwiam się... teksty

black-inside dodano: 18 lipca 2013

Gra muzyka, na razie wkurwiam się, bo kręcę się gdy pora zasypiać, nocna rumba, łapie mnie furia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV