głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Teraz siła Synu siła jest w moim ciele i umyśle rozpierdolę Cię słownie i fizycznie poczekamy aż dojdzie do starcia trzymaj kciuki ziom. Z chęcią bym Ci pokazał

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Teraz siła Synu siła jest w moim ciele i umyśle rozpierdolę Cię słownie i fizycznie poczekamy aż dojdzie do starcia trzymaj kciuki ziom.
Teraz siła Synu siła jest w moim... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Teraz siła Synu siła jest w moim ciele i umyśle, rozpierdolę Cię słownie i fizycznie, poczekamy aż dojdzie do starcia trzymaj kciuki ziom.

Z chęcią bym Ci pokazała właśnie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Z chęcią bym Ci pokazała właśnie w tej chwili jaka jestem szczęśliwa, poszłabym z Tobą na huśtawkę rozbujała i powiedziała że właśnie takie huśtawki nastroju mi dostarczałeś ...a teraz stoję na pewnym gruncie..a Ty się bujasz bujasz.

A teraz ładnie proszę wszystkich... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

A teraz ładnie proszę wszystkich problemy moich ziomków zawinąć w wyjebaną kulę i wsadzić w dupę wrogów.

Powinnam ciągle powtarzać sobie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Powinnam ciągle powtarzać sobie "będzie dobrze, będzie jak zawsze odjazd" ale wolałam rozpierdalać sobie nerwy wódą, fajkami, niby dobry chwyt na imprezę..ale nie na smutki.

Jak ja kocham kiedy odpierdala mi... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Jak ja kocham kiedy odpierdala mi, kiedy nic mi nie zawraca głowy, kiedy oczy nie są czerwone od kacu i przelanych łez, tylko kąciki ust idą w górę, w górę ..jak dwa palce dla ziomków .

     teksty bansujdziwko dodał komentarz: ; )) do wpisu 1 lipca 2011
Się porobiło czeka to też nas... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Się porobiło czeka to też nas, Ziemia coraz więcej pragnie ciała ludzkich mas, nikt nam nie powiedział, jak długo będziemy żyć, do jakich rozmiarów ciągnęła się będzie życia nić. Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać, i ile mamy czekać aby znowu się pojednać, ramię w ramię nawzajem siebie wspierać, rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.`

Aniele śmierci proszę powiedz mi... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Aniele śmierci proszę powiedz mi, czemu w stosunku do nas jesteś obojętny, najlepsze są dla ciebie młode ofiary, nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy. Zobacz ! Ile miłości w każdym człowieku, nie jeden by chciał przeżyć choć pół wieku, i nie jednemu od wielu lat najbliższych ziomów brak, ciężko pogodzić się z tym, ale mimo tego ja i tak.`

Rusz cztery litery spójrz na mnie... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Rusz cztery litery spójrz na mnie, zapomnij o tym co było złap mnie za rękę i w życie razem ruszmy .

Czy ptaki są wolne? Czy prócz... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Czy ptaki są wolne? Czy prócz szukania bezpiecznego miejsca na gniazdko i robaków...do jedzenia mają inne zmartwienia? Chcę być ptakiem latać, choć przez jeden dzień.

Nasila się ochota wbiegnięcia na... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Nasila się ochota wbiegnięcia na środek ulicy w ten deszcz i krzyczeć na całe gardło..jaka jestem pojebana i jak mi to odpowiada i że mam wyjebane bo właśnie w tej chwili płynie w krwi hardcore.

Teraz uśmiecham się  bo taki... teksty

bansujdziwko dodano: 1 lipca 2011

Teraz uśmiecham się, bo taki spokój w sercu zagościł jak nigdy od dłuższego czasu....muzyka przepełnia moje ciało...czuję sie szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV