głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bialyanioleek A gdy na koniec powiedział: no to narazie odniosłam wrażenie podobne do tego które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa ...że coś było i już nigdy nie wróci. Pra

bialyanioleek

bialyanioleek.moblo.pl
A gdy na koniec powiedział: no to narazie odniosłam wrażenie podobne do tego które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa ...że coś było i już nigdy nie wróci.
A gdy na koniec powiedział:  no to... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

A gdy na koniec powiedział: "no to narazie", odniosłam wrażenie podobne do tego, które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa-...że coś było i już nigdy nie wróci.

Prawdziwa kobieta jest jak herbata:... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

Prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca,jak posłodzisz-słodka,jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką !

To przykre ale kiedy patrzę na tą... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

To przykre ale kiedy patrzę na tą twoją nową dziewczyne mam ochote wysłać sms'a o treści "POMAGAM" ..

'brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

'brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

bo słodkie ideały to największe... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

bo słodkie ideały to największe dupki.

podświadomość to suka. nienawidzę... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

podświadomość to suka. nienawidzę jej.

jeśli ja jestem tania  to Ty jesteś... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

jeśli ja jestem tania, to Ty jesteś gratis.

bywało tak  że po prostu... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

bywało tak, że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam - szczerze? wszystko mi jedno.

. piję wino  palę papierosy i... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

. piję wino, palę papierosy i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku .

założyła się z koleżankami o... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

założyła się z koleżankami o rozkochanie w sobie pewnego chłopaka. myślała, że to niemożliwe, żeby mogła się zakochać w takim kimś jak on, bo przecież nie jest w jej typie. zaczęli się spotykać. na początku miała z niego zbite, ale potem było coraz gorzej. nie był jej wcale taki obojętny, jak jej się wydawało. zaczęła inaczej reagować na jego imię, stała się o niego zazdrosna, chciała się z nim częściej spotykać. zaczęła głupio się czuć z tym, że jest wobec niego nie w porządku. pewnego dnia postanowiła mu to wszystko wytłumaczyć, nie chciała już ściemniać, zakochała się. zadzwoniła do niego, aby poprosić o jak najszybsze spotkanie, on nie chciał jej już słuchać. dowiedział się o tym całym zakładzie, ale nie od niej. powiedział, że naprawdę ją pokochał, a ona jest zwykłą suką, bez uczuć. popłakała się. nie chciał tłumaczeń. zakończył z nią kontakt. po tym zdarzeniu nigdy ze sobą już więcej nie rozmawiali, a ona go nadal kocha, i nie może wybaczyć sobie tego, jaka była głupia.

Nie wyglądam jak supermodelka  nie... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

Nie wyglądam jak supermodelka, nie mam głosu jak Beyonce, nie zajmuję pierwszych miejsc na olimpiadach, nie noszę markowych ciuchów. Ale czy mimo to pokochasz mnie ?

idę korytarzem. przede mną te suki... teksty

bialyanioleek dodano: 14 listopada 2010

idę korytarzem. przede mną te suki, których nienawidzę. Kilka z nich wiem, że się do Ciebie łasi. Nie widziały mnie. Zaczęły gadkę na mój temat. Uważały, że mnie nie kochasz. Już miałam zareagować, kiedy to ujrzałam Cię na korytarzu. Szybkim krokiem je wyminęłam, rzucając mordercze spojrzenie i pobiegłam do Ciebie. Uśmiechnąłeś się. Złapałeś mnie w pasie i podniosłeś w góre jak małe dziecko. Pocałowałeś mnie i mocno przytuliłeś. Na środku korytarza. Lansiary z grobową miną nas ominęły. Zazdrość płynęła z ich oczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV