głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale to Ty decyd

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale to Ty decydujes
Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

asienkaaa dodano: 26 listopada 2016

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale to Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. I są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię jako jedną z opcji

Nie słuchała kiedy mówili  że jej... teksty

asienkaaa dodano: 15 listopada 2016

Nie słuchała kiedy mówili, że jej ukradkowe spojrzenia nie mają sensu. Nie ulegała, kiedy debatowali, jak mogła się w nim zakochać. Nie podporządkowała się, kiedy krzyczeli, że nie warto. Nie ufała kiedy zwiastowali nieszczęście. Nie uginała się kiedy wskazywali na obłąkanie. Teraz pora uwierzyć, że serce się zrośnie.

Jeśli mężczyzna cię nie szanuje... teksty

asienkaaa dodano: 13 listopada 2016

Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem - trzecią drogą, uszczęśliwiającą obie strony.

 Bo wygrać to wcale nie znaczy nie... teksty

asienkaaa dodano: 6 listopada 2016

"Bo wygrać to wcale nie znaczy nie odzywać się dłużej... Wygrać, to przyjść, przytulić, wybaczyć."

 Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

asienkaaa dodano: 26 sierpnia 2016

"Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej..."

 Ale przecież burzliwe związki są... teksty

asienkaaa dodano: 18 sierpnia 2016

"Ale przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mógłby wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie zrezygnować"

To nie jest kwestia naiwności. Po... teksty

asienkaaa dodano: 3 sierpnia 2016

To nie jest kwestia naiwności. Po prostu masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Lepiej. Cokolwiek to znaczy.

Mężczyźni  od których odeszły... teksty

asienkaaa dodano: 29 lipca 2016

Mężczyźni, od których odeszły kobiety, zawsze czują się pokrzywdzeni - a to kobieta była zła i niewdzięczna, a to ten nowy zupełnie bezprawnie im ją zabrał. No więc, nie. Ten nowy nikomu niczego nie zabiera. On bierze to, co dawno było niczyje. Kobieta, która cudownie czuje się w swoim związku, ma kochającego i zaangażowanego mężczyznę, nigdy go nie zostawi dla żadnego innego, choćby był nim Maciej Zakościelny w czasach swojej największej świetności.

Kobieta jest w stanie wybaczyć... teksty

asienkaaa dodano: 3 lipca 2016

Kobieta jest w stanie wybaczyć każdą wadę, prócz braku obecności.

staramy się o miłość  a kiedy... teksty

asienkaaa dodano: 2 lipca 2016

staramy się o miłość, a kiedy już nadejdzie każesz mi ją wstrzymać, żebym nie wymagała od Ciebie za wiele. wybacz, że nie zaopatrzyłam Cię w pilota on/off, mój błąd

czasami łudzę się  że coś się... teksty

asienkaaa dodano: 1 lipca 2016

czasami łudzę się, że coś się między nami zmieni. i wtedy uświadamiam sobie, że owszem - stanie się tak. w momencie, kiedy doliczę do nieskończoności.

jak to jest  że kiedy patrzę Ci w... teksty

asienkaaa dodano: 1 lipca 2016

jak to jest, że kiedy patrzę Ci w oczy, a Ty mi mówisz, że jestem Twoją drugą połówką to do oczu napływają mi łzy, a w środku cała płonę, objęta błogostanem, a chwilę później, gdy mnie zawiedziesz, nienawidzę się za to uczucie za które ludzie zapłaciliby miliony?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV