głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside “Nigdy nie zakładaj że nie jesteś dość atrakcyjna i musisz to nadrobić nadskakując mężczyźnie gust jest rzeczą subiektywna a która dla jednego jest brzydula moż

black-inside

black-inside.moblo.pl
“Nigdy nie zakładaj że nie jesteś dość atrakcyjna i musisz to nadrobić nadskakując mężczyźnie gust jest rzeczą subiektywna a która dla jednego jest brzydula moż
“Nigdy nie zakładaj że nie... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

“Nigdy nie zakładaj, że nie jesteś dość atrakcyjna i musisz to nadrobić, nadskakując mężczyźnie, gust jest rzeczą subiektywna, a, która dla jednego jest brzydula, może być pięknością dla innego.”

Spotykam ziomka więc z nim pakuję... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Spotykam ziomka, więc z nim pakuję się do wózka i na buszka lub dwa, bierzemy dwie znajome, browar puszka, szlug, blant, przepnę się pasem, ziomal ciśnie lepiej trasę, częstuję panny Malborasem, kręcę tymczasem.

Właśnie przyniosłeś mi kwiaty i... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Właśnie przyniosłeś mi kwiaty, i strasznie się wzruszyłam, bo myślałam o Tobie cały dzień, pewnie to dziwne, rozpłakać się po otrzymaniu kwiatów i tak miotać się w zaskoczeniu, ale nie wiedziałam gdzie ukryć tekst, który piszę, w każdym razie, nie chodź w butach po mieszkaniu, chcesz herbaty z miętą i cytryną? a, i... odgazowałam Twoją colę, kocham Cię;)

Gdy inni Cię okłamią ja powiem Ci... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Gdy inni Cię okłamią, ja powiem Ci prawdę, mam tylko jedną pasję, mogę być jak pięć gwiazdek na Twojej marynarce, jak Rolex na ręku i niezawodne wsparcie, coś na co lubisz patrzeć, ale jest też przydatne.

Jesteś na tyle atrakcyjna na ile... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Jesteś na tyle atrakcyjna, na ile się czujesz, wszystko zaczyna się w głowie!

Będę Cię uzupełniać i wspierać... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Będę Cię uzupełniać i wspierać, nieważne, w sukcesie czy porażce, jedyne czego pragnę, będę w Ciebie wierzyć, choćby inni zwątpili, i będę stać za Tobą choćbyś tracił sam siły, i ufam bezgranicznie, że nie poddasz się dla mnie, jedyne czego pragnę, Twojej pięknej duszy i Twoich dłoni ciepłych, Twojego umysłu i dwóch szaroniebieskich oczu, tak szlachetnych które patrzą na mnie, jedyne czego pragnę.

Zabawne że najważniejsze te rzeczy... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Zabawne, że najważniejsze te rzeczy w życiu, może los żwawo tu zmieni w moment, a niektóre błahe te pozostaną tu niezmienione.

“ Najgorzej jest wtedy kiedy ona... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

“ -Najgorzej jest wtedy, kiedy ona jest obok - mruknął. Opierał dłonie o parapet, patrzył na księżyc. Bezchmurne niebo, warunki do obserwacji wprost idealne. - Najgorzej jest wtedy, kiedy w jej brązowych oczach mogę dostrzec odbicie mojej twarzy. Kiedy do głowy uderza mi słodki zapach jej perfum, mącący myśli. Kiedy niemal czuję ciepło jej skóry, bliskość jej ciała. Wyprostował się. Bezwiednie potarł otwartą dłonią lewy nadgarstek. Opuszkami palców instynktownie odnalazł wypukłości. Blizny, które jakoś same nie chciały zniknąć. - Bo wtedy... Wtedy ta odległość między nami jest najbardziej odczuwalna. Bo co z tego, że jest tak blisko, skoro nie mogę jej objąć, przytulić? Co z tego, skoro nie mogę skosztować smaku jej warg, który wcześniej tak mocno wyrył mi się w pamięci? - Odrzucił głowę do tyłu, westchnął ciężko. Czuł zimno przedostające się przez nieszczelnie zamknięte okno. - Pieprzona miłość... Ten ból... To chyba jedna z najgorszych rzeczy, które mogą spotkać człowieka. ”

Olej tych typów ja Cię nie zranię. teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Olej tych typów, ja Cię nie zranię.

Widziałem zawiść innych którzy... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Widziałem zawiść innych, którzy nie kumali się już dawno, smutna musi być taka ślepa zazdrość, tak myślę.

“Potrzebuje faceta który wie... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

“Potrzebuje faceta, który wie czego chce i jedną z tych rzeczy mam być ja.”

Kiedy już myślę że jestem... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Kiedy już myślę, że jestem niepotrzebny, pojawiasz się Ty i wiem, co stracę jak przerwę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV