głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezszykusama Możesz mówić i myśleć wmawiać sobie że to koniec. Powiedzieć że masz dość znienawidzić go uznać że jest nikim. Przecież wiesz ile się wycierpialaś ile łez ile k

bezszykusama

bezszykusama.moblo.pl
Możesz mówić i myśleć wmawiać sobie że to koniec. Powiedzieć że masz dość znienawidzić go uznać że jest nikim. Przecież wiesz ile się wycierpialaś ile łez ile kr
Możesz mówić i myśleć  wmawiać... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Możesz mówić i myśleć, wmawiać sobie, że to koniec. Powiedzieć, że masz dość, znienawidzić go, uznać, że jest nikim. Przecież wiesz, ile się wycierpialaś, ile łez, ile krwi. Ale nie moge przestać kochać

Przede mną długo wyczekiwane dwa... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Przede mną długo wyczekiwane dwa tygodnie. Wreszcie skończy się odliczenie dni. Jakiś czas temu myślałam, że spędzę chociaż jeden dzień z Tobą dlatego nie pisałam się na żadny wyjazd. Pomyślałam, że moze zatęsknisz, będzie Ci się nudziło czy coś. A teraz. Będę pić, żeby zapomnieć jeden dzień spania, jeden picia, tak traktuje długo wyczekiwaną przerwe. Nie dbam już o nic, nie chce mi się, potrafie przeleżeć cały dzień i nic. Moge pójśc do szkoły nie ogarnięta, nawet w pidżamie nie dbam już o to. Nie przeszkadza mi nic. To chyba dobrze, przecież niczego się nie czepiam, bo jest dobrze. Jest to czas długo wyczekiwany, miliony planów i pozytywnych emocji w praktycznie w jednej chwili się zmieniły. Chce się zapić, może zaćpać, żeby nie myśleć. Moge nawet zrobić to do nieprzytomności. Głupie i szczeniackie, takie gadanie. Ale moje, sama wyznaczam do nich wartość. Świetnie idzie mu udawanie twardej. Mamo żebyś się nie dowiedziała co robie, gdy jestem po za domem. Nie tego chciałaś. dead.

Jest na tyle źle  żeby pierdolić o... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Jest na tyle źle, żeby pierdolić o smutach przez neta? Wal.

Czyli spieprzyłam  bo chciałam pomóc? teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Czyli spieprzyłam, bo chciałam pomóc?

Mówią  że daje szczęście  że... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Mówią, że daje szczęście, że trzeba do niej dążyć, ona jest wszystkim, jest celem w życiu, pokonuje i zwycięża wszystko, a ja? Chyba przestaje w nią wierzyć.

Tych kilka dni poświecę na nie... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Tych kilka dni poświecę na nie myślenie o Tobie, na nie myślenia o niczym, na nierobieniu niczego.' W taki sposób się nie ucieka od problemow, to nic nie zmienia' Ja nie uciekam od nich, chce tylko zapomnieć, tak to nic nie zmieni, bo nie mogę wymazać, uczuć i wspomnień, w żaden sposób. Ale to mnie przytłacza, znam tylko dwa sposoby, słabe ale są. Gdyby nie one, nie byłoby mnie tutaj, myślisz, że poradziłabym sobie jakoś z tym. A znasz to, że człowiek który najbardziej się uśmiecha, ten cierpi. Nie bez powodu mówią o mnie, że jestem zawsze uśmiechnięta. W szkole jestem innym człowiekiem, nie dlatego, że chce kogoś udawać, chce uniknąć tego wszystkiego. Zamierzam wyniszczyć się od środka, w sposób taki jaki potrafię. Oszczędze komuś trudu, sama się tym zajmie. Zobacz. Jebane smuty.

Rzeczywistość nas przytłacza... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Rzeczywistość nas przytłacza, gdzieś tam w środku to czujemy, ale nie wszyscy są w stanie się przyznać. Zmylają nas nietypowe sytuacje, które nie miały prawa zaistnieć, dały nam tyle szczęscia, a teraz po tym, nie nie ma nic.

Problemy? Zapijam.. teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Problemy? Zapijam..

Na taki cios nie byłam przygotowana... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Na taki cios nie byłam przygotowana, dlatego poleże jeszcze długo..

Moje szczeście nie polega na... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Moje szczeście nie polega na stabilizacji życia, tylko na poczuciu, że ktoś jest dla mnie.

Moge mieć kogoś komu będzie na... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Moge mieć kogoś komu będzie na mnie zależeć, kogoś kto będzie się zawsze starał, i będzie mnie kochał. Tak moge, ale co z tego jeśli ja nie będę Cie kochać.

Wyobraź sobie ile dałeś mi... teksty

bezszykusama dodano: 26 stycznia 2012

Wyobraź sobie ile dałeś mi szczęścia, a ja się znowu nabrałam, że będzie to trwać dłużej niż kilka dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV