głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
banalnieniebanalna „Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego niż oczek

banalnieniebanalna

banalnieniebanalna.moblo.pl
„Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego niż oczekiwałam
„Decydując się na znajomość z... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

„Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.”

nie właściwie nie jest źle. są... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

nie,właściwie nie jest źle. są przyjaciele, jest nadzieja, głośny śmiech. jest PRAWIE tak jak być powinno.

 Ziomek podał Ci dłoń kiedy... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

"Ziomek podał Ci dłoń kiedy byłeś na zakręcie, gdy on się potknął obróciłeś sie na pięcie. Nie kiwniesz palcem, jeśli nie dostaniesz czegoś w zamian, z takimi jak Ty ja się nie utożsamiam.

A ja wiem  ze sa inne drogi do... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

A ja wiem, ze sa inne drogi do szczescia. Świat stoi otworem, wszystko zalezy od podejscia

I mam nadzieje   że rowno z... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

I mam nadzieje , że rowno z przyjściem lata przyjdzie wszystko co mnie do to tej pory uszczęśliwiało

Co było  nie zniknie  nie przeminie... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

Co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem, Zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem, Teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć

Ona nie przypominała... teksty

banalnieniebanalna dodano: 17 kwietnia 2011

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

nie żałuj w życiu niczego  bo... teksty

banalnieniebanalna dodano: 16 kwietnia 2011

nie żałuj w życiu niczego, bo życie to nie film. nie zobaczysz już powtórki. nie cofniesz się do najlepszego momentu, jedynie kiedy będziesz widzem. będziesz patrzeć na wszystko z góry, ale siebie już nie zobaczysz, bo będąc widzem nie możesz być jednocześnie aktorem.

kiedyś zaświeci nademną słońce.... teksty

banalnieniebanalna dodano: 16 kwietnia 2011

kiedyś zaświeci nademną słońce. / banalnieniebanalna

Są takie piosenki   które... teksty

banalnieniebanalna dodano: 16 kwietnia 2011

Są takie piosenki , które wywołują u Nas niesamowite emocje , przy których możemy się śmiać i płakać. Przy których możemy się złościć i być spokojnym. Istnieją też takie , przy których wracają wspomnienia. Dobre , które doprowadzają do płaczu i złe , które przypominają w pewien sposób o tych dobrych. Płaczemy , zdając sobie sprawę z tego co było , co minęło , co nie wróci. I pomimo tego , że przy takich utworach łzy lecą nam po policzkach , kochamy przypominać sobie o tych chwilach , kochamy wspominać , kochamy przeszłość , pomimo iż jest bezpowrotna. / 61sekund.

ten świat jest jakiś chory dziś... teksty

banalnieniebanalna dodano: 16 kwietnia 2011

ten świat jest jakiś chory dziś, nie sądzisz? jednego dnia wydaje ci się, że masz wszystko, następnego nie masz nic.\ no.lovee

Jeśli wszystko się skończy to... teksty

banalnieniebanalna dodano: 14 kwietnia 2011

Jeśli wszystko się skończy to trudno. Ja wiem, ze życie jest tylko minutą, Wiesz? i w tej minucie chce być W pełni człowiekiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV