głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nom . wychujał . teksty bezelka dodał komentarz: nom . wychujał . do wpisu 19 grudnia 2010
Pewnego dnia uczucia bawiły się w... teksty

bezelka dodano: 17 grudnia 2010

Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego. Na początku ustaliły, że kryje Miłość, więc zaczęła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach, Piękno w tafli wody, Strach w dziupli w drzewie, Skromność pod kamieniem, a Szaleństwo w krzaku dzikiej róży. Miłość doliczyła do 100 i zaczęła szukać. Znalazła Nadzieje, Strach, Piękno, Skromność... Ale gdy szukała Szaleństwa jedna z gałązek dzikiej róży uderzyła ją w twarz i wykuła jej oczy. Szaleństwo czując się winne obiecało, że zawsze będzie jej towarzyszyć. Od tej pory miłość jest ślepa, a prowadzi ją szaleństwo.

  chociaż raz być suką i olewać... teksty

bezelka dodano: 17 grudnia 2010

` chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

fajne    PozdrO Dżoana  P teksty bezelka dodał komentarz: fajne ;] PozdrO Dżoana ;P do wpisu 15 grudnia 2010
Wtulona w pluszaka...Bo nikt inny nie... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

Wtulona w pluszaka...Bo nikt inny nie chciał przytulić...

chciałabym  abyś kiedyś.. bez... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

chciałabym, abyś kiedyś.. bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie.. i pocałował. nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał... żebyś chociaż raz prawdziwie uświadomił sobie, że ja jestem ci potrzebna. ja. nie inne. żebyś tęsknił i potrafił mi to uświadomić. żebyś nigdy nie żałował, że to mnie kochasz, żebyś nie żałował, że za mało mi powiedziałeś, że nie okazywałeś mi zbyt dużo uczuć.. żebyś nie żałował niczego, oprócz tego że mnie przy tobie nie ma.

nie jestem tanią zabawką z napisem... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

nie jestem tanią zabawką z napisem 'made in china' ! mam uczucia !

Najgorsze  są chwilę  gdy leżąc... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

bezelka dodano: 12 grudnia 2010

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić . /

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po... teksty

bezelka dodano: 11 grudnia 2010

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po prostu ma czasem wyjebane...

tu nawet nie chodzi o to   czy się... teksty

bezelka dodano: 11 grudnia 2010

tu nawet nie chodzi o to , czy się gniewam. nie gniewam się .. ja tylko czuję się jak oszukane dziecko , któremu obiecali lizaka , a potem mu go pokazali i powiedzieli , że nigdy go nie dostanie . .

niczym nie wyróżniająca się... teksty

bezelka dodano: 11 grudnia 2010

niczym nie wyróżniająca się nastolatka. zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV