głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Zapamiętaj na zawsze: nie pal mostów po których chciałbyś do mnie wracać. Czasami łapałam Go na tym że przygląda Mi się z boku uśmiechając się łagodnie jakby sa

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Zapamiętaj na zawsze: nie pal mostów po których chciałbyś do mnie wracać.
Zapamiętaj na zawsze: nie pal... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Zapamiętaj na zawsze: nie pal mostów, po których chciałbyś do mnie wracać.

Czasami łapałam Go na tym  że... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Czasami łapałam Go na tym, że przygląda Mi się z boku, uśmiechając się łagodnie, jakby sama moja obecność była dla Niego największym skarbem.

Zwykle czuję się jakby przyczepiono... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Zwykle czuję się jakby przyczepiono do mnie karteczki z napisem "nie umiem, nie rozumiem, nie potrafię". Ostatnio także "nie jestem".

Największym błędem ludzi... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Największym błędem ludzi zakochanych jest to, że nigdy nie widzą oczywistych rzeczy. Wmówiłam sobie, że on mnie nie kocha i codziennie rozpaczałam z tego powodu, chociaż on się uśmiechał i cieszył z samej mojej obecności. Czekałam, aż się do mnie odezwie, ale on milczał - bo czekał, aż to ja odezwę się do niego. Ludzie zakochani to w większości ludzie ślepi, którzy nie chcąc cierpieć ranią samych siebie - obawiając się miłości.

 Raz zapytałam go  kogo by chciał... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

-Raz zapytałam go, kogo by chciał mieć przy sobie, gdy spełniają się jego marzenia. Powiedział, że Ciebie. -Dlaczego mi to mówisz? -Bo dałabym wszystko, żeby powiedział, że mnie.

Wylecz mnie z miłości. Nawet za... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Wylecz mnie z miłości. Nawet za cenę tego, że już nigdy więcej nikogo nie pokocham.

Tak naprawdę nigdy Cię nie było.... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Tak naprawdę nigdy Cię nie było. Dlaczego więc czuję pustkę?

Moje życie widzę jak źle... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Moje życie widzę jak źle zmontowane sekwencje filmowe. Mężczyzna w nie wkracza, działa, bierze mnie, potem traci. W kolejnej scenie ten sam mężczyzna - a czasem już inny - wchodzi po raz drugi, ale już bez tego uśmiechu, zmieniły się gesty, oświetlenie. Szklanka, którą ma w ręku, była przed chwilą pusta, a teraz jest do połowy pełna. Nasze spojrzenia znów się spotykają, lecz są całkiem inne. Minął czas, a my nie możemy się rozstać z dawnym wizerunkiem. Spotykając się po raz drugi, wierzymy oboje, że to nasza premiera. Zaledwie się muskamy, dotykamy na dystans, przez czas, który nas dzieli.

Bo jesteśmy też tym  co straciliśmy. teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Bo jesteśmy też tym, co straciliśmy.

525600 minutes.  525600 moments so... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

525600 minutes. 525600 moments so dear. 525600 minutes, how do you measure a year? in day lights? in sunsets? in midnights? in cups of coffe? how about love?

Facet potrzebuje wielu kobiet tylko... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Facet potrzebuje wielu kobiet tylko wtedy, kiedy żadna z nich nie jest nic warta. Można utracić tożsamość, pieprząc się na prawo i lewo.

Jest we mnie coś  co nie do końca... teksty

anulka0710 dodano: 23 lipca 2010

Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy się upijam, krzyczę, wariuję, tracę panowanie nad sobą. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV