głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezfantazji.96 pal trawę narzekaj że rozumieją Cię tylko elfy i jednorożce. Właściwie to sama nie wiem czemu zawsze do niego wracam. Nieważne ile bólu mi zadał co powiedział i

bezfantazji.96

bezfantazji.96.moblo.pl
pal trawę narzekaj że rozumieją Cię tylko elfy i jednorożce.
pal trawę  narzekaj  że rozumieją... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

pal trawę, narzekaj, że rozumieją Cię tylko elfy i jednorożce.

Właściwie to sama nie wiem czemu... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Właściwie to sama nie wiem czemu zawsze do niego wracam. Nieważne ile bólu mi zadał, co powiedział i co zrobił, wystarczy chwila, by moje serce znowu zaczęło szybciej bić. Nie wiem co w nim widzę, bo jest zwykłym kolesiem z fajką w ustach i piwem w ręku. Napierdala się z jakimiś typami, do domu wraca nawet kilka dni,a czasami mam wrażenie, że o mnie przypomina sobie w przerwach między imprezami. Daleko mu do sylwetki modela i potrafi mnie zranić nie podnosząc ręki. Naprawdę nie pytaj mnie co w nim widzę, bo Ci nie powiem. Jest i nadaje wszystkiemu sens, po prostu.

Kurwa i to uczucie gdy wiesz ze nie... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Kurwa i to uczucie gdy wiesz ze nie znaczysz dla niego nic ..

 jeżeli nie doznasz cierpienia... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

"jeżeli nie doznasz cierpienia, nigdy nie przekonasz się czym jest prawdziwe szczęście."- to ja się kurwa pytam gdzie jest moje SZCZĘŚCIE ?

spotykam się z innymi  a tak na... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

spotykam się z innymi, a tak na prawdę wiem, że tylko jego pragnę.

Nie obchodzi mnie już to  że swoją... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Nie obchodzi mnie już to, że swoją obojętnością ranie innego chłopaka. Teraz dla mnie jest ważne żebyśmy przypadkiem się spotkali. Byłabym wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie. Proszę, odezwij się. Daj mi jakiś znak Bo już nie wytrzymuję tej cholernej ciszy i braku ciebie.

W ręku szlug telefon w drugiej i... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

W ręku szlug telefon w drugiej i napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów i zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.

Bo tylko kobieta potrafi ujrzeć w... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Bo tylko kobieta potrafi ujrzeć w prawdziwym skurwielu kogoś idealnego, z kim chce zostać do końca życia.

Zapomniałam o nim  teoretycznie. Nie... teksty

bezfantazji.96 dodano: 24 luty 2013

Zapomniałam o nim, teoretycznie. Nie myślę już o nim całymi dniami, usunęłam jego numer GG i nie przywracam go kilkakrotnie na dzień by zobaczyć czy w jego opisie nie istnieje imię nowej dziewczyny, nie jest główną postacią w moich snach, nie wyobrażam go sobie w każdym chłopaku, którego spotkam na ulicy. Bez obaw chodzę drogami, którymi kiedyś chodziliśmy razem. Nie płaczę kiedy w radiu usłyszę "naszą" piosenkę. Ale uczucie i jak wspomnienia, pozostały. Lubię siadać przy laptopie i oglądać Twoje zdjęcia, czytać stare archiwum na GG czasem śmiejąc się do łez z naszych nocnych rozmów, nie raz zdarza mi się leżąc w łóżku patrzeć na sms'y od Ciebie w których tak słodko mnie nazywałeś. Czasem wybucham płaczem, ale nie trwa to długo. Przecieram policzki, orzeźwiam twarz zimną wodą i wracam do tego co się dzieje teraz. Już nie kłócę się z losem, tak widocznie musiało być. Miłość nie była dla nas. / whistle.

miałam identycznie .. świetne !    teksty bezfantazji.96 dodał komentarz: miałam identycznie .. świetne ! ;) do wpisu 24 luty 2013
Ja w sukience  On w dresach. Ja... teksty

bezfantazji.96 dodano: 10 października 2012

Ja w sukience, On w dresach. Ja samotna z pogniecionym sercem po ostatnim czasie, On w związku. Ja z masą słów na ustach, On słuchający mnie z uśmiechem. Chłodno, trochę rapu, ręka muskająca się o rękę. Rozmowy o niczym, o wszystkim, o przeszłości, o nas. Niepoprawni, ze świadomością, że mieliśmy się jeszcze za mało. Mając zupełnie różne światy i mając już dla kogo się starać, potencjalnie dla kogo żyć. Nie; trzeba było namieszać. Trzeba było wszystko spieprzyć i budować na nowo, inaczej. Zranić, zerwać, zakończyć, patrzeć na ból i odbierać żal. Szczerze? Najlepsze, co mogliśmy zrobić.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Chwyć mnie za rękę  bo boję się... teksty

bezfantazji.96 dodano: 10 października 2012

Chwyć mnie za rękę, bo boję się wstać. Pociągnij mnie do świata, bo boję się kolejnego samotnego dnia. / fadetoblack
Autor cytatu: fadetoblack

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV