głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Co to szczęście? powiedz mi gdzie go szukać? chyba byłem już wszędzie gdzie jeszcze mam zapukać? To ten kolejny dzień kiedy myślę nad sensem cieszę się że jeszc

black-inside

black-inside.moblo.pl
Co to szczęście? powiedz mi gdzie go szukać? chyba byłem już wszędzie gdzie jeszcze mam zapukać?
Co to szczęście? powiedz mi gdzie... teksty

black-inside dodano: 23 maja 2015

Co to szczęście? powiedz mi gdzie go szukać? chyba byłem już wszędzie, gdzie jeszcze mam zapukać?

To ten kolejny dzień kiedy myślę... teksty

black-inside dodano: 23 maja 2015

To ten kolejny dzień kiedy myślę nad sensem, cieszę się, że jeszcze czuje coś, bo to znaczy, że jestem tu.

Przestałem zabijać komórki szare... teksty

black-inside dodano: 22 maja 2015

Przestałem zabijać komórki szare, rzadko pije alko i długo nie pale, inaczej nie przejdziesz barier, widzieć więcej, słyszeć więcej i czuć, wszystko leży w mózgu.

Masz swój Eden  oddałbym wszystko... teksty

black-inside dodano: 22 maja 2015

Masz swój Eden, oddałbym wszystko za Ciebie!

Stoję między piekłem  a niebem... teksty

black-inside dodano: 22 maja 2015

Stoję między piekłem, a niebem przez fakt, że zamiast na siebie, stawiałem na świat, który chciałem naprawiać, ale przeszło mi kiedy zdałem sobie sprawę, że nie zmienię nic, ludzie chcą mijać dni, a wiara w nich, to mentalny areszt, już wiesz co mnie blokuje? miewam za miękkie serce, by stale być chujem.

Nie wiń mnie  że nie widzę nas  bo... teksty

black-inside dodano: 22 maja 2015

Nie wiń mnie, że nie widzę nas, bo nie widzę siebie za te kilka lat.

Ich związek to historia nie z tej... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Ich związek to historia nie z tej planety, zupełnie jak Mars i Wenus, chyba wtedy już byli razem i na początku w jednym mieście, ale nim studiowali oddzielnie mieli za sobą pierwsze rozejście i pierwsze zejście, potem coś na odległość - ona Gdańsk, on Warszawa i to jakbyś zażartował z sędziego na rozprawie o Twoje życie, to jest drogi kawał, pewnie dlatego im nie wyszło znów, ale potem w stolicy wynajmowali razem m3, ale po trzech latach on się wyprowadził, ona też i wiesz to były złe dni i tygodnie, miesiące, potem lata, on ma nowy związek, ona lata po bibach, a dzisiaj chyba po raz ósmy są razem, końca na horyzoncie nie widać (...) ziomek, do czego zmierzam? jeżeli to jest prawdziwe to i tak przetrwa, kieruj się sercem, życie bywa śliskie jak płetwa!

Kiedy na mnie patrzysz  widzę w... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Kiedy na mnie patrzysz, widzę w Twoich oczach o czym myślisz, wiesz pewnie, że myślę, że nie mogę zostać, nie wiem czy to dobrze, ale teraz nie jest dobrze, a mamy jedno życie, proszę zrozum, nie chcę wybierać, ale muszę to zrobić sam.

Przychodzi mi to ciężej  tym... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Przychodzi mi to ciężej, tym bardziej, że jest Bogu ducha winna i nawet nie wiem jakie sytuacje ten powodują impas, w sensie czy chcę wolności, czy chcę innej, czy w samotności mi mieć przyjdzie moje szczęście?

Szczere uczucie chyba mój egoizm... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Szczere uczucie chyba mój egoizm przyćmił.

Widzę ją często  co tydzień z... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Widzę ją często, co tydzień z innym, mini tak krótkie, że kiedy się schyla, żeby zajebać krechę to widzę stringi (...) jej polowanie zwykle to typ, który leje łychę jakby leciała z kranu i zazwyczaj w koszuli i kantach cham, bo to nie płaski laluś, wybiera zawsze chamów, ona kręci tą dupą niewinnie, uśmiecha się, tak go zaczepić chce, jak przyczepi się, to nie odczepi się, lepi się, jakby zjadła tablety dwie, potem wychodzą razem i nie mówią dobranoc, do siebie wróci już rano.

Była ładna  wypiliśmy trochę w... teksty

black-inside dodano: 21 maja 2015

Była ładna, wypiliśmy trochę w hotelu, opowiedziała mi o swoim nieudanym związku, obecnie jej serce jest trochę jak czeluść, jej były tam był kiedy grałem, pomyślała, że chcę go zniszczyć, z klubu wyszliśmy tak, żeby to widział, nic nie zrobiliśmy, pozwoli mu tak myśleć, byłem dla niej terapeutą tylko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV