głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Co sprawia że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Co sprawia że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest je
Co sprawia  że właśnie ta kobieta... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Co sprawia, że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia, że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem w pełni świadom, wyczekując najbardziej dogodnej chwili by przyjąć błogosławiony dar losu. Ci, który zaznali takiego pożądania w stanie czystym nie przyśpieszają pochopnie biegu wypadków. Wiedzą, że to co nieuniknione nadejdzie, że to stać się musi, zawsze znajdzie sposób by zaistnieć. A kiedy ten moment nadchodzi, nie wahają się, nie tracą okazji, nie pozwalają umknąć ani jednej cudownej chwili, potrafią uszanować doniosłość każdej sekundy.

Żal mi tych wszystkich ludzi... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy stali się ofiarami mody. Bezustannie zmieniają styl, bo powiedziano im, że to co nosili do tej pory jest nieaktualne. Trzeba umieć sprzeciwić się modzie, jeśli jest ona sprzeczna z naszą osobowością.

Gdybyś zapytał mnie  kim jestem... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Gdybyś zapytał mnie, kim jestem odpowiedziałabym Ci, że jestem tysiącem pytań i milionem odpowiedzi. Przepastną nocą i płytkim oddechem, nikim szczególnym i kimś wyjątkowym.

Kiedy ktoś Cię opuści  poza tym... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części z których się składasz noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

Jak tancerka w pozytywce.  Budzę... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Jak tancerka w pozytywce. Budzę zachwyt, a jednak tańczę sama.

Nie przypominała podręcznikowego... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzenie darowuje natchnienie. Nie była podoba do nocy gwieździstej, ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to, mówiąc o nich. Próbowała być egoistką. Bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim, dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś, podbił go dla niej, owinął w wielką, czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. nie chorują, bo on kocha inną. nie rozpaczają, gdy ten milczy, a tamten odpisuje zdawkowo. nie płaczą, gdy są same. nie słuchają ludzi, którzy potęgują kompleksy. nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. czują, że los zaczął się odmieniać i że są w stanie zrobić wszystko. nie miewają złych humorów. nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. nad ranem wyglądają najpiękniej. potrafią dostosować się do każdej sytuacji. nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. świetnie opanowały sztukę udawania. nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. tak naprawdę, nie ma prawdziwych kobiet.

Gdy jesteś naprawdę smutny to nigdy... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Gdy jesteś naprawdę smutny to nigdy nie płaczesz. Gdy jesteś skrajnie smutny zaczyna cię bawić ironia tego świata.

Tajemnica: słowo  którym... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Tajemnica: słowo, którym posługujemy się, aby zwodzić innych, wmawiać im, że jesteśmy od nich głębsi.

 ...  człowiek ma silną potrzebę... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

[...] człowiek ma silną potrzebę pewności - chce wierzyć, iż metoda, za pomocą której podejmuje decyzje, jest właściwa. W rzeczywistości woli nawet podejmować „złą” decyzję i być jej pewnym, niż „dobrą” i być targanym wątpliwościami co do jej słuszności.

Śmieję się cicho. Jest to teraz... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Śmieję się cicho. Jest to teraz mój jedyny sposób wyrażenia niezgody na świat.

Istnieją różne rodzaje dumy  lecz... teksty

anulka0710 dodano: 17 sierpnia 2010

Istnieją różne rodzaje dumy, lecz móc spojrzeć po latach na coś, co się zrobiło, i wiedzieć, że nadal jest dobre lub ważne, to najlepszy z nich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV