głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Teraz zwolnijmy trochę tępo zmieniłeś mnie wewnętrznie..a sama chcę się zmienić zewnętrznie bo już tam w środku lepsza nie będę. Nawet żywioły mi sprzyjają to n

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Teraz zwolnijmy trochę tępo zmieniłeś mnie wewnętrznie..a sama chcę się zmienić zewnętrznie bo już tam w środku lepsza nie będę.
Teraz zwolnijmy trochę tępo... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Teraz zwolnijmy trochę tępo, zmieniłeś mnie wewnętrznie..a sama chcę się zmienić zewnętrznie, bo już tam w środku lepsza nie będę.

Nawet żywioły mi sprzyjają  to nie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Nawet żywioły mi sprzyjają, to nie ludzkie, mieścić w sobie tyle uczuć, ale najważniejsze że panuję nad nimi miarowo, ale skazuję Cię na cierpienie, nie pozwolę by Cię to obeszło.

I kto powiedział  że nie dam rady... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

I kto powiedział, że nie dam rady niech teraz płacze w pieprzony kocyk z dzieciństwa.

Zamykam oczy i otwieram je ponownie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Zamykam oczy i otwieram je ponownie by udowodnić sobie, że jednak mi się udało, że jednak rozpierdoliłam te czarne dni światłem...

Teraz siła Synu siła jest w moim... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Teraz siła Synu siła jest w moim ciele i umyśle, rozpierdolę Cię słownie i fizycznie, poczekamy aż dojdzie do starcia trzymaj kciuki ziom.

Z chęcią bym Ci pokazała właśnie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Z chęcią bym Ci pokazała właśnie w tej chwili jaka jestem szczęśliwa, poszłabym z Tobą na huśtawkę rozbujała i powiedziała że właśnie takie huśtawki nastroju mi dostarczałeś ...a teraz stoję na pewnym gruncie..a Ty się bujasz bujasz.

A teraz ładnie proszę wszystkich... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

A teraz ładnie proszę wszystkich problemy moich ziomków zawinąć w wyjebaną kulę i wsadzić w dupę wrogów.

Powinnam ciągle powtarzać sobie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Powinnam ciągle powtarzać sobie "będzie dobrze, będzie jak zawsze odjazd" ale wolałam rozpierdalać sobie nerwy wódą, fajkami, niby dobry chwyt na imprezę..ale nie na smutki.

Jak ja kocham kiedy odpierdala mi... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Jak ja kocham kiedy odpierdala mi, kiedy nic mi nie zawraca głowy, kiedy oczy nie są czerwone od kacu i przelanych łez, tylko kąciki ust idą w górę, w górę ..jak dwa palce dla ziomków .

     teksty bansujdziwko dodał komentarz: ; )) do wpisu 1 lipca 2011
Się porobiło czeka to też nas... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Się porobiło czeka to też nas, Ziemia coraz więcej pragnie ciała ludzkich mas, nikt nam nie powiedział, jak długo będziemy żyć, do jakich rozmiarów ciągnęła się będzie życia nić. Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać, i ile mamy czekać aby znowu się pojednać, ramię w ramię nawzajem siebie wspierać, rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.`

Aniele śmierci proszę powiedz mi... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Aniele śmierci proszę powiedz mi, czemu w stosunku do nas jesteś obojętny, najlepsze są dla ciebie młode ofiary, nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy. Zobacz ! Ile miłości w każdym człowieku, nie jeden by chciał przeżyć choć pół wieku, i nie jednemu od wielu lat najbliższych ziomów brak, ciężko pogodzić się z tym, ale mimo tego ja i tak.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV