głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezfantazji.96 Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Z

bezfantazji.96

bezfantazji.96.moblo.pl
Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie
Tak nagle się poznali. Tak... teksty

bezfantazji.96 dodano: 26 luty 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Tęsknię. Wiesz  jak to jest? Wijesz... teksty

bezfantazji.96 dodano: 26 luty 2013

Tęsknię. Wiesz, jak to jest? Wijesz się i szukasz wyjścia, na siłę poszukujesz zastępcę człowieka, którego tak cholernie Ci brakuje. Chcesz zszyć łzami swoje serce, które rozrywa się samoistnie wewnątrz. Krzyczysz szeptem i nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Przecież miałaś wszystko pod kontrolą. A jednak uzależniłeś się. Domagam się uwagi, jakiegokolwiek znaku życia, oddechu, tego, że jeszcze o mnie nie zapomniałeś.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jeśli się kochało  to nigdy się... teksty

bezfantazji.96 dodano: 26 luty 2013

Jeśli się kochało, to nigdy się nie zapomni. Zawsze pozostanie cień, który będzie się ciągnął za nami do końca życia. Choć będziemy mieć kogoś, kogo będziemy kochać to i tak przeszłości nie wymażemy. Nie będziemy w stanie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Krótkie szorty  zakolanówki... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Krótkie szorty, zakolanówki, puchate kapcie, rozciągnięty stary T-shirt, kok, tak otworzyła drzwi, do których właśnie ktoś zapukał. Otworzyła je z uśmiechem, lecz długo on nie witał na jej twarzy. W jednym momencie jej ciało zesztywniało, a do oczu zaczęły cisnąć łzy. On tam stał, po tak długim czasie po prostu stał i bezwstydnie spytał, czy może wejść.

Gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w porządku zawsze odpowiem, że jest dobrze. Nawet wtedy kiedy mam ochotę się utopić, nawet wtedy, gdy moje życie łamie się w pół i nawet wtedy kiedy z oczu płyną mi łzy.

Najgorzej jest wtedy kiedy patrzysz... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Najgorzej jest wtedy kiedy patrzysz na swój związek i nie czujesz już nic. To co dawniej Cię denerwowało i wywoływało kłótnię, teraz zbywasz wzruszeniem ramion i słowami "rób co chcesz". Nie to, że Ci nie zależy, ale po prostu tracisz siły, żeby ciągle o to walczyć, żeby szarpać się z losem o tą namiastkę szczęścia. Nadal go kochasz, ale więcej w tym bólu niż tych głupich motylków w brzuchu. Powoli się poddajesz, zauważasz, że już nawet nie analizujesz co on teraz robi, z kim i po co. Nie wytykasz mu błędów, bo i tak wiesz, że to niczego nie naprawi. Suchość w sercu, w emocjach i w oczach,które już same protestują przeciwko łzom. Oddalacie się, ale już nie wyciągasz dłoni po to,żeby je złapał. Sama powoli z tego rezygnujesz, czas Ci pokazał, że nie było warto. Teraz jesteś gotowa to przerwać, chociaż kiedy jeszcze o to walczyłaś wydawało Ci się, że dasz radę ze wszystkim, że wystarczy to,że Ci zależy, a reszta sama się jakoś ułoży. Gówno się ułoży, powoli przestajecie istnieć./esperer

te wszystkie rozstania nie musiały... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

te wszystkie rozstania nie musiały kończyć się bezsennością, otulaniem kołdrą, gdy drżało całe ciało i przygryzaniem wargi, by milczeć, nie krzyczeć z bólu. nieporozumienia nie musiały oznaczać zerwanych znajomości. nie powinny popłynąć łzy w tak wielu momentach, kiedy wystarczyło odwrócić się, nie dyskutować. ścieraliśmy sobie serca, upadając. zapominaliśmy, że potknięcie nie musi mieć następstwa w upadku.
Autor cytatu: definicjamiloscii

  najtrudniej słucha się piosenek... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

" najtrudniej słucha się piosenek które kojarzą się z kimś, kto odszedł z naszego życia. "
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

i jestem taka nieogarnięta i taka... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

i jestem taka nieogarnięta i taka pierdolnięta i czasem zakręcona i odrzucona , zagubiona i zraniona , zostawiona i porzucona . / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

wszyscy myślą  że już... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

wszyscy myślą, że już zapomniałam. niech tak myślą.

Bardzo był senny wiedział z ona... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Bardzo był senny wiedział z ona też jest ale nie pozwalał jej odejść od komunikatora, bo wiedział ze bd tęsknił za nią gdy tylko napisze mu dobranoc.(skąd ja to znam ?)

Jestem silna  zapomnę  nie dam... teksty

bezfantazji.96 dodano: 25 luty 2013

Jestem silna, zapomnę, nie dam emocją targać sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV