głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Teraz jedyne o czym marzę to śmierć. Chciałabym najzwyczajniej w świecie umrzeć ale ciałem bo duszą umarłam już dawno.. A potem zrobił to czego nigdy nie uczyni

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Teraz jedyne o czym marzę to śmierć. Chciałabym najzwyczajniej w świecie umrzeć ale ciałem bo duszą umarłam już dawno..
Teraz jedyne o czym marzę to... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Teraz jedyne o czym marzę to śmierć. Chciałabym najzwyczajniej w świecie umrzeć, ale ciałem, bo duszą umarłam już dawno..

A potem zrobił to  czego nigdy nie... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

A potem zrobił to, czego nigdy nie uczynił w jej obecności, a już na pewno nie w jej ramionach. Zapłakał...

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Wydawał mi się dojrzałym... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Wydawał mi się dojrzałym odpowiedzialnym mężczyzną. Był indywidualistą i to mi w nim imponowało. Robił to, co chciał robić w danej chwili. Potem dopiero zrozumiałam, że to było coś cząstkowego, fragmentarycznego. Niedługo potem okazał się niedojrzałym prostakiem.

Jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas nieznajomy mężczyzna, chwilę porozmawia, bez żadnych podtekstów i nie mówiąc niczego wyjątkowego, ale poświęci nam odrobinę uwagi, jaką rzadko kto nam poświęca, to jeszcze tej samej nocy będziemy gotowe pójść z nim do łóżka z miłości. Taka już nasza natura i nie ma w tym nic złego.

Ta dziewczyna... nic nie miało dla... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Ta dziewczyna... nic nie miało dla niej znaczenia. żadne zasady, żadne 'powinieneś' i 'nie powinieneś', żadne maniery, w ogóle nic... nic takiego dla niej nie istniało. Jeżeli coś jej się nie podobało, po prostu tego nie robiła. Jeżeli robiła, było to dobre. Nie musiała mówić proszę ani dziękuję. Nie musiała niczego przyjmować. Wszystko już należało do niej. Była bardziej sobą, niż ktokolwiek na świecie.

Myślała o swoich cierpieniach z... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Myślała o swoich cierpieniach z miłości, o bezsennych nocach, o wyczekiwaniu na telefon, romantycznych podróżach we dwoje, które zazwyczaj kończyły się rozstaniem, o uwodzicielskich spojrzeniach na imprezach, o radości podboju dla udowodnienia sobie, ile jest warta, o rozdarciu i samotności, gdy uświadamiała sobie, że tylko chłopak najbliższej przyjaciółki może dać jej szczęście

Trzy miesiące człowiek siedzi... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Trzy miesiące człowiek siedzi, patrzy na Ciebie i wyobraża sobie pocałunek...

Łzy nie mają nic wspólnego ze... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Łzy nie mają nic wspólnego ze słabością.

Co sprawia że człowiek zaczyna... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Co sprawia że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnieniem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują?

Czasami lepiej odpuścić i żyć dalej. teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Czasami lepiej odpuścić i żyć dalej.

Musisz wierzyć  że to może się... teksty

anulka0710 dodano: 27 lipca 2010

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy... On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie... Gdy go poznasz, powie ci że to ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV