głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
atrapa Dziekuje Ci za wszystko Ty wiesz jak jest . I zapamietaj bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie ! Popatrz w

atrapa

atrapa.moblo.pl
Dziekuje Ci za wszystko Ty wiesz jak jest . I zapamietaj bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie !
Dziekuje Ci za wszystko   Ty wiesz... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Dziekuje Ci za wszystko , Ty wiesz jak jest . I zapamietaj bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie ! Ej Damka bez Ciebie nie ma mnie !

Popatrz w moje oczy i zobacz  ile dla... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Popatrz w moje oczy i zobacz, ile dla mnie znaczysz.

Wiem że lubisz patrzeć kiedy... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Wiem że lubisz patrzeć kiedy myślisz że nie widzę ...

W labiryncie życia próbuje... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

W labiryncie życia próbuje znaleźć właściwą drogę. Prowadź mnie Panie, chcę wreszcie żyć godnie. Fałszywe ścieżki standardem na mej drodze jak i te kurwy które podstawiają mi nogę. Za swoje grzechy będę pokutować, wyjdę naprzeciw, klęknę bez słowa. Błądze jak każdy, jestem tylko człowiekiem, wybacz mi Panie zanim zamknę powieki...

Dzień jak codzień.  Poranek jak... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Dzień jak codzień. Poranek jak każdy inny. Raz śnieg, raz deszcz. Czasem trochę słońca.

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz.... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Wchodzę na bit. Nie interesuj się skąd mam ten kwit. Tu każdy wers ma moc i może zranić. To moje życie, więc nie wchodź w nie z butami. Tym co jest moje przestań się już karmić. Masz swoje życie, więc lepiej sie nim zajmij. Teraz spokojnie, nie będziesz więcej śnił. Mojego wysiłku nie dam Ci obrócić w pył. Co innego w oczy co innego za plecami. Siejesz ferment na moj temat tak naprawde sie nie znamy. Twoja ciekawość nie pozna nigdy granic. Takich jak ty ja zwyczajnie mam za nic. Węszysz i śledzisz jak jakiś tajny pies. Powiem ci jedno nie interesuj się. To dla wszystkich ludzi z marginesu. Nie masz tu wstępu więc się nie interesuj!

Zaufanie to odwaga   wiernośc to... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Zaufanie to odwaga , wiernośc to siła My łaczymy oba te ogniwa ! Nie znacie więzi która powstala, nie było wam dane bo to nasza sprawa. Krew mi sie ścina jak u Ciebie widze łzy , pójde za Tobą nawet w najgorszy syf ! Z zazdrości stwierdzą że to zły wpływ , dbają tylko o siebie i swój tlenu łyk. Chuj w nich ! Tych tekstow powstało mnóstwo by widzieć odbicie nie musze patrzeć w lustro. Twoje cierpienie równa się moje. Razem przeżyjemy nie jedną paranoje.

Tego co przeszliśmy  nikt nam nie... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Tego co przeszliśmy, nikt nam nie odbierze.

Powiedz jej  jak bardzo ja podziwiasz... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Powiedz jej, jak bardzo ja podziwiasz, kiedy się martwi przytul ja mocno. Wybierz ja spośród innych, baw się jej włosami, zdobywaj ja. Po prostu rozmawiaj z nią, opowiadaj jej dowcipy, podaruj jej kwiaty bez powodu. Trzymaj ja za rękę, pozwól jej zasnąć w twoich ramionach. Pozwól jej się wykrzyczeć, a potem ja pocałuj, kołysz ja na huśtawce, weź ja na barana. Powiedz, ze wygląda pięknie, jeśli jej smutno, zostań z nią, nawet jeśli nic nie mówi. Patrz jej w oczy i się uśmiechaj, cmoknij ja w czoło. Tańcz z nią, nawet jeśli nie gra muzyka.

Wszystko nie zależy od nas samych... teksty

atrapa dodano: 3 czerwca 2009

Wszystko nie zależy od nas samych, ale my od wszystkiego.

Co ty wiesz o zabijaniu? teksty

atrapa dodano: 3 czerwca 2009

Co ty wiesz o zabijaniu?

Głowa schowana we własnych... teksty

atrapa dodano: 3 czerwca 2009

Głowa schowana we własnych dłoniach! Dziś jest naprawdę źle!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV