głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 Nie zakochała się w chłopaku z plakatu ze snu czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje.. Ale to też było bez sensu Kiedyś przeczytałam ż

awesome8

awesome8.moblo.pl
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu ze snu czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje.. Ale to też było bez sensu
Nie zakochała się w chłopaku z... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku, który istnieje.. Ale to też było bez sensu

Kiedyś przeczytałam  że łzy koją... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

Kiedyś przeczytałam, że łzy koją duszę po stracie bliskiej osoby. A ja płakałam wypłakałam tyle łez, że nie miałam siły na więcej, a moje serce ciągle cierpi. Więc to było kłamstwo, czy ja za mało się napłakałam?

Silę się na obojętność  udaję... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

Silę się na obojętność, udaję, że mnie nie interesujesz, nie zadaję pytań, na które bardzo chcę znać odpowiedzi, unikam spotkań, chociaż Twoja twarz jest pierwszą, którą sobie przypominam każdego wieczora i poranka. Tęsknię. Ale nie powiem Ci o tym, bo łudzę się, że któregoś dnia to Ty zrobisz to pierwszy.

złap mnie za rękę i powiedz :... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

złap mnie za rękę i powiedz : zaopiekuję się Tobą, nawet, gdy będziesz chciała odejść..

uwielbiałam jak się na mnie... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo, marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam, doskonale wiedząc, że to nie potrwa długo, że zaraz podejdzie i mnie przytuli w ramach przeprosin.

mam juz dosyc budzenia sie za... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

mam juz dosyc budzenia sie za wczesnie i zasypiania za pozno. długich przepłakanych nocy i ciagłych wspomnien o Tobie. walcze z soba zeby zabic wszystkie uczucia ktore mam dla Ciebie i zeby o Tobie zapomniec, pozwól mi wygrac..

Powiem Ci tylko  że gdyby moje serce... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

Powiem Ci tylko, że gdyby moje serce miało twarz, miałaby ona najsmutniejszy wyraz na całej planecie. Smutniejszy nawet niż dzieci z Afryki.

 Serce czy rozum   Czego powinna... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

"Serce czy rozum - Czego powinna słuchać? Rozum podpowiadał, że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem, pragnie jej, może potrzebuje, może mu na niej zależy. Łagodne, blade uczucie w porównaniu z miłością..."

kilka dni temu miałam urodziny.... teksty

awesome8 dodano: 6 października 2010

kilka dni temu miałam urodziny. dostałam wiele życzeń. miło, że tak o mnie pamiętają (nie wnikając w to, ile w tym szczerości). ale wiesz, co jest najgorsze? że nie dostałam życzeń od Niego... mimo, iż tak zapewniał, że będzie pamiętał... każdą wiadomość czytałam tak, jakby miała być właśnie od Niego, a za każdym razem nadawca był inny. wystarczyło by głupie: sto lat czy też wszystkiego najlepszego. ale była tylko cisza. milczenie, które przenikało do mojego serca i tworzyło iskierkę bólu. i wiesz? On był moim jedynym marzeniem urodzinowym. taki prezent chciałam dostać...

poradziłam sobie z potworami pod... teksty

awesome8 dodano: 3 października 2010

poradziłam sobie z potworami pod łóżkiem, więc z tobą też sobie poradzę..

O dziwo  czas  który goi rany... teksty

awesome8 dodano: 3 października 2010

O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę.

powiedz jakbyś się czuł  gdyby... teksty

awesome8 dodano: 3 października 2010

powiedz jakbyś się czuł, gdyby miał mnie ktoś inny? / show.it

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV