głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 ' Bo została już tylko nadzieja że dobre rzeczy da się jeszcze uratować nie niszcząc tego co się kocha o co się walczyło do końca...' idealne... eh cudowne....

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
' Bo została już tylko nadzieja że dobre rzeczy da się jeszcze uratować nie niszcząc tego co się kocha o co się walczyło do końca...'
' Bo została już tylko nadzieja... teksty

anulka0710 dodano: 29 października 2010

' Bo została już tylko nadzieja, że dobre rzeczy da się jeszcze uratować nie niszcząc tego co się kocha, o co się walczyło do końca...'

idealne... teksty anulka0710 dodał komentarz: idealne... do wpisu 27 października 2010
eh cudowne.... teksty anulka0710 dodał komentarz: eh cudowne.... do wpisu 23 października 2010
wszystkie wpisy nie podpisane... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

wszystkie wpisy nie podpisane wstawione 20.X.2010 są pozornej za dużo czasu żeby podpisywać każdy z osobna.

Gdybyś pewnego dnia zapukał do mych... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Gdybyś pewnego dnia zapukał do mych drzwi, otworzyłabym je ze zdziwieniem, z żalem i wielką nienawiścią do Ciebie za to, ze przewróciłeś moje życie o 180 stopni.. Ale moja miłość do Ciebie jest tak wielka i tak ślepa, ze byłabym jedynie w stanie Cię przytulić i wybaczyć.. Powiedz mi, jak to jest możliwe, ze po tym wszystkim kocham Cię z dnia na dzień coraz bardziej?! Bo ja za cholerę tego nie rozumiem.. !

Wziąć pistolet do ręki i... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Wziąć pistolet do ręki i roztrzelać każde wspomnienie z Tobą.. tak minuta po minucie..

Gdyby tamtego pamiętnego wieczoru... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Gdyby tamtego pamiętnego wieczoru, ktoś powiedział mi, że za kilka miesięcy będę przeżywała to co teraz, ze on tak bardzo mnie skrzywdzi to wyśmiałabym te osobę, po prostu wyśmiała..

Nie chce Cię widzieć po tym co mi... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Nie chce Cię widzieć po tym co mi zrobiłeś, a jednak ciągle szukam Cię wzrokiem w szkole, na ulicy gdziekolwiek byleby tylko zobaczyć Twój uśmiech. Nie chce byś do mnie pisał, a ciągle patrze na prawe, dolne okienko monitora czy nie widnieje Twój nr... Nie chce Cię słuchać, a gdy idziesz przede mną z kolegami wsłuchuję sie w Twój głos.. Po prostu.. chce byś ciągle był blisko mnie..

 Jasna cholera! Spóźnia się..!... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

-Jasna cholera! Spóźnia się..! -pomyślała drepcząc w te i z powrotem w upale po chodniku. Czekała na tatę, miał po nią przyjechać po szkole i mieli zajechać po zakupy.Tego dnia miała dobry humor, w końcu zbliżają sie wakacje, w szkole wyszła na prostą.- za chwilę będę- usłyszała w telefonie odpowiedz taty na jej telefon. -ile mozna jechać..ta pogoda dała się we znaki, była cała mokra,żałowała, ze w taką pogodę ubrała czarną bluzkę, rozmyślając spojrzała przed siebie, z początku nie zwróciła uwagi na parę idącą z nad przeciwka, ale po chwili dostrzegła go... szedł z nią za rękę! Natychmiast odwróciła wzrok chamując łzy.. przecież jeszcze kilka miesięcy temu to ona szła z nim po tej samej ścieszcze.. To ona trzymała go za rękę..A dziś jedyne na co ją stać to odwrócic głowe, tak by nie dostrzegł jej łez..

 to już 8 miesięcy.. pomyślała i... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

-to już 8 miesięcy..-pomyślała i upiła kolejny łyk piwa. -8 miesięcy milczenia i zawiedzenia...Boże co się ze mną dzieję?! Przeciez ja nie cierpie piwa..!Noo tak.. przecież on lubi..- nie wytrzymała i wzięła puszkę piwa i wylała do zlewu.Spojrzała w lustro i własnym oczom nie wierzyła, ze to ta sama dziewczyna, którą widziała tu kilk miesięcy temu..Widziała gorszą wersję samej siebie z podkrążonymi oczami i rozmazanym tuszem w powyciąganej bluzie i tych okropnych krótkich spodnenkach, które od dawna miała wyrzucić, ale jakoś nie miała czasu..Stała tak i myslała o tych wszystkich chwilach spędzonych razem..Przecież... nie było ich tak dużo..Wiec czemu ciągle je pamięta? Potrzebowała tak krótkiej chwili, żeby się zakochać.. żeby pokochać go takim jakim był..A zeby się odkochać.. żeby się odkochać potrzebuje chyba całego zycia.. Wyszła z łazienki, wyjęła z szafki kolejne piwo i po woli zaczęła opróżniać puszkę zalewając się łzami..

Ona nie ma już żadnych złudzeń... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Ona nie ma już żadnych złudzeń, żadnej nadziei.. On jej nie kocha..Może czuję sentyment, ale nic poza tym.. Dla niego to była tylko przygoda i chwilowe zuroczenie.. A dla niej? A dla niej on był całym jej światem.. I on jej ten mały świat zburzył..

Żałosne jest to czekanie.. Czekanie... teksty

anulka0710 dodano: 20 października 2010

Żałosne jest to czekanie.. Czekanie na coś co już nigdy nie nadejdzie.. Nie nadejdzie, bo ich czas juz przeminął. Przeminął, bo nigdy nie było im dane cieszyć się sobą.. Teraz każde z nich poszło inną drogą.. Drogą bez siebie, osobno...Na zawsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV