głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
banalnieniebanalna Prawdziwe szczęście w życiu nie polega na uśmiechach radości ale właśnie na tych momentach niepewności kiedy wszystko może się odwrócić tylko że nikt nie wie w

banalnieniebanalna

banalnieniebanalna.moblo.pl
Prawdziwe szczęście w życiu nie polega na uśmiechach radości ale właśnie na tych momentach niepewności kiedy wszystko może się odwrócić tylko że nikt nie wie w którą
Prawdziwe szczęście w życiu nie... teksty

banalnieniebanalna dodano: 7 października 2010

Prawdziwe szczęście w życiu nie polega na uśmiechach radości, ale właśnie na tych momentach niepewności, kiedy wszystko może się odwrócić, tylko że nikt nie wie, w którą stronę.

życie jest ciężkie . wypłacz to... teksty

banalnieniebanalna dodano: 7 października 2010

życie jest ciężkie . wypłacz to co masz wypłakać . kochaj tylko tych co na tą miłość założyli . cierp .. choć często niesprawiedliwie , a przede wszystkim walcz o to co jest warte walki . choć czasami brak mi sił na to wszystko , dziękuje Bogu , że normalnie żyje . bo życie nieraz mnie " przygniecie " . za często szukam szczęścia tam gdzie nie powinnam . za często ide za głosem serca , nie zważając co podpowiada rozum . wtedy się gubie . mimo wszystko , żyje . bez względu na to co sie dzieje wokół mnie , wiem , że w życiu każda chwila może być piękna , bo to my decydujemy ile jest tych chwil .

Wczoraj było do dupy  dzisiaj jest... teksty

banalnieniebanalna dodano: 7 października 2010

Wczoraj było do dupy, dzisiaj jest do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy. Czyżby upragniona stabilizacja? / wezsieogranijxd

Nie dzieje się najlepiej. ale... teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 października 2010

Nie dzieje się najlepiej. ale poddawać się nie będę. Zamierzam iść przez życie z usmiechem na twarzy. Mimo pomyłek, niepowodzeń. uda mi się, wierzę w to.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 października 2010

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

smierdzi tu bakiem po bigosie xd teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 października 2010

smierdzi tu bakiem po bigosie xd

  za kim najbardziej tęsknisz ?... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

- za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . - ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi , którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się szczęśliwą ..

chyba nie umiała już żyć. z dnia... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

chyba nie umiała już żyć. z dnia na dzień coraz bardziej uświadamiała sobie swoją beznadzieje. czasem tylko uśmiechnęła się żeby uniknąć nawału pytań o samopoczucie.

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem  że... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś. Od zawsze chciałam znaleźć kogoś , kto by mógł zrozumieć, tak dawno już wiedziałam, że to jesteś Ty. Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok przy mnie, tak ważna czuję się, gdy obejmujesz mnie, wiesz? Tak mało znaczy dla mnie wtedy wszystko inne i, to jest tak silne, że znów tak mocno tego chce. Gdy patrzę w Twoje oczy może wciąż jestem naiwna, lecz gdy patrzę w nie czuję, że minie wszystko co jest złe.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka, ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak „cenię”. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

W świecie jest tylu facetów  a ja... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

W świecie jest tylu facetów, a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? No cóż tak bywa, w końcu większość rzeczy, które robię nie ma najmniejszego sensu. Na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam, nasze drogi musiały się rozejść. Zabawne. Teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy, a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o chłopaku który zawrócił mi w głowie. Każda rozmowa z nim, każdy sms czy email (a teraz to takie rzadkie) jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. To wszystko jest komiczne.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

banalnieniebanalna dodano: 5 października 2010

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV