głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znasz ludzi całe życie  a czasem... teksty

aszia dodano: 27 grudnia 2012

znasz ludzi całe życie, a czasem tylko w jednej sekundzie mogą sprawić że zupełnie stają się obcy. Wracasz w rodzinne strony i sie ludzie od Ciebie odwracają, zupełnie bez powodu. NIe ma juz tych spotkań, śmiechów i szaleństwa. Jednak później wracasz w zupełnie obce miejsce, tam już na Ciebie oczekują ludzie - znani tylko przez chwile. Co za przekora losu, kto w tym przewrotnym świecie jest dziś wart uwagi?

minęły 3 miesiące  czas w którym... teksty

aszia dodano: 10 grudnia 2012

minęły 3 miesiące, czas w którym wszystko się zmieniło, czas lepszy, czas nadziei. Wierzę w to że tutaj zbuduję coś na nowo a jednocześnie zapomnę o przeszłości. Wierzę w to a wiara napawa siłą.

 ta miłość musi być wielka... teksty

aszia dodano: 29 sierpnia 2012

"ta miłość musi być wielka, ogromna, niepojęta.. ślepa [?] " tylko ja trwam w tej beznadziejności sytuacji, naiwnie wierząc że jeszcze się natkniemy na siebie, że serca znów sie zbliżą, zabija w jeden rytm.. to takie nierealne

  Czasem sie trwa w miłości a... teksty

aszia dodano: 22 sierpnia 2012

" Czasem sie trwa w miłości a czasem sie cierpi" Ogromna próba przed którą stanę uświadomi na czym stoję, wiele będzie mnie to kosztować ale wierze że się nie złamię.

nie powiem że mnie to nie ruszyło... teksty

aszia dodano: 25 czerwca 2012

nie powiem że mnie to nie ruszyło, nie powiem że jest mi z tym dobrze to roztrzaskało mnie, moje myśli moje podarte serce. To mnie dołuje i aż trudno uwierzyć w to jak życie niszczy. Nie wiem może już czas odpuścić..

Za tydzień.. wszystko będzie prawie... teksty

aszia dodano: 22 czerwca 2012

Za tydzień.. wszystko będzie prawie jasne wyjdź z mojej głowy

był siłą  zastrzykiem energii i... teksty

aszia dodano: 25 maja 2012

był siłą, zastrzykiem energii i uśmiechu, odszedł.. wraz z nim odeszła część mnie, coś się zatraciło, zniszczyło.. nie oszukujmy się wciąż go pragnie ale pożądanie to nie to samo co miłość

I w tym świecie gdzie nic innego nie... teksty

aszia dodano: 14 maja 2012

I w tym świecie gdzie nic innego nie jest prawdą Oto jestem, wciąż zaplątany w Tobie

pewnego dnia gdybyśmy się spotkali... teksty

aszia dodano: 2 kwietnia 2012

pewnego dnia gdybyśmy się spotkali opowiedziałabym Ci jak bardzo Cię kochałam, jak bardzo tęskniłam za Tobą, opowiedziałabym Ci ile przeszłam samotną droga która prowadziła zawsze do Ciebie, jak noce byly szare a dni nieważne, bez Ciebie. Gdybyśmy znów się spotkali powiedziałabym Ci że wciąż jesteś tak wyjątkowy chociaż już zupełnie obojętny..

365 dni.. teksty

aszia dodano: 26 listopada 2011

365 dni..

tyle tygodni  dni  godzin  sekund..... teksty

aszia dodano: 25 listopada 2011

tyle tygodni, dni, godzin, sekund.. niby jest łatwiej ale tak naprawdę to próbuję sobie wmówić że już się nie liczysz, ze nie ma Cie w moim życiu, ale jestes.. każdego dnia przychodzisz do mnie i chodź się nie spotykamy to widzę Cię gdzieś przed moimi oczami, gdzieś we mnie, tuż obok .Serce rozdarte na strzępy, gdzieś w nim tkwi głęboka rysa którą zostawiłeś z dniem kiedy odeszłeś, dlatego też miłość kojarzy mi się z pożegnianiem. Jesteś szczęśliwy i dobrze bądź, życzę Ci jak najlepiej

Witajcie  w moim życiu bardzo dużo... teksty

aszia dodano: 2 października 2011

Witajcie, w moim życiu bardzo dużo się zmieniło, czasami nawet wydaje mi sie że jestem innym człowiekiem, ale to wciąż ja, bezsilna bezradna.. Wiążę z przyszłością duże nadzieje, nadzieje na lepsze. Właśnie będzie upływał rok od dnia kiedy Cię poznałam, kiedy zaczeliśmy rozmawiać.. boję sie ze wszystko na nowo wróci, wspomnienia będą silniejsze. Ciężki okres to będzie ale trzeba się wziąć w garść..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV