głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezelka hehe . zgadzam się z juziowaa.xdd PP i gdyby nie fakt że potrafię być wredna sprytna i upierdliwa nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek dłuższe no

bezelka

bezelka.moblo.pl
hehe . zgadzam się z juziowaa.xdd PP
hehe . zgadzam się z juziowaa.xdd  PP teksty bezelka dodał komentarz: hehe . zgadzam się z juziowaa.xdd ;PP do wpisu 21 grudnia 2010
i gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

bezelka dodano: 19 grudnia 2010

i gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko.
Autor cytatu: okiemnieogarniesz

  Czym Ty sie właściwie zajmujesz ?... teksty

bezelka dodano: 19 grudnia 2010

- Czym Ty sie właściwie zajmujesz ? - Pomagam ludziom uzależnionym od alkoholu. - Rozumiem. Terapeuta jakiś ? - Nie, monopolowy prowadzę.

 Bo ona jest inna. Ona sama wie... teksty

bezelka dodano: 19 grudnia 2010

|Bo ona jest inna. Ona sama wie, czego chce. Nic, ani nikt nie może tego zmienić. Ona kocha swe marzenia, wspomnienia. Cieszy się każdą chwilą- bo ta nie będzie wiecznie trwać. Łapie ją garściami, upaja się nią. A później, gdy się skończy, płacze wspomnieniami. I znów zaczyna żyć od nowa dążąc do swego szczęścia. |

bywa . teksty bezelka dodał komentarz: bywa . do wpisu 19 grudnia 2010
nom . wychujał . teksty bezelka dodał komentarz: nom . wychujał . do wpisu 19 grudnia 2010
Pewnego dnia uczucia bawiły się w... teksty

bezelka dodano: 17 grudnia 2010

Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego. Na początku ustaliły, że kryje Miłość, więc zaczęła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach, Piękno w tafli wody, Strach w dziupli w drzewie, Skromność pod kamieniem, a Szaleństwo w krzaku dzikiej róży. Miłość doliczyła do 100 i zaczęła szukać. Znalazła Nadzieje, Strach, Piękno, Skromność... Ale gdy szukała Szaleństwa jedna z gałązek dzikiej róży uderzyła ją w twarz i wykuła jej oczy. Szaleństwo czując się winne obiecało, że zawsze będzie jej towarzyszyć. Od tej pory miłość jest ślepa, a prowadzi ją szaleństwo.

  chociaż raz być suką i olewać... teksty

bezelka dodano: 17 grudnia 2010

` chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

fajne    PozdrO Dżoana  P teksty bezelka dodał komentarz: fajne ;] PozdrO Dżoana ;P do wpisu 15 grudnia 2010
Wtulona w pluszaka...Bo nikt inny nie... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

Wtulona w pluszaka...Bo nikt inny nie chciał przytulić...

chciałabym  abyś kiedyś.. bez... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

chciałabym, abyś kiedyś.. bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie.. i pocałował. nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał... żebyś chociaż raz prawdziwie uświadomił sobie, że ja jestem ci potrzebna. ja. nie inne. żebyś tęsknił i potrafił mi to uświadomić. żebyś nigdy nie żałował, że to mnie kochasz, żebyś nie żałował, że za mało mi powiedziałeś, że nie okazywałeś mi zbyt dużo uczuć.. żebyś nie żałował niczego, oprócz tego że mnie przy tobie nie ma.

nie jestem tanią zabawką z napisem... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

nie jestem tanią zabawką z napisem 'made in china' ! mam uczucia !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV