głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii '' Tylko pamiętaj złamane serca mają bardzo ostre krawędzie. '' Miłość niszczy. Doszczętnie wyżera z nas wszystko. Nie najgorsze jest złamane serce. Najgorsza j

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
'' Tylko pamiętaj złamane serca mają bardzo ostre krawędzie. ''
'' Tylko pamiętaj  złamane serca... teksty

bezznakumiloscii dodano: 13 września 2018

'' Tylko pamiętaj, złamane serca mają bardzo ostre krawędzie. ''

Miłość niszczy. Doszczętnie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2018

Miłość niszczy. Doszczętnie wyżera z nas wszystko.

Nie najgorsze jest złamane serce.... teksty

bezznakumiloscii dodano: 12 października 2016

Nie najgorsze jest złamane serce. Najgorsza jest ta pustka, którą ktoś po sobie zostawił. Pustka, której niczym nie da się zastąpić. To coś gorszego niż ból złamanej ręki. To coś rozwiewa myśli na wszystkie strony. To pozostawia najgorsze blizny, ta cholerna pustka, po śmierci osoby, którą kochało się nad życie. I już nie wiadomo co to jest, nie czujesz nic. Ale wiesz, że tęsknisz. To pustka, nie do opisania. Najgorsza.

'' Przypominasz film  najpiękniejszy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 19 września 2016

'' Przypominasz film, najpiękniejszy film, dobrych kilka chwil, tak potrzebnych mi.. ''

Uzależniłam się. Od jego słów... teksty

bezznakumiloscii dodano: 1 września 2016

Uzależniłam się. Od jego słów, jego dotyku, od jego miłości. Uzależniłam się - od niego całego.

Przechodziłam przez bramę cmentarza... teksty

bezznakumiloscii dodano: 1 września 2016

Przechodziłam przez bramę cmentarza, czując już chłód jaki na nim widniał. Otaczały mnie tam oddechy ludzi, którzy na nim spoczywali. Idąc dalej nawet nie oglądałam się za siebie. Wiedziałam po co tu przyszłam, i nie zważając na nic zbliżyłam się do jego grobu. - Witaj. Wyburknęłam cicho, opierając się o mur, który był w pobliżu. Poczułam chłód w sercu, i cholerne ukłucie tęsknoty, bo gdy tylko do niego przychodzę, moje serce obumiera, a płuca nie są w stanie przetwarzać powietrza. Za silne jest to wszystko, za silna jest tęsknota, i ból pękniętego serca.

Moje serce zamierało każdego dnia... teksty

bezznakumiloscii dodano: 26 sierpnia 2016

Moje serce zamierało każdego dnia, gdy tylko myśli nachodziły szepcząc ''to już nie wróci', zamierało w każdej chwili na samą myśl, że to się skończyło.

Wiesz jak to jest  gdy kochasz kogoś... teksty

bezznakumiloscii dodano: 10 maja 2016

Wiesz jak to jest, gdy kochasz kogoś najbardziej na świecie, i nagle on odchodzi? Umiera? Tak nagle, bez żadnego pożegnania, kiedy nie zdążył się pożegnać. Wiesz? Nie? Więc nie mów, że wiesz co czuję. Bo tak naprawdę nie wiesz nic, nie czujesz tego co ja, nie wiesz przez co przechodziłam przez ten rok, w którym odszedł. Nic nie bolało bardziej, nic. Nawet złamane serce, przez nieszczęśliwą miłość. Uwierz, że przy tym, to jest nic.

Będzie tak  jakbyśmy nigdy się nie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 20 marca 2016

Będzie tak, jakbyśmy nigdy się nie poznali..

Jak to jest  że doceniamy ludzi... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 luty 2016

Jak to jest, że doceniamy ludzi dopiero, gdy już odejdą? Czemu nie umiemy docenić ich, gdy są przy nas? Dlaczego dopiero tęsknota za nimi daje nam do zrozumienia ile znaczyli w naszym życiu? Dlaczego to ona uświadamia nam, tego sens..

Przechodząc przez bramy cmentarza... teksty

bezznakumiloscii dodano: 12 luty 2016

Przechodząc przez bramy cmentarza czułam już chłód, który na nim spoczywał. Nienawidzę tego miejsca. Tu widziałam Cię po raz ostatni, kiedy w dół spuszczali Twoje martwe ciało. Pamiętam ten ból, i krzyk, który już nie mógł pomóc. Pamiętam bezsilność, i ten płacz, który sam z siebie wypływał. Pamiętam to, tak dokładnie. Każdą chwilę, która tak szybko mijała. Nie wierzyłam. Nie chciałam wierzyć w to, że to się właśnie skończyło. Nie chciałam wierzyć w koniec, którego nie powinno być. Bolało mnie to, jak cholera. Bolała mnie świadomość, że Twoje oczy zamknęły się po raz ostatni. Świadomość, że już nie wrócisz. To bolało mnie najbardziej. I boli mnie to do dzisiaj. Bo zapalanie znicza, i codzienność oglądania zdjęć to już nie to samo. Chciałabym żebyś wrócił, chcę czuć Twoją obecność. Chcę wiedzieć, że jesteś, i że nas nie opuściłeś. Pokaż to, że nas kochasz. I wróć tu. Chociaż do snów, chcę tylko wiedzieć, że jeszcze pamiętasz.

Byłam sama. Krople deszczu obijały... teksty

bezznakumiloscii dodano: 28 grudnia 2015

Byłam sama. Krople deszczu obijały się o parapet, wiatr wywijał na wszystkie strony, a muzyka wypełniała pustkę w tym jakże delikatnym sercu. Miałam przed sobą jedyną fotografię, którą przed jego śmiercią udało mi się zachować. Przyglądałam się jej dokładnie, odtworzyłam to wszystko tak, jakby właśnie się działo. Widziałam jego uśmiech, i gdzieś na około słyszałam jego słowa. Czułam dotyk jego dłoni, i oddechu, który przy mnie spoczywał. Czułam jakby nigdy nie odszedł, jakby nadal gdzie koło mnie był. Przeniosłam się do tamtych chwil. Stare piękne chwile, i piękne związane z nim wspomnienia. - Jak ja się za tym stęskniłam. Za widokiem jego uśmiechu, i za jego obecnością. Za jego słowami, i jego mocnym czułym przytuleniem. - I znowu ten moment wspomnień, w którym nie potrafiłam zatrzymać łez. 'Przestań kurwa' mówiłam sama do siebie, gdy emocje nade mną przeważały. Jak to boli. Zahamowuje mnie. Szarpie i rozrywa na miliony drobnych kawałków.. Tęsknię za Nim, najbardziej na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV