głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Za tydzień.. wszystko będzie prawie... teksty

aszia dodano: 22 czerwca 2012

Za tydzień.. wszystko będzie prawie jasne wyjdź z mojej głowy

był siłą  zastrzykiem energii i... teksty

aszia dodano: 25 maja 2012

był siłą, zastrzykiem energii i uśmiechu, odszedł.. wraz z nim odeszła część mnie, coś się zatraciło, zniszczyło.. nie oszukujmy się wciąż go pragnie ale pożądanie to nie to samo co miłość

I w tym świecie gdzie nic innego nie... teksty

aszia dodano: 14 maja 2012

I w tym świecie gdzie nic innego nie jest prawdą Oto jestem, wciąż zaplątany w Tobie

pewnego dnia gdybyśmy się spotkali... teksty

aszia dodano: 2 kwietnia 2012

pewnego dnia gdybyśmy się spotkali opowiedziałabym Ci jak bardzo Cię kochałam, jak bardzo tęskniłam za Tobą, opowiedziałabym Ci ile przeszłam samotną droga która prowadziła zawsze do Ciebie, jak noce byly szare a dni nieważne, bez Ciebie. Gdybyśmy znów się spotkali powiedziałabym Ci że wciąż jesteś tak wyjątkowy chociaż już zupełnie obojętny..

365 dni.. teksty

aszia dodano: 26 listopada 2011

365 dni..

tyle tygodni  dni  godzin  sekund..... teksty

aszia dodano: 25 listopada 2011

tyle tygodni, dni, godzin, sekund.. niby jest łatwiej ale tak naprawdę to próbuję sobie wmówić że już się nie liczysz, ze nie ma Cie w moim życiu, ale jestes.. każdego dnia przychodzisz do mnie i chodź się nie spotykamy to widzę Cię gdzieś przed moimi oczami, gdzieś we mnie, tuż obok .Serce rozdarte na strzępy, gdzieś w nim tkwi głęboka rysa którą zostawiłeś z dniem kiedy odeszłeś, dlatego też miłość kojarzy mi się z pożegnianiem. Jesteś szczęśliwy i dobrze bądź, życzę Ci jak najlepiej

Witajcie  w moim życiu bardzo dużo... teksty

aszia dodano: 2 października 2011

Witajcie, w moim życiu bardzo dużo się zmieniło, czasami nawet wydaje mi sie że jestem innym człowiekiem, ale to wciąż ja, bezsilna bezradna.. Wiążę z przyszłością duże nadzieje, nadzieje na lepsze. Właśnie będzie upływał rok od dnia kiedy Cię poznałam, kiedy zaczeliśmy rozmawiać.. boję sie ze wszystko na nowo wróci, wspomnienia będą silniejsze. Ciężki okres to będzie ale trzeba się wziąć w garść..

cierpię. teksty

aszia dodano: 7 sierpnia 2011

cierpię.

nadzieja wciąż się tli  każdy... teksty

aszia dodano: 27 lipca 2011

nadzieja wciąż się tli, każdy czeka na kogoś kto nigdy nie wróci..

Niebywale  bo nawet nie czuje sie... teksty

aszia dodano: 8 czerwca 2011

Niebywale, bo nawet nie czuje sie przegrana.Nic nie czuje.Mam wrażenie, ze świat stanął w miejscu i to tylko ja zapomniałam przestać sie kryć.Nie mogę, pozbyć sie uczucia, ze wiem więcej. Ze jestem mądrzejsza o to, ze zdałam sobie sprawę jak bardzo się myliłam Ze choćby nawet przez miliony minut byłam przekonana, ze jesteśmy tak silni i wyjątkowi. Wszystko jest w stanie rozpaść sie w nicość, mimo ze dalej jesteś mi tak samo bliski.Mimo kazdej wspólnej sekundy. Mimo ze nadal czuje na skórze Twoje usta i dotyk Twoich rak, kiedy mnie kochałeś ... Chyba nigdy tak bardzo nie wątpiłam w to , w co wszyscy mimo niepowodzeń i na przekór doświadczeniom, tak niewinnie starają sie wierzyć w to co inni nazywają trescia i sensem, a my nazywaliśmy nami..zamykając cały świat w jednym, tak niewiele znaczącym słowie . Chyba nigdy tak bardzo się nie bałam , nie tego ze Cie stracę, bo czy kiedykolwiek Cie miałam?Boje się tego, jak największa siła, której byłam swiadkiem gasnie, gaśnie bo chcesz..

Skoro nie można się cofnąć... teksty

aszia dodano: 28 maja 2011

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

niesamowite jest to jak życie... teksty

aszia dodano: 23 maja 2011

niesamowite jest to jak życie potrafi zmienić swój bieg.. znów bym chciała do Ciebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV