głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside ''Cudze sugestie nie nabiorą żadnej mocy poza tą jaką sam im nadasz osobistym przekonaniem. Sugestia z zewnątrz zaczyna działać dopiero za Twoją sprawą i tylko

black-inside

black-inside.moblo.pl
''Cudze sugestie nie nabiorą żadnej mocy poza tą jaką sam im nadasz osobistym przekonaniem. Sugestia z zewnątrz zaczyna działać dopiero za Twoją sprawą i tylko Ty możes
''Cudze sugestie nie nabiorą żadnej... teksty

black-inside dodano: 16 luty 2016

''Cudze sugestie nie nabiorą żadnej mocy poza tą jaką sam im nadasz osobistym przekonaniem. Sugestia z zewnątrz zaczyna działać dopiero za Twoją sprawą i tylko Ty możesz pójść swoim przeciwnikom na rękę. Ty jeden, Ty jedna masz władzę nad swoimi myślami i uczuciami. Podświadomość jest nieskończenie mądra i zna odpowiedź na każde pytanie. Nigdy jednak nie miewa zastrzeżeń natury logicznej i nie wdaje się z Tobą w dyskusje. Jeśli więc oddajesz się myślom w rodzaju: „tego nie potrafię”, „na to jestem za stara”, „takim zobowiązaniom nie podołam”, „urodziłem się pod złą gwiazdą”, „nie mam odpowiednich dojść” i tak dalej, karmisz podświadomość negatywnymi myślami. Takim sposobem myślenia sam stawiasz szczęściu przeszkody nie do przebycia i sam wprowadzasz we własne życie ograniczenia i rozczarowania''.

Przepraszam  nie wrócę  nie czekaj... teksty

black-inside dodano: 16 luty 2016

Przepraszam, nie wrócę, nie czekaj na mnie.

Co do kochania to wiadomo: tylko... teksty

black-inside dodano: 16 luty 2016

Co do kochania to wiadomo: tylko szczera miłość.

Nie czuj się lepsza  kiedy nie masz... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2016

Nie czuj się lepsza, kiedy nie masz klasy, obeznania, o czym mamy gadać, kiedy nie potrafisz słów składać?

Dramat miesza mi się z komedią jak... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2016

Dramat miesza mi się z komedią jak blant z kopertą, jak żonaty typ z singielką, mentalnie będziesz na dnie zawsze nawet jak pójdziecie ładnie na pięterko.

Jesteś jak kwiat  piękna  czysta... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2016

Jesteś jak kwiat, piękna, czysta jak poranna rosa.

Szczęście? już wiem co to znaczy... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2016

Szczęście? już wiem co to znaczy, błękitne niebo co dzień rano w moje oczy patrzy, choć czasem burza między nami.

And I miss you  like the deserts miss... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2016

And I miss you, like the deserts miss the rain.

Sama wiesz dobrze  wiesz  że tak... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2016

Sama wiesz dobrze, wiesz, że tak jest, kiedy praca i stres, kiedy dobija mnie, ja bardzo lubię do Ciebie wracać i ślinić się jak pies, wiesz? lubię kiedy jesteś taka, mówisz: ''pieprz te wszystkie strony świata, zaraz potem mnie'', a kiedy się obracasz myślę sobie - mmm, taa... ona moja jest, wystarczająco dużo wiem o Tobie, dla mnie masz to coś od wielu lat.

''Jeśli siedzisz w knajpie i widzisz... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2016

''Jeśli siedzisz w knajpie i widzisz piękną kobietę, która Ci się podoba i zamiast podejść do niej, lampisz się w nią tylko jak Bambi - jesteś nieuczciwy względem siebie. Bo chcesz ją poznać, chcesz ją mieć. Jeśli mówisz kobiecie „nigdy nie spotkałem nikogo takiego, jak Ty” lub „chyba się w Tobie zakochałem” tylko po to, aby zdjąć lasce majtki - jesteś żałosny. Myślenie jednego, a mówienie drugiego, jest oznaką słabych ludzi. Przyjaciół też tak dymasz? Mężczyzna mówi to, co myśli. Tylko wtedy jest uczciwy względem siebie''.

''Jesteś taką kobietą z filmów.... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2016

''Jesteś taką kobietą z filmów. Przeżyłaś wiele, złamano Ci serce i przestałaś wierzyć w miłość. Wiesz jak kończą się takie filmy? Happy endem. Tak, Ty na taki zasługujesz''. Katarzyna Wołyniec

 Nie jestem kobietą Twojego typu.... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2016

"Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć, kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś, a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być, a nie bywać''.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV