głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy

bella465655

bella465655.moblo.pl
Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy
Kiedy widzimy ciągle tych samych... teksty

bella465655 dodano: 21 lipca 2011

Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. Natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie.

Kłócili się  było ich słychać w... teksty

bella465655 dodano: 21 lipca 2011

Kłócili się, było ich słychać w całym bloku. Nie byli parą. Uderzyła go w ramię, tak mocno, że aż się cofnął, ale odzyskał równowagę i podszedł bliżej niej. Cholerne 1,80 cm krzyczało coś do niej powodując, że wściekłość wciąż rosła. Odwróciła się łapiąc za włosy 'Czy Ty w ogóle siebie słyszysz?! Nawet nie jesteśmy parą, a robisz mi afery o jakiegoś gościa ze szkoły!

i nagle przychodzi taki dzień  kiedy... teksty

bella465655 dodano: 21 lipca 2011

i nagle przychodzi taki dzień, kiedy zdajesz sobie sprawę, że już Go nie kochasz. nie kochasz Go, ale jednak jest dla Ciebie wszystkim ..

Wiesz kiedy będziemy mogli być... teksty

bella465655 dodano: 21 lipca 2011

Wiesz kiedy będziemy mogli być razem ? Kiedy położę obok Ciebie czekoladę, czepek i bajkę Kubusia Puchatka i najpierw sięgnę po Ciebie, a nie po te rzeczy

Zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

bella465655 dodano: 20 lipca 2011

Zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. Zbyt często i zbyt intensywnie. Wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni, ubieram sukienkę tył do przodu, maluję usta tuszem do rzęs, nie potrafię skupić się na normalnym funkcjonowaniu. Powinieneś czuć się winny. Powodujesz paraliż moich szarych komórek.

  I nagle dostrzegałam Twoje... teksty

bella465655 dodano: 20 lipca 2011

` I nagle dostrzegałam Twoje spojrzenie skierowane w moje odbicie w szybie. Zmieszany szybko odwróciłeś wzrok, nie zdając sobie nawet sprawy jak głośno zaczęło bić moje serce.

Olać Tych wszystkich  co mnie... teksty

bella465655 dodano: 20 lipca 2011

Olać Tych wszystkich, co mnie wystawili, zostać z Tymi, co na to zasłużyli.

Pijemy za zdrowie facetów  którzy... teksty

bella465655 dodano: 24 czerwca 2011

Pijemy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, frajerów, którzy nas stracili i farciarzy, którzy nas poznają.

wydaje ci się że znasz go jak nikt... teksty

bella465655 dodano: 24 czerwca 2011

wydaje ci się że znasz go jak nikt inny, aż tu pewnego dnia jego zachowanie wzburza twoją koncepcję. zauważasz zmiany jakich dokonał w swoim charakterze. stał się taki stanowczy, wyrozumiały, litosny. masz pewien dylemat, bo nie możesz w żaden sposób dostrzec przyczyny tej odmiany. jednak obstawiasz kilka wersji: "może po prostu dojrzał?", "może wydarzył się coś, co dało mu do zrozumienia jakim jest dupkiem?". (nie wiesz) istnieje bowiem jeszcze jeden pomysł, którego nie dopuszczasz, o którym wolisz nie myśleć. "może spotkał kogoś dla kogo jest w stanie poświęcić 'bycie sobą' czego nie mógł zrobić dla mnie?" .. powoli dociera do ciebie kłamstwo jakim cię obdarzył mówiąc, że nigdy niczego nie będzie udawał. : **

Wchodzę 634 razy na twój profil   i... teksty

bella465655 dodano: 24 czerwca 2011

Wchodzę 634 razy na twój profil , i myślę że ty w końcu wejdziesz na mój ;*

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

bella465655 dodano: 24 czerwca 2011

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

kiedyś nie umiałam przestać o... teksty

bella465655 dodano: 24 czerwca 2011

kiedyś nie umiałam przestać o tobie mówić, dziś słysząc twoje imię, zatykam uszy i wmawiam sobie, że nic nie słyszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV