głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 My kobiety jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę na pierwszy pocałunek na wiosnę na dziecko na listonosza z emeryturą na Pa

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
My kobiety jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę na pierwszy pocałunek na wiosnę na dziecko na listonosza z emeryturą na Pana
My  kobiety  jesteśmy wielkimi... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

My, kobiety, jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę, na pierwszy pocałunek, na wiosnę, na dziecko, na listonosza z emeryturą, na Pana Boga. Nasze życie to jedna wielka poczekalnia. To, czy się doczekamy, w dużej mierze zależy od tego, jak czekamy.

Czego możesz się spodziewać po tym... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Czego możesz się spodziewać po tym, że coś komuś powiesz? Niczego. Dlatego milcz, a zawsze milcz silniej i konsekwentniej, niż mówisz, nie chciej na siłę przekonywać drugich, bo to niemożliwe - prawda jedynie wówczas ma wychowawczą siłę, gdy sam ja odkrywasz - i nie popisuj się, że niby coś wiesz.

Płaczę wtedy  gdy brakuje mi już... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Płaczę wtedy, gdy brakuje mi już słów, kiedy wiem, że kolejne słowo to byłoby już za dużo, że przeważyłoby szalę.

Każda jego wzmianka o uczuciu do... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Każda jego wzmianka o uczuciu do mnie, o mojej w jego życiu niezbędności budziła we mnie podejrzliwość. Ja nie dowierzałam, nie potrafiłam pojąć powodów, dla których zwrócił na mnie uwagę, dostrzegł we mnie kobietę, wątpiłam w prawdziwość jego słów. W każdej chwili wszystko mogło się zmienić.

Samotna wśród ludzi  którzy... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Samotna wśród ludzi, którzy mówią - ona nigdy nie jest sama.

Ludzie bowiem mogą zamykać oczy na... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Ludzie bowiem mogą zamykać oczy na wielkość, na grozę, na piękno, i mogą zamykać uszy na melodie albo bałamutne słowa. Ale nie mogą uciec przed zapachem. Zapach bowiem jest bratem oddechu. Zapach wnika do ludzkiego wnętrza wraz z oddechem i ludzie nie mogą się przed nim obronić, jeżeli chcą żyć. I zapach idzie prosto do serc i tam w sposób kategoryczny rozstrzyga o skłonności lub pogardzie, odrazie lub ochocie, miłości lub nienawiści. Kto ma władzę nad zapachami, ten ma władzę nad sercami ludzi.

Jesteś własnością wszystkiego co... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Jesteś własnością wszystkiego co posiadasz.

Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje..

 ...  wzniósł ręce do nieba i... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

(...) wzniósł ręce do nieba i zwracając się do Boga wrzasnął: Dlaczego właśnie ja?! Przez chwilę przyglądał się patrzącym gwiazdom, a ponieważ żadna odpowiedz nie przychodziła, wzruszył ramionami i wymamrotał: Jasne, że wiem! Bo niby dlaczego właśnie nie ja?! (...)

Spotkamy się w przyszłym życiu... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Spotkamy się w przyszłym życiu, jeśli w tym nam się nie uda.

Kiedy więzy nie są jeszcze zbyt... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Kiedy więzy nie są jeszcze zbyt silne, wystarczy raz nie przyjść na spotkanie, by utracić kogoś z oczu.

Kiedy wciąż myślimy tylko o jednym... teksty

anulka0710 dodano: 6 sierpnia 2010

Kiedy wciąż myślimy tylko o jednym, widzimy tylko jedno i pragniemy tego namiętnie, przestajemy dostrzegać, jak okrutne są nasze pragnienia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV