głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
atrapa Twe słowo pomaga mi powstać a cisza jest gorsza niż brak tlenu Twój dotyk pozwala mi sprostać temu czemu bez Ciebie bym nie mógł. I jeśli Bóg mnie wezwie dzisia

atrapa

atrapa.moblo.pl
Twe słowo pomaga mi powstać a cisza jest gorsza niż brak tlenu Twój dotyk pozwala mi sprostać temu czemu bez Ciebie bym nie mógł.
Twe słowo pomaga mi powstać  a... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Twe słowo pomaga mi powstać, a cisza jest gorsza, niż brak tlenu, Twój dotyk pozwala mi sprostać temu, czemu bez Ciebie bym nie mógł. I jeśli Bóg mnie wezwie dzisiaj na ostateczny sąd, nie mam nic do ukrycia. I wiedz, że z Tobą pod prąd mogę iść, nawet stąd przez tą autostradę życia.

Potrzebujesz odnaleźć w nim to  co... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Potrzebujesz odnaleźć w nim to, co będzie dla ciebie ważne. Gdzie będziesz czuła się bezpieczna, kochana. Przede wszystkim będziesz czuła, że nie jesteś sama. I to właśnie będzie nadawało koloryt twojemu życiu.

Nauczył mnie tak wielu ważnych dla... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Nauczył mnie tak wielu ważnych dla mnie rzeczy, pozwolił wyzbyć się tak wielu zmartwień i trosk. Dałeś mi coś co wydawało się mi nieosiągalne, coś do czego myślałam iż się nie nadaje - dałeś mi miłość w najpiękniejszej postaci. Pozwoliłes się pokochać i pozwoliłeś mi sobie zaufać. Sam zaakceptowałeś mnie taką jaką jestem z każdą wadą i mankamentem. Pokochałeś tego niedoskonałego Diabełka. Uczucie, które jest między nami jest nie do opisania. Dziękuję za to, że jesteś. Dziękuję za Twoje starania, za to, że nie poddałeś się i wywalczyłeś tę zgodę bylebym tylko nie cierpiała. Dziękuję za miłość, szczęście, które mi ofiarowałeś. Dziękuję za to, że deklarujesz swoją miłość, ubierasz w słowa uczucia, ale ubierasz je tak jak tylko Ty potrafisz, że piszesz mi o tym jak bardzo jestem dla Ciebie ważna i wyjątkowa nawet gdy Tobie też jest ciężko a ja mam pretensje, ale wiesz, że tak naprawdę tylko tego mi potrzeba.

Nie chcę współczuć nikomu  jak i... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Nie chcę współczuć nikomu, jak i nie chcę współczucia.

 Gdyby każdy fiut  którego... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

"Gdyby każdy fiut, którego żarłaś był z czekolady. Miałabyś zapas cukru na kolejne trzy dekady. Nie dam rady opisać, twojej skurwiałej urody. To tania parodia Dody w połączeniu z żółtobrodym."

  Jego oczy...   Co z nimi?  Z nimi?... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

- Jego oczy... - Co z nimi? -Z nimi? Z nimi związane jest każde mmoje marzenie, każdy sen, bo tylko on ma takie oczy.

 Prawdziwa miłość przenika... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."

Bo dowód miłości jest wtedy  kiedy... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Bo dowód miłości jest wtedy, kiedy bez żadnych gestów przychodzisz i mnie przytulasz.Kocham Cię. *

decydując się na znajomość z... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam , że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo . że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego , niż oczekiwałam po tym związku . że stanie się to , czego się bałam i zapewne boję się nadal . dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia , ile nie dał mi w życiu nikt.

To proste słowa dla dzieciaków z... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

To proste słowa dla dzieciaków z ulicy. Mam większe jaja od Ciebie mimo, że śmigam w spódnicy. Za mojego ziomka dam ujebać sobie rękę.

Chciałabym robić Ci poranną kawę... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Chciałabym robić Ci poranną kawę, czuć Twój zapach wciąż na swojej skórze, obserwować Twoje rzęsy, gdy śpisz i mieć pewność, że zawsze, kiedy będę chciała się cofnąć, trafię w Twoje silne, bezpieczne ramiona.

Czy to co było między nami  wciąż... teksty

atrapa dodano: 25 maja 2010

Czy to co było między nami, wciąż jest i wciąż jest ważne?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV