głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Osiem lat wyzbywałem się lęku przed tym że zaraz znów kogoś stracę ale już koniec z tym wyrzucam żal i mówię co czuję Ci nie bacząc na to czy znikniesz bo drugi

black-inside

black-inside.moblo.pl
Osiem lat wyzbywałem się lęku przed tym że zaraz znów kogoś stracę ale już koniec z tym wyrzucam żal i mówię co czuję Ci nie bacząc na to czy znikniesz bo drugi ra
Osiem lat wyzbywałem się lęku... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Osiem lat wyzbywałem się lęku przed tym, że zaraz znów kogoś stracę, ale już koniec z tym, wyrzucam żal i mówię, co czuję Ci, nie bacząc na to, czy znikniesz, bo drugi raz naiwnie, nie będę myślał, że są przy mnie Ci, co mają dla mnie więcej drwin niż wsparcia, pierdolę te ciągłe ataki, zarzuty i teorie, dlaczego wszystko, co robię, jest złe, raz już przestałem ufać sobie przez nich, więcej nie chcę mieć za bliskich tych, co sprawili, że ciężej mi było być sobą przy nich niż obcych, wycieram tę przeszłość jak kurz.

Jak spytać kogoś  czemu nie wspiera... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Jak spytać kogoś, czemu nie wspiera Cię? to taka słabość, nie stać mnie było na tą szczerość, wolałem zniknąć w ciszy, teraz dopiero chcę rozliczyć ten żal.

Już wybrałem swoją drogę...... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Już wybrałem swoją drogę... przerywam ciszę.

Zburz to i przemyśl  zanim znów... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Zburz to i przemyśl, zanim znów powietrze zaroi się od przemilczanych słów.

Jakby to miało wręcz zabić Cię... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Jakby to miało wręcz zabić Cię - nie powiesz prawdy, nie, łatwiej zakończyć to co między wami jest.

Byle pretekst się nada byś nie... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Byle pretekst się nada byś nie przyznawał się do własnych błędów i za nic nie chcesz, by wiedzieli, jaki jesteś, po co masz tłumaczyć, że starasz poprawić się, jak łatwiej kłamać i marzyć, że możesz ich nabrać i sprawić, żeby uważali Cię za kogoś więcej.

Oni za nic nadal nie skumali  jak ten... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Oni za nic nadal nie skumali, jak ten cały czas unikasz ich i chciałbyś raz powiedzieć im: "spierdalaj" - tak, by dali spokój, ale nie potrafisz tak, nie jesteś taki, tak jak i nie odmawiasz, gdy dzwonią, żebyś się zjawił tam, czujesz ten nacisk, a miałeś coś zrobić z życiem, a nie zawalić wraz z nimi kolejny weekend.

Nie mówisz jak brak Ci ich i jak są... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Nie mówisz jak brak Ci ich i jak są ważni, i nie chwalisz ich, i komplementy znów zostawisz dla tych tanich siks, by wziąć którąś do chaty dziś, tych którzy są przy nas latami, tych nie doceniamy lub nie dostrzegamy już potrzeby, by mówić im, jak każdy z nich wiele dla nas znaczy, Ty przecież się znamy tyle lat!

Zwykle zaczynasz tym  że nie chcesz... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Zwykle zaczynasz tym, że nie chcesz ich ranić, chuj w te błahe sprawy już, nie puszczasz pary z ust, przecież sam nie jesteś idealny.

Czujesz że mógłbyś zabić ją tu... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Czujesz że mógłbyś zabić ją tu, a jednocześnie tak nie chcesz jej stracić, że znów chcesz tylko wrócić do stałych ról, więc dławisz w sobie samym ten ból i gryziesz się w język, nim wypowiesz kilka nieprzemyślanych słów.

Nie chcesz mówić nic  że boisz... teksty

black-inside dodano: 15 maja 2015

Nie chcesz mówić nic, że boisz się, że nie dasz rady, nikt przecież prócz Ciebie nie powinien wiedzieć, jak bardzo czujesz się słaby w tym lub kiedy nie chcesz wybaczyć im, bo przecież nie Ty żeś to schrzanił i nie chcesz wystawić im tej dłoni na zgodę pierwszy, mimo że BRAK CI ICH.

Te jebane wróżki mówią mi co... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2015

Te jebane wróżki mówią mi co będzie i zło wróżą, nie życzą sobie mnie, a i tak się spełniam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV