głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
big_love Będę żyć bo jeśli umrę to nie dowiem się czy On kiedyś do mnie wróci.. Każdy powód jest dobry no nie? Nie napiszę do niego nie napiszę poczekam aż sam napisze n

big_love

big_love.moblo.pl
Będę żyć bo jeśli umrę to nie dowiem się czy On kiedyś do mnie wróci.. Każdy powód jest dobry no nie?
Będę żyć bo jeśli umrę to nie... teksty

big_love dodano: 26 luty 2013

Będę żyć, bo jeśli umrę, to nie dowiem się, czy On kiedyś do mnie wróci.. Każdy powód jest dobry, no nie?

 Nie napiszę do niego nie napiszę... teksty

big_love dodano: 26 luty 2013

-Nie napiszę do niego, nie napiszę, poczekam aż sam napisze, nie ma tak, nie będę ciągle do niego pisać! -Yhm, tak, tak, zobaczymy co powiesz, jak pojawi się na gadu lub fejsie. Nie chcę Cię martwić, ale prawdopodobnie napiszesz..

Wszyscy mi mówią że on mnie nie... teksty

big_love dodano: 26 luty 2013

Wszyscy mi mówią, że on mnie nie kocha, że nie powinnam się nim przejmować i takie tam.. ale to jest moje życie, a nie ''wszystkich''.. To nie jest tak łatwo, zapomnieć, zamknąć rozdział, iść do przodu, gdy prawie każde miejsce przypomina o Nim. Czekam, bo kocham. Czy warto? Sama się o tym przekonam.

może moglibyśmy być dla siebie... teksty

big_love dodano: 22 luty 2013

może moglibyśmy być dla siebie wsparciem. I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie
Autor cytatu: selektywnie

Nie umiem już z nikim rozmawiać tak... teksty

big_love dodano: 22 luty 2013

Nie umiem już z nikim rozmawiać tak, jak z nim. Mówić o tym, że mam pozdzieraną skórę na palcach od prania, na treningu było świetnie, ale dostałam 2 z chemii.. Wiem, że wszyscy inni mają to gdzieś, tylko on przejmował się każdą sekundą mojego życia..

Jedyne co mi po nim zostało to... teksty

big_love dodano: 21 luty 2013

Jedyne, co mi po nim zostało, to miliony wspomnień, kilka sms-ów, rejestr połączeń, archiwum gg, facebook, wpisy na moblo i największa świętość, jego zdjęcie zrobione potajemnie na skype..

Już nie płaczę nie krzyczę..... teksty

big_love dodano: 21 luty 2013

Już nie płaczę, nie krzyczę.. Teraz przyszedł czas na inne cierpienie, to wyrafinowane.. to, które dla ludzi z zewnątrz jest niedostrzegalne..

Po prostu tak mam że nie spełniam... teksty

big_love dodano: 21 luty 2013

Po prostu tak mam, że nie spełniam ludzkich oczekiwań..

Tak wtedy mogłam powiedzieć sobie... teksty

big_love dodano: 21 luty 2013

Tak, wtedy mogłam powiedzieć sobie ''tak, jest chujowo, ale mam jego, mam dla kogo walczyć, jakoś dam radę''.. a teraz, jedyne, co sobie mogę powiedzieć to: ''tak, jest chujowo i chuj.''

3. Wiesz że musisz jakoś żyć bo... teksty

big_love dodano: 16 luty 2013

3. Wiesz, że musisz jakoś żyć, bo jak umrzesz, to już nie będzie szansy na bycie z nim.. Nie wiesz co robić.. Pozostają Ci kolejne wieczory, z wódką, kawą lub szlugami w różnych zestawieniach. I nadzieja połączona z wyczekiwaniem, na dzień, aż on wróci.. Odsuwasz od siebie innych facetów, stajesz się dla nich 'zimną suką', całe swoje ciepło zachowując dla niego, na dzień jego powrotu, który być może nigdy nie nadejdzie. Ale Ty wierzysz, bo kochasz, bo go pragniesz i jest dla Ciebie najważniejszą istotą we wszechświecie..

2. Jednak kolejne rozmowy nic nie... teksty

big_love dodano: 16 luty 2013

2. Jednak kolejne rozmowy nic nie zmieniają, on coraz bardziej się od Ciebie oddala, a Tobie coraz bardziej go brakuje.. W końcu, masz już dość, pytasz, co możesz zrobić by do Ciebie wrócił.. On chce, byś znalazła sobie innego.. Nie chce Cię, widzisz? Bronisz się przed tym, czujesz kurewsko mocny ból, nie przecież, nie może tak być. W Twoich marzeniach miało być inaczej, jego odpowiedź miała brzmieć ''ok, rzuć fajki i zostaw alkohol, a będzie dobrze..'' Niestety życie ma mało wspólnego z rzeczywistością. Zostawił Cię ''dla Twojego dobra'', ale Ty pierdolisz takie dobro, chcesz tylko Jego i wiesz, że on jest dla Ciebie jedynym dobrem. Wyjesz z bólu, chcesz umrzeć. W Twoich myślach pojawia się ciche, przepełnione bólem ''skurwysyn.." Dał Ci szczęście, by potem je odebrać, tłumacząc się Twoim dobrem.. Umierasz.. Przyrzekasz sobie, że nie chcesz więcej żadnego innego faceta, nikt przecież nie będzie tak kurewsko idealny jak on. Czujesz, że musisz odpuścić sobie walkę..

1. Zawsze jest tak samo. Najpierw... teksty

big_love dodano: 16 luty 2013

1. Zawsze jest tak samo. Najpierw radość, szczęście, rzyganie tęczą i te sprawy. Potem coś zaczyna się psuć, niepokoisz się, lecz wierzysz, że to chwilowy dołek, że minie i będziecie dalej szczęśliwi. Potem, ku Twojemu rosnącemu przerażeniu, jebie się coraz bardziej. Ogarnia Cię panika, przecież nie chcesz go stracić, jesteś pewna, że bez niego nie przeżyjesz. Mijają kolejne dni, jest coraz gorzej.. Umierasz z przerażenia, cholernie się boisz. I w końcu następuje ten dzień.. On odchodzi, z lepszym lub gorszym usprawiedliwieniem.. Stało się, czujesz, że umierasz. Kawałek po kawałku rozpierdalasz się od wewnątrz. Nie możesz spać, płaczesz, każda drobna porażka rośnie w Twoich oczach do rozmiarów tragedii, bo przecież tylko On potrafił Cię uspokoić i dzięki Niemu byłaś silna. Którejś nocy podejmujesz decyzję - będziesz walczyć.. Pierwsza rozmowa z Nim, druga, trzecia, dziesiąta. Przecież tak bardzo go pragniesz, jest miłością Twojego życia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV