głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 przestało mi zależeć. w końcu zmądrzałam. na reszcie się ocknęłam. budząc się z tego głębokiego snu z niedowierzaniem zastanawiałam się nad tym jaka byłam naiwn

awesome8

awesome8.moblo.pl
przestało mi zależeć. w końcu zmądrzałam. na reszcie się ocknęłam. budząc się z tego głębokiego snu z niedowierzaniem zastanawiałam się nad tym jaka byłam naiwna wier
przestało mi zależeć. w końcu... teksty

awesome8 dodano: 25 września 2010

przestało mi zależeć. w końcu zmądrzałam. na reszcie się ocknęłam. budząc się z tego głębokiego snu, z niedowierzaniem, zastanawiałam się nad tym, jaka byłam naiwna, wierząc własnej podświadomości, która ci ufała.

uczę się na błędach. a te... teksty

awesome8 dodano: 25 września 2010

uczę się na błędach. a te nieprzespane noce i tony zużytych chusteczek, były dla mnie cenną lekcją. nie warto oddawać, drugiej osobie swojego serca. zazwyczaj go nie zwraca, a jeżeli już, to w tragicznym stanie.

Jeśli przeszłość cię nie... teksty

awesome8 dodano: 25 września 2010

Jeśli przeszłość cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało i się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz

wiem   że nie zawsze zachowuję się... teksty

awesome8 dodano: 25 września 2010

wiem , że nie zawsze zachowuję się jak powinnam. często krzyczę i przeklinam. niesamowicie szybko się denerwuję co później się na Was odbija. gdy tylko coś mi nie ponosie wale focha jak durne dziecko , albo zwyczajnie idę do domu . ale mimo wszystko Wy trwacie przy mnie i wybaczacie mi wszystko . tacy ludzie, to skarb.

dzwonisz i mówisz   że Ci przykro ?... teksty

awesome8 dodano: 25 września 2010

dzwonisz i mówisz , że Ci przykro ? ta, trzeba było myśleć wcześniej. zanim uzależniłeś mój umysł od codziennych rozmów z Tobą, zanim moje oczy nie przepełniły się tak ogormnym żalem, a serce nie pękło.zanim każda godzina nie była tak cholernie trudna i zanim wszystko nie traciło sensu

Może to jest banalne  ale przyjaźń... teksty

awesome8 dodano: 24 września 2010

Może to jest banalne, ale przyjaźń, zarówno jak miłość, tkwi w szczegółach. A ja uwielbiam szczegóły, które stwarzają ogół. Ty jesteś takim ważnym szczegółem w moim życiu, który tworzy ogół mnie. Bo któż inny zdołałaby słuchać opowieści o moich idiotycznych snach i o tym, co jadłam na śniadanie. Ty. Mimo że czasem protestujesz, wiesz dobrze, że i tak po raz tysięczny opowiem Ci, jak to się prawie wywaliłam.

Może byłam głupia żegnając się... teksty

awesome8 dodano: 24 września 2010

Może byłam głupia żegnając się z Tobą ,może byłam głupia wyrywając się do sprzeczki ,wiem że mamy problemy, ale ty też jesteś nieźle roztargniony w każdym razie zrozumiałam że :Bez ciebie nie istnieje.

Nagle pada kilka słów  odwracasz... teksty

awesome8 dodano: 24 września 2010

Nagle pada kilka słów, odwracasz się i sama nie wiesz gdzie iść, każda ze znanych dróg wydaje się zła. Najchętniej usiadłabyś na krawężniku zanosząc się płaczem. Brzmi znajomo, prawda?

ale bądź przy mnie gdy będzie... teksty

awesome8 dodano: 23 września 2010

ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle, gdy wszystko będzie się sypało, gdy będziemy się nawzajem nienawidzić, wtedy najmocniej będę Cię potrzebowała.

wierzę w te proste słowa i proste... teksty

awesome8 dodano: 19 września 2010

wierzę,w te proste słowa i proste gesty

Nie cofać się patrząc na porażki... teksty

awesome8 dodano: 17 września 2010

Nie cofać się patrząc na porażki przeszłości By ktoś ci szepnął kiedyś elo dzieciak dorośnij

Na podstawie art. 11 par. 8 kodeksu... teksty

awesome8 dodano: 12 września 2010

Na podstawie art. 11 par. 8 kodeksu Miłosnego , skazuję cię na dozywaotnie umieszczenie w moim sercu . Wyrok jest prawomocny i nie możesz wnieść apelacji .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV