głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Mam oddaną ekipę zdrową rodzinę godzinę na ławce i dość poprawności nieważne czy mam na wódkę czy jestem pusty nikomu nie jestem równy ale kurwa nie mam sobie r

black-inside

black-inside.moblo.pl
Mam oddaną ekipę zdrową rodzinę godzinę na ławce i dość poprawności nieważne czy mam na wódkę czy jestem pusty nikomu nie jestem równy ale kurwa nie mam sobie równyc
Mam oddaną ekipę  zdrową rodzinę... teksty

black-inside dodano: 17 maja 2016

Mam oddaną ekipę, zdrową rodzinę, godzinę na ławce i dość poprawności, nieważne czy mam na wódkę czy jestem pusty, nikomu nie jestem równy, ale kurwa nie mam sobie równych.

Teraz wiem  wzloty głównie uczą... teksty

black-inside dodano: 17 maja 2016

Teraz wiem, wzloty głównie uczą nas upadać, wielokrotnie moneta się nie zgadzała, lecz nie ogarnęła mnie kobieta, która we mnie jest na zabój zakochana, strach o jutro? o ten, ten to dopiero ma działa.

Już nigdy nas i nigdy z Tobą i nikt... teksty

black-inside dodano: 17 maja 2016

Już nigdy nas i nigdy z Tobą i nikt inny jak ja już.

Twoje listy pachną Tobą  ale gryzie... teksty

black-inside dodano: 17 maja 2016

Twoje listy pachną Tobą, ale gryzie mnie ten zapach.

If I could escape and recreate a... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

If I could escape and recreate a place that’s my own world, and I could be your favorite girl forever, perfectly together, and tell me boy now wouldn't that be sweet? if I could be sweet, sorry boy I know I've been a real bad girl, I didn't mean for you to get hurt, whatsoever, we can make it better, and tell me boy now wouldn't that be sweet?

Let's talk about you and me. teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Let's talk about you and me.

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem, choć mówili, że nie uda się, jestem coraz wyżej, a bez nich jest milej.

Biorę wdech  piję trzecią kawę... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Biorę wdech, piję trzecią kawę, nie mam czasu na sen.

Słyszę jak przyśpiesza serce... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Słyszę jak przyśpiesza serce, czuję to wyraźnie, to jak spacer nad przepaścią po linie.

 Kobieta zwykle kłóci się z... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

"Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują."

''Nie patrz na liczby. Nie licz... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

''Nie patrz na liczby. Nie licz centymetrów, kilogramów, wydanych i zarobionych złotówek. Zadaj sobie tylko jedno, za to bardzo ważne pytanie: czy w miejscu, w którym jesteś, jesteś choć trochę szczęśliwa? To niesamowite, że przejmujemy się opiniami absolutnie wszystkich dokoła, ale rzadko kiedy myślimy o sobie sami. Czyli nie przez pryzmat naszych matek, sióstr, przyjaciółek czy babć. Nie przez pryzmat naszych byłych, przyszłych i obecnych facetów. Nie przez pryzmat koleżanek z pracy, z którymi łączy nas jeden automat do kawy, ani przez pryzmat elity sąsiedzkiej, która tylko czeka ze swoimi poduszkami, aż na parapety zacznie docierać słońce. Im wszystkim nie musisz się wcale podobać. Nie jesteś zupą pomidorową, żeby Cię wszyscy lubili, ani karetką pogotowia, żeby Cię wszyscy potrzebowali. Trzymaj z tymi, którzy są Ci bliscy, a opinią zrzęd przejmuj się tyle, co promocją czopków na gorączkę - to, że jest, nie znaczy, że musisz z niej od razu korzystać.

.. jeśli początkowo będzie Ci... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

.. jeśli początkowo będzie Ci trudno, a inni będą Cię wyszydzać, podkopywać i odbierać pewności, to przypomnij im, że ludzie dzielą się na dwa typy. Na tych, którzy wspinają się na góry oraz tych, którzy siedzą w cieniu gór i krytykują wspinających się. Oni już wybrali, chyba nie chcesz do nich dołączyć? I tak, pewnie, że wspinaczka zaboli. Tak samo, jak za dzieciaka bolały kolana, kiedy kolejny raz zdzierałaś je sobie do krwi, ucząc się jeździć na rowerze. Wątpisz, że się opłacało? Kolana pogojone, ale ile frajdy. I jak niewiele w gruncie rzeczy Cię to kosztowało, skoro z efektów nauki korzystać możesz do dzisiaj. Dlatego wstawaj i powalcz o siebie, a ilekroć uznasz, że nie dasz rady lub do czegoś się nie nadajesz, uśmiechnij się najszerzej jak umiesz i przypomnij sobie, co powiedział znany bokser, Muhammad Ali: ''jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie''.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV