głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Ich związek to historia nie z tej planety zupełnie jak Mars i Wenus chyba wtedy już byli razem i na początku w jednym mieście ale nim studiowali oddzielnie miel

black-inside

black-inside.moblo.pl
Ich związek to historia nie z tej planety zupełnie jak Mars i Wenus chyba wtedy już byli razem i na początku w jednym mieście ale nim studiowali oddzielnie mieli za s
Ich związek to historia nie z tej... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Ich związek to historia nie z tej planety, zupełnie jak Mars i Wenus, chyba wtedy już byli razem i na początku w jednym mieście, ale nim studiowali oddzielnie mieli za sobą pierwsze rozejście i pierwsze zejście, potem coś na odległość - ona Gdańsk, on Warszawa i to jakbyś zażartował z sędziego na rozprawie o Twoje życie, to jest drogi kawał, pewnie dlatego im nie wyszło znów, ale potem w stolicy wynajmowali razem m3, ale po trzech latach on się wyprowadził, ona też i wiesz to były złe dni i tygodnie, miesiące, potem lata, on ma nowy związek, ona lata po bibach, a dzisiaj chyba po raz ósmy są razem, końca na horyzoncie nie widać (...) ziomek, do czego zmierzam? jeżeli to jest prawdziwe to i tak przetrwa, kieruj się sercem, życie bywa śliskie jak płetwa!

Kiedy na mnie patrzysz widzę w... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Kiedy na mnie patrzysz, widzę w Twoich oczach o czym myślisz, wiesz pewnie, że myślę, że nie mogę zostać, nie wiem czy to dobrze, ale teraz nie jest dobrze, a mamy jedno życie, proszę zrozum, nie chcę wybierać, ale muszę to zrobić sam.

Przychodzi mi to ciężej tym... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Przychodzi mi to ciężej, tym bardziej, że jest Bogu ducha winna i nawet nie wiem jakie sytuacje ten powodują impas, w sensie czy chcę wolności, czy chcę innej, czy w samotności mi mieć przyjdzie moje szczęście?

Szczere uczucie chyba mój egoizm... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Szczere uczucie chyba mój egoizm przyćmił.

Widzę ją często co tydzień z... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Widzę ją często, co tydzień z innym, mini tak krótkie, że kiedy się schyla, żeby zajebać krechę to widzę stringi (...) jej polowanie zwykle to typ, który leje łychę jakby leciała z kranu i zazwyczaj w koszuli i kantach cham, bo to nie płaski laluś, wybiera zawsze chamów, ona kręci tą dupą niewinnie, uśmiecha się, tak go zaczepić chce, jak przyczepi się, to nie odczepi się, lepi się, jakby zjadła tablety dwie, potem wychodzą razem i nie mówią dobranoc, do siebie wróci już rano.

Była ładna wypiliśmy trochę w... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Była ładna, wypiliśmy trochę w hotelu, opowiedziała mi o swoim nieudanym związku, obecnie jej serce jest trochę jak czeluść, jej były tam był kiedy grałem, pomyślała, że chcę go zniszczyć, z klubu wyszliśmy tak, żeby to widział, nic nie zrobiliśmy, pozwoli mu tak myśleć, byłem dla niej terapeutą tylko.

Piwo i wóda na popite ruda po... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Piwo i wóda, na popite ruda, po południu wrócimy do domu autem, a jutro do banku tu znowu zadzwonię, by zablokowali kredytową kartę.

Mówi że może oszukuje samego... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Mówi, że może oszukuje samego siebie, ale w to wchodzi dopóki przez ten etos może być jedną z legend.

Tylko Ty możesz mówić stop  inni... teksty

black-inside dodano: 20 maja 2015

Tylko Ty możesz mówić "stop", inni nie mogą.

Ideały się stały jakieś... teksty

black-inside dodano: 20 maja 2015

Ideały się stały jakieś niewyraźne, to straszne, bo kiedyś były moje, własne i tracę je, tak samo jak tracę Ciebie i sens.

Dokądkolwiek pójdziesz cokolwiek... teksty

black-inside dodano: 20 maja 2015

Dokądkolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz - będę z Tobą.

Zmęczyć się zmoknąć nawdychać... teksty

black-inside dodano: 20 maja 2015

Zmęczyć się, zmoknąć, nawdychać światła, zasnąć, wtopić się w las, gdy zachodu światła zgasną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV