głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezszykusama To nie prawda że jeśli powiem wszystko to mi ulży to boli jeszcze bardziej że wszyscy mają to w dupie. Nie ma takiej osoby która będzie zawsze. Nie ma osoby któ

bezszykusama

bezszykusama.moblo.pl
To nie prawda że jeśli powiem wszystko to mi ulży to boli jeszcze bardziej że wszyscy mają to w dupie. Nie ma takiej osoby która będzie zawsze. Nie ma osoby która
To nie prawda  że jeśli powiem... teksty

bezszykusama dodano: 3 marca 2013

To nie prawda, że jeśli powiem wszystko to mi ulży, to boli jeszcze bardziej, że wszyscy mają to w dupie. Nie ma takiej osoby, która będzie zawsze. Nie ma osoby, która wszystko zrozumie. Nie ma osoby, która pokocha mnie wystarczająco mocno. Nie ma osoby, która stanie się sensem

Zostaw mnie po prostu samą. Czuje... teksty

bezszykusama dodano: 3 marca 2013

Zostaw mnie po prostu samą. Czuje, że mam racje, wiem, że nie chce już nic.

Chciałabym powiedzieć Ci  gdzie... teksty

bezszykusama dodano: 19 grudnia 2012

Chciałabym powiedzieć Ci, gdzie jest błąd. Co mnie boli, tak wygarnąć. Ale to za bardzo boli.

Myślałaś  że jak powie kocham to... teksty

bezszykusama dodano: 9 grudnia 2012

Myślałaś, że jak powie kocham to nie skrzywdzi? Bolało bardziej

I tak to jest moment  w którym brak... teksty

bezszykusama dodano: 9 grudnia 2012

I tak to jest moment, w którym brak Ci słów chociaż pomimo tego chcesz wykrzyczeć całemu światu, to co myślisz, czujesz.. I wiesz nawet pomimo tego, chcesz walczyć, udowodnić sobie dasz rade, ale nie chcesz, I tak i nie, chcesz nie da rady. Zbyt wiele rzeczy Cię skrzywdziło, i myślisz po co to skoro każdy kolejny dzień jest cierpieniem. Ale kurwa nie możesz i nie wiesz dlaczego. Chciałabym żeby ktoś mi powiedział.. Ale wiesz wydaje mi się, że to jest jebana nadzieja na to lepsze jutro. A nadzieja, nie istnieje razem z całą resztą którą nazwiesz życiem. Tkwię w tym ja i moje smęty. Co kurwa z tego.. Cierp każdy ma to daleko. Ale nie chce żeby ktoś się przejmował. Ja dziękuje, dziękuje mistrzu.

Myślałam  że Cię kocham. Jak... teksty

bezszykusama dodano: 1 grudnia 2012

Myślałam, że Cię kocham. Jak byłam mała wydawało mi się, że coś siedzi w szafie, wybacz.

Każda chwila w życiu potrafi być... teksty

bezszykusama dodano: 27 listopada 2012

Każda chwila w życiu potrafi być wyjątkowa, wystarczy sprawić by taka była. Powiedz jak, a wszystko stanie się wyjątkowe, bo będzie dobre a wcześniej nie było.

A on? Niby zwykły  ale posiada coś... teksty

bezszykusama dodano: 26 listopada 2012

A on? Niby zwykły, ale posiada coś niezwykłego. W pewnym stopniu to jakaś tajemnica. I nie potrafię powiedzieć Ci dlaczego, zadaj mi sto pytań, a ja podam Ci milion powodów. Powiem Ci tak, czemu nie. Albo wiesz, stań z boku i popatrz, czy widzisz to co ja. To ta osoba przy której, świat przestaje istnieć. Nie jest się w stanie pamiętać tego co Cię boli. Szkoda, że to trwa kilka godzin. Ale na to się czeka. Każdy czeka na takie odczucie. Przecież nikt nie chce czuć zła tego świata. Umieraj z zazdrości, bo doczekałam się. Nie trzeba nic mówić, śmiać się, cokolwiek, nie ważne. Wystarczy być i tak jest. Znajdź coś takiego. Taka chwilowa euforia, potrafi ogarnąć każdego. Tak mam to. Moje takie małe szczęście.

I życie toczy się szybkim tempem... teksty

bezszykusama dodano: 26 listopada 2012

I życie toczy się szybkim tempem, raz jesteś czasami Cie nie ma. Nikt, nic nie umie tego powstrzymać, możesz mówić sobie, że nie tym razem nie chcesz tego czuć. Ale nic z tego, nigdy tego nie pojmiesz, bo nie chcesz.

Szukałam czegoś  sama nie wiem... teksty

bezszykusama dodano: 19 września 2012

Szukałam czegoś, sama nie wiem czego. Może pocieszania, zlitowania. Chciałam się dowiedzieć, że warto jest czekać. I nie wiem

Traktuj jaką jedyną osobę na... teksty

bezszykusama dodano: 19 września 2012

Traktuj jaką jedyną osobę na świecie. Toleruj wady. Przytulaj. Słuchaj. Staraj się zrozumieć. Nie mów nie. Zawsze się uśmiechaj. Nie narzucaj się. Miej dystans. Podziwiaj. Wpieraj. Kochaj. Bądź - nie warto.

Nie lubię komplementów  ale jak... teksty

bezszykusama dodano: 19 września 2012

Nie lubię komplementów, ale jak usłyszałam, że opanowałam sztukę udawania do perfekcji, poczułam się dobrze. Oznaczało, to brak pytań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV