głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Stało się co miało stać. teksty

aszia dodano: 27 października 2013

Stało się co miało stać.

Wiedziałam jedno. Wyjadę i o wielu... teksty

aszia dodano: 1 września 2013

Wiedziałam jedno. Wyjadę i o wielu rzeczach stąd zapomnę. Ale nieważne ile minie czasu, tydzień, pół roku czy dwa lata – smak jego ust będę pamiętała zawsze. I przeczucie, że nikt nigdy nie pasował do mnie tak, jak on, będzie towarzyszyło mi każdego dnia. Setki kilometrów od niego i od miejsca, gdzie mogliśmy być razem. Tak bardzo chciałam coś powiedzieć, gdy odsunął się i patrzył na mnie. Czekał na to. Czekał, aż powiem ile dla mnie znaczy. Nie potrafiłam. Ciszę przerywały nasze krótkie, urywane oddechy. -Powiedz, że miało to dla ciebie znaczenie. -Miało - odpowiedziałam. -Więc jak to potraktujemy? -Jak pożegnanie.

tęsknie za tym miejscem  a jeszcze... teksty

aszia dodano: 8 sierpnia 2013

tęsknie za tym miejscem, a jeszcze bardziej za tymi ludźmi. Tam jestem szczęśliwa, tam chcę się znaleźć.

Tak trudno człowiekowi podjąć krok... teksty

aszia dodano: 16 czerwca 2013

Tak trudno człowiekowi podjąć krok, tak trudno się zdecydować. To taki chaos, mieszanka uczuć, chwile niepewności i nieuwagi, a można kogoś zranić.Poplątane myśli..

 Ale ja chyba nie zawsze wiedziałem... teksty

aszia dodano: 2 maja 2013

"Ale ja chyba nie zawsze wiedziałem, jak troszczyć się o Ciebie" 2lata..

Piękny? Dokład­nie: nie wiem. Ma... teksty

aszia dodano: 1 kwietnia 2013

Piękny? Dokład­nie: nie wiem. Ma około 1.80 wzros­tu. Włosy krótkie, oczy jednak ma brązowe, ale w istocie są cudowne. Jed­nak nie wygląd się liczy.. a to, że wciąż odkrywam go na nowo. I z nim, przy nim mogę się czuć swobodnie. Mogę po pros­tu być sobą..

Od szczescia tak malo mnie dzieli  do... teksty

aszia dodano: 16 luty 2013

Od szczescia tak malo mnie dzieli, do pełni szczęścia przepaść. Tak więc tym małym szczęściem chce wypełnić pełne smutku serce i myśli. Z czasem ułożę się w całość, twardą, silną pewną całość...

znasz ludzi całe życie  a czasem... teksty

aszia dodano: 27 grudnia 2012

znasz ludzi całe życie, a czasem tylko w jednej sekundzie mogą sprawić że zupełnie stają się obcy. Wracasz w rodzinne strony i sie ludzie od Ciebie odwracają, zupełnie bez powodu. NIe ma juz tych spotkań, śmiechów i szaleństwa. Jednak później wracasz w zupełnie obce miejsce, tam już na Ciebie oczekują ludzie - znani tylko przez chwile. Co za przekora losu, kto w tym przewrotnym świecie jest dziś wart uwagi?

minęły 3 miesiące  czas w którym... teksty

aszia dodano: 10 grudnia 2012

minęły 3 miesiące, czas w którym wszystko się zmieniło, czas lepszy, czas nadziei. Wierzę w to że tutaj zbuduję coś na nowo a jednocześnie zapomnę o przeszłości. Wierzę w to a wiara napawa siłą.

 ta miłość musi być wielka... teksty

aszia dodano: 29 sierpnia 2012

"ta miłość musi być wielka, ogromna, niepojęta.. ślepa [?] " tylko ja trwam w tej beznadziejności sytuacji, naiwnie wierząc że jeszcze się natkniemy na siebie, że serca znów sie zbliżą, zabija w jeden rytm.. to takie nierealne

  Czasem sie trwa w miłości a... teksty

aszia dodano: 22 sierpnia 2012

" Czasem sie trwa w miłości a czasem sie cierpi" Ogromna próba przed którą stanę uświadomi na czym stoję, wiele będzie mnie to kosztować ale wierze że się nie złamię.

nie powiem że mnie to nie ruszyło... teksty

aszia dodano: 25 czerwca 2012

nie powiem że mnie to nie ruszyło, nie powiem że jest mi z tym dobrze to roztrzaskało mnie, moje myśli moje podarte serce. To mnie dołuje i aż trudno uwierzyć w to jak życie niszczy. Nie wiem może już czas odpuścić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV