głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside ''.. dwie pieprzone minuty o które toczyłam wojny każdego dnia. Nazajutrz ten sam schemat. Tu coś zostawił tam coś zostawił. Mniej mnie to drażni a wręcz śmiesz

black-inside

black-inside.moblo.pl
''.. dwie pieprzone minuty o które toczyłam wojny każdego dnia. Nazajutrz ten sam schemat. Tu coś zostawił tam coś zostawił. Mniej mnie to drażni a wręcz śmieszy. P
''.. dwie pieprzone minuty o które... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

''.. dwie pieprzone minuty, o które toczyłam wojny każdego dnia. Nazajutrz ten sam schemat. Tu coś zostawił, tam coś zostawił. Mniej mnie to drażni, a wręcz śmieszy. Przecież pokochałam go z wszystkimi wadami. Rzucam słodkim głosem: ” Kochanie, ta cukierniczka to mnie drażni niesamowicie, chowaj ją proszę”. Odpowiada całkiem normalnie, znów zaczynamy żartować… Jest mi tak cholernie głupio. Mam wrażenie, że cały ten pieprzony kryzys, wszystko to było wojną o nic. Od słowa do słowa, aż w końcu tworzyliśmy między sobą jedno wielkie gówno.I teraz już zawsze, gdy słyszę to jego pieprzenie o czymś co jest dla mnie kompletnym idiotyzmem... jak widzę tą pieprzoną cukierniczkę, którą co chwilę chowam… jak widzę ten brudny t-shirt wsadzony z powrotem do szafy… za każdym razem przypominam sobie… że za coś tego człowieka pokochałam.''

Nie słucham że gram nie w... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Nie słucham, że gram nie w porządku wobec niej, bo gram mam w papierze i to nie tak jak było na początku, obecnie to raj zmienił nam się w 'nie wierzę'.

Czy chciałbym poczuć coś nowego... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Czy chciałbym poczuć coś nowego czy nie? nie wiem sam, za to bez tego czuję, że umieram w każdym dniu, gdy w łóżku myślę chujem i wyzywam ją od suk, chyba już nie zrozumiem, przecież tak tego chciałem, a teraz mi brakuje czego nie chciałem wcale.

Chłonę porażki rano witają mnie... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Chłonę porażki, rano witają mnie chłodne poranki.

Pytasz co u mnie to galopem biegnę... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Pytasz co u mnie to galopem biegnę, by w końcu mi zgodził się hajs, do tej pory coś nie chce, ma ciche dni jeszcze i częściej mi mówi 'goodbye'.

Jedna głowa a myśli mam tyle że... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Jedna głowa, a myśli mam tyle, że ich nie policzę za chuj.

Wolę już uciec biec żeby ją... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Wolę już uciec, biec, żeby ją znaleźć, tą, którą pokocham i będę z nią żył, bo już nie mogę żyć w ten sposób dalej i mam wyjebane na łatwe panienki, choć kiedyś je chciałem, to teraz je pieprzyć i niby to samo, a jednak refleksji w tym więcej niż miało być.

Jedna po drugiej? nie bardzo rozumiem... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Jedna po drugiej? nie bardzo rozumiem, choć kiedyś tak mogłem i czuję, że albo dorosłem, albo już nie umiem podchodzić do panien w ten sposób, choć jest to tak proste.

Brak jej niech to szlag siedzę z... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Brak jej, niech to szlag, siedzę z ziomkami i znowu bakamy, już tak od tygodnia, jak wracam nocami, w lodówce też pustki zjadamy, jest bomba.

Choć cieszę japę to wiem że mi... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Choć cieszę japę to wiem, że mi czegoś brakuje, bo nie ma tu jej, a chciałbym mieć w końcu kogoś.

Chciałbym dostać sms w którym ona... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Chciałbym dostać sms, w którym ona kocha mnie, opowiedzieć: "ja Cię też", życzyć jej miłego dnia, nawet do niczego jak jest.

Budzę się rano i czuję że żyję... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Budzę się rano i czuję, że żyję, i czuję się świetnie, kocham jak siano mi w portfelu tyje i czuję się świetnie, lubię jak ziomek coś w papier zawinie i czuje się świetnie, czuję, że już wcale za nią nie tęsknię i czuję się świetnie :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV