głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Revolving doors. Każdy jest sam pomiędzy parą przeszklonych drzwi. Gonimy jedni za drugimi nigdy się nie odnajdujemy. Jesteśmy zanurzeni gdzieś głęboko w sobie

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Revolving doors. Każdy jest sam pomiędzy parą przeszklonych drzwi. Gonimy jedni za drugimi nigdy się nie odnajdujemy. Jesteśmy zanurzeni gdzieś głęboko w sobie i myślimy
Revolving doors. Każdy jest sam... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Revolving doors. Każdy jest sam pomiędzy parą przeszklonych drzwi. Gonimy jedni za drugimi, nigdy się nie odnajdujemy. Jesteśmy zanurzeni gdzieś głęboko w sobie i myślimy, że stanowimy przeciwieństwo drugiego. Nie wiemy, kto jest przed, a kto za nami. Jak dzieci pytamy się, kto zaczął kochać, a kto przestał.

Rozumiał jej głęboki niepokój.... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Rozumiał jej głęboki niepokój. Jeśli ktoś zawsze przychodzi na spotkanie spóźniony przynajmniej godzinę, to niepewność i lęk nie pozwalają mu wyjść z domu, a nie próżność. To lęk i napięcie powodowane nieustanną potrzebą podobania się przyczyniały się w znacznym stopniu do jej częstych bólów gardła i przeszkadzały w mówieniu. Lęk, którego przejawem były obgryzione paznokcie, wilgotne dłonie, napady piskliwego śmiechu jak w japońskich filmach. Lęk, który wywołuje w nas odruch gorącej i głębokiej sympatii, lęk, który nie unicestwia jej blasku, olśniewającej urody. Zawsze się spóźniała, jak wszyscy, którzy nie przyszli na świat w odpowiednim momencie życia swoich rodziców, jak wszyscy, których nie oczekiwano.

Jestem kobietą. Nie mówię o tym... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Jestem kobietą. Nie mówię o tym, czego chce, ale mam prawo się wkurzyć, jeśli tego nie dostanę.

Może na tym polega mój problem  że... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Może na tym polega mój problem, że interesują mnie smutne rzeczy. Może smutek to jedyne, co potrafię czuć, co może mnie zmienić.

Wszystkie wojny świata są niczym... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Wszystkie wojny świata są niczym przy jednym złamanym sercu.

Błędy są piękne  kotku. Błędy... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Błędy są piękne, kotku. Błędy są częścią zabawy.

Pamiętam  któregoś ranka wstałam... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Pamiętam, któregoś ranka wstałam o świcie. Poczułam przed sobą nieograniczone możliwości. Pamiętam jak powiedziałam Oto początek szczęścia. W tej chwili się zaczyna i zawsze będę je odczuwać. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że to nie był początek. To było szczęście. Właśnie ten moment.

Życie to ból. Przyzwyczaj się do... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Życie to ból. Przyzwyczaj się do niego.

Miłość to jest takie coś  czego... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Miłość to jest takie coś, czego nie ma, to takie coś co sprawia, że nie ma litości. To tak, jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz 'Moja Maleńka' i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć. Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha. Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić..

Są w życiu chwile  kiedy znajdujemy... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Są w życiu chwile, kiedy znajdujemy się na rozdrożach. Przestraszeni, zmieszani, bez żadnej mapy. Decyzje jakie podejmujemy w tych chwilach, mogą wpłynąć na całe nasze życie. Oczywiście, kiedy stajemy naprzeciw nieznanemu większość z nas woli odwrócić się i cofnąć. Ale czasem ludzie dążą do czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza męstwem i odwagą, żeby kogoś do siebie dopuścić, albo dać komuś drugą szansę. Czegoś poza ciszą trwania w marzeniu. Bo tylko wtedy, gdy zostaniesz poddany próbie, odkryjesz kim możesz być. Osoba, którą chcesz być istnieje, gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, wiary i zaufania i poza bólem serca i strachu przed tym, co przynoszą kłamstwa.

Może jesteśmy dobrzy jedynie w... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Może jesteśmy dobrzy jedynie w jednorazowych spacerach po europejskich miastach?

Kiedyś będziemy wiedzieć  dlaczego... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Kiedyś będziemy wiedzieć, dlaczego nie byliśmy sobie przeznaczeni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV