głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Zamknięta w sobie nie potrzebuję litości możesz stać i patrzeć patrzeć jak powoli moja dusza rozpada się jak odchodzi. Ale wie że walczyła do końca że nie przeg

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Zamknięta w sobie nie potrzebuję litości możesz stać i patrzeć patrzeć jak powoli moja dusza rozpada się jak odchodzi. Ale wie że walczyła do końca że nie przegra
Zamknięta w sobie nie potrzebuję... teksty

anulka0710 dodano: 1 sierpnia 2010

Zamknięta w sobie nie potrzebuję litości, możesz stać i patrzeć - patrzeć jak powoli moja dusza rozpada się, jak odchodzi. Ale wie, że walczyła do końca, że nie przegrała, mimo iż nigdy nie należałeś do niej. Patrz jak odchodzę, patrz i bądź świadomy, że przez Ciebie.

W Twojej historii bycia kobietą... teksty

anulka0710 dodano: 1 sierpnia 2010

W Twojej historii bycia kobietą zdarzyło się prawie wszystko. Byłaś kobietą zniewoloną, ale i niepokorną. Upokorzoną przez mężczyznę i walczącą z nim. Kobietą samotną w swoim zwycięstwie i wyalienowaną w porażce. Ofiarą i katem. Kobietą u progu kolejnej, obiecywanej czy już prawie wywalczonej przez siebie szansy. Nowej czy ciągle tej samej?

Zapomnieć. Takie proste słowo.... teksty

anulka0710 dodano: 1 sierpnia 2010

Zapomnieć. Takie proste słowo. Gdyby część jej mózgu potrafiła od tak, po prostu wymazać informację bez śladu. Tak Jak zapomniała o drobiazgach: wysłaniu życzeń, oddaniu książki do biblioteki, kupieniu pasty do zębów podczas zakupów w supermarkecie. Z wielkimi wydarzeniami nie jest już jednak tak łatwo. Wyryły się w pamięci na zawsze. Żyją w tkankach mózgu, pod skórą, we krwi. Zwinięte w kłębek, drzemią w nieświadomości, do czasu, aż coś je zbudzi. Ni stąd ni zowąd wspomnienia ożywają, wypełniając głowę obrazami przeszłości.

Jestem zbyt biedny  żeby mieć prawo... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Jestem zbyt biedny, żeby mieć prawo płakać. Nie mam prawa do luksusu wyrażania bólu. Moje łzy nie mają prawa bytu. Nie mają prawa się pokazywać. Dlatego udaję, że nie cierpię, blefuję. Zamykam śluzy mojego serca, zbiorniki moich łez. Walczę o to, żeby nie płakać. Kuje mnie w nosie, chwyta za gardło i dusi w piersiach. Ale działa.

Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia, lecz z drugiej także ulga. Razem z łzami wypływa cierpienie, by zrobić miejsce na nową, kolejną falę bólu. Inaczej ból przestałby się w nim mieścić.

Niewielu ludzi może powiedzieć  że... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Niewielu ludzi może powiedzieć, że ma prawdziwego przyjaciela. Ktoś powiedział, że przyjaciel to taka osoba, która pozostaje bez względu na okoliczności, nawet wtedy, kiedy wszyscy odchodzą. Przyjaciela nie musimy codziennie widywać, ale świadomość, że jest, daje motywację do działania i pomaga żyć.

Tak samo boli to  że przeciętne... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Tak samo boli to, że przeciętne dziewczyny mają chłopaków, a te naprawdę ładne, za którymi każdy wodzi wzrokiem, podąża jak pies za suką mają przejebane, bo albo trafiają na zazdrosnych narwańców, albo na skurwysynów, dla których będą tylko kolejną na liczniku przelecianą lalką.

Są takie dni  kiedy siedzę i... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Są takie dni, kiedy siedzę i patrzę w dal bez celu.. Drażnią mnie głośne dźwięki, mocne światło, chcę usiąść z kakao przed telewizorem, być w fotelu i trwać w niespełnionej ciszy.. Ale nie mogę. Wtedy- jakby w cichym proteście- w duszy układają się słowa.. Piszę. "Czasem czuję się taka zagubiona. Patrzę na własne oblicze i nie wiem, co mam myśleć. Mówię, że nie jest mi potrzebny, że jest IDIOTĄ! Chociaż czasem chciałabym się wtulić w zapach, który go otacza i usłyszeć 'wszystko będzie dobrze, Mała...' W weekendy zawsze jestem sama, zresztą byłam od dzieciństwa. Jeśli coś wtedy robiłam, czyniłam to jakby w połowie. Naprawdę nie często mi to przeszkadzało. To źle? Wiele pytań krąży wokół. Nie potrzebuję ICH, sama ustawiłam sobie granicę. Ale czasami.. tak strasznie mi Go brakuje... Żeby po prostu był...

Z rozmazanym tuszem  czerwonymi... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Z rozmazanym tuszem, czerwonymi oczami, drżącymi wargami krzyczała, że życie jest piękne.

Nawet jeśli będzie mi kurewsko źle... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

Nawet jeśli będzie mi kurewsko źle na pytanie 'co u Ciebie' odpowiem, że radzę sobie świetnie.

I obiecuję Ci  że kiedyś mnie nie... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

I obiecuję Ci, że kiedyś mnie nie poznasz. I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.

 dlaczego już na mnie nie patrzysz?... teksty

anulka0710 dodano: 28 lipca 2010

-dlaczego już na mnie nie patrzysz? -bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by nadal Cię kochać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV