głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Momentami chciałabym żeby cały świat był taki jak ja. Żeby ludzie wiedzieli jak się czuję dlaczego tak się czuję i nie pierdolili że nie powinnam się tak czuć.

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Momentami chciałabym żeby cały świat był taki jak ja. Żeby ludzie wiedzieli jak się czuję dlaczego tak się czuję i nie pierdolili że nie powinnam się tak czuć.
Momentami chciałabym  żeby cały... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Momentami chciałabym, żeby cały świat, był taki jak ja. Żeby ludzie wiedzieli, jak się czuję, dlaczego tak się czuję i nie pierdolili że nie powinnam się tak czuć.

Nie musisz kochać kogoś tylko... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Nie musisz kochać kogoś tylko dlatego że on Cię kocha. Ale nie możesz tej osobie powiedzieć, że popełnia błąd, kochając Cię.

Myślisz  że wspomnienie rozbite na... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem? A może ma się wtedy zamiast jednego tysiąc wspomnień? Jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca będzie bolało z osobna?

Należał do tych chłopaków  na... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Należał do tych chłopaków, na których patrzysz i wiesz, że kiedy patrzysz on sobie myśli: Ta laska nie może oderwać ode mnie oczu, bo jestem super. Jednak nie był z tego powodu ani odrobinę nadęty. Nic nie mógł poradzić na to, że wyglądał super, po prostu się taki urodził. Biedaczek...

Dałaś mu szanse. Zmarnował je  i... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Dałaś mu szanse. Zmarnował je, i następne, i kolejne. Wiesz komu prędzej serce pęknie? Wiesz? Kto będzie cierpieć, a kto nawet nie tęskni? Kto będzie znów łykał tabletki nasenne?

Chcę być obok tej  którą kocham.... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Chcę być obok tej, którą kocham. Nie obchodzi mnie ile będzie mnie to kosztowało. Nie obchodzi mnie czy to uczyni moje życie dobrym czy złym. Nie obchodzi mnie czy ta osoba mnie kocha, czy nie. Wszystko, czego chcę to być blisko tej, którą kocham.

Jedynie samotność jest w życiu... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Jedynie samotność jest w życiu człowieka stanem graniczącym z absolutnym spokojem wewnętrznym, z odzyskaniem indywidualności. Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.

W życiu każdego człowieka istnieje... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

W życiu każdego człowieka istnieje punkt zwrotny. Jest to ta chwila, kiedy człowiek musi sam siebie zaakceptować. Już nie chodzi o to jakim ma się stać. Chodzi o to jaki jest i jakim pozostanie. Bardzo niewielu ludzi dostrzega ten moment i wyciąga z niego konsekwencje.

Wiesz co najbardziej boli? Chwile... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Wiesz co najbardziej boli? Chwile kiedy wpatruję się w niego zastanawiając się czy to dostrzega. Wtedy przypominam sobie, że on nie chce tego wiedzieć. On nie chce widzieć mnie.

Chcesz wiedzieć  dlaczego już na... teksty

anulka0710 dodano: 26 lipca 2010

Chcesz wiedzieć, dlaczego już na Ciebie nie patrzę? Bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by nadal Cię kochać.

Wiesz... Powinnam Ci życzyć  aby... teksty

anulka0710 dodano: 25 lipca 2010

Wiesz... Powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. Może wtedy zrozumiesz...

Jeśli przeszłość cię nie... teksty

anulka0710 dodano: 25 lipca 2010

Jeśli przeszłość cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało i się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV