głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 nie mogę zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło. pierwszy spacer pierwszy pocałunek pierwsza miłość pierwsze rany i pierwszy raz pęknięte serce tego się nie z

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
nie mogę zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło. pierwszy spacer pierwszy pocałunek pierwsza miłość pierwsze rany i pierwszy raz pęknięte serce tego się nie zapomna
nie mogę zapomnieć o tym wszystkim... teksty

anulka0710 dodano: 24 grudnia 2010

nie mogę zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło. pierwszy spacer, pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, pierwsze rany i pierwszy raz pęknięte serce-tego się nie zapomna. bo to rzeczy 'pierwsze'. / kashiya

 on jest seksowny.  tak wiem .... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

- on jest seksowny. - tak wiem . - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem . - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w .. skąd wiesz ?!

“Czuli że to koniec. Mimo... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

“Czuli, że to koniec. Mimo wszystko starali się zachować godność. Łzy kapiące z ich oczu boleśnie zagłuszały ciszę, panującą na zewnątrz, jak i wewnątrz nich. Serca były przepełnione smutkiem. Inaczej to sobie wyobrażali. Życie miało być prostsze, mięli to udźwignąć. Wszystko okazało się ponad ich możliwości, dziecinne możliwości. Nie chcieli zwalać na nikogo winy, jednakże umysł przepełniony ciężkimi myślami, podsuwał wiele obrazów, przynoszących chwilową ulgę. Stojąc obok siebie, tęsknili...za sobą. Jakże daleko może być osoba, znajdująca się koło nas. Rozpaczliwie szukali siebie, trwając w bolesnym uścisku..”

dzisiejsze księżniczki to... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

dzisiejsze księżniczki, to bezczelne suki z papierosem zamiast berła, kieliszkiem wódki zamiast rękawiczek i prezerwatywą w torebce zamiast chusteczki ..

“Są chwile gdy śmiech innych... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

“Są chwile, gdy śmiech innych przyprawia nas o dodatkowe łzy w oczach...”

 Auć! Krzyknęła potykając się... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

"-Auć! Krzyknęła, potykając się o kolejną kłodę, którą życie co jakiś czas podrzuca pod jej nogi... "

Dotknij miłość zatrzymaj wiatr... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, uchwyć chwilę, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości, pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności.

Po prostu niewiarygodne! A jednak... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

Po prostu niewiarygodne! A jednak możliwe, bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura. Tym mężczyznom i wszystkim ludziom, których spotkała, samotność dotkliwie dawała się we znaki. I oni mieli poczucie, że nie liczą się dla nikogo.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

Bała się szczęścia. Chowała się... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

Bała się szczęścia. Chowała się przed najpiękniejszymi chwilami, a o tym, że coś było dla niej szansą, uświadamiała sobie dopiero, kiedy to traciła. Dlatego nigdy nie była szczęśliwa.

Nigdy nie okażę ci jak wiele dla... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

Nigdy nie okażę ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Tylko dlatego, że nie potrafię i boję się twojego odtrącenia. Nie pozwolę ci zauważyć, że mnie skrzywdziłeś. Nie okażę ci wdzięczności za to, co dla mnie robisz. Będę blisko ciebie, będę twoją podporą dotąd, aż zaufasz mi głęboko. A ty szybko uwierzysz, że również posiadasz moje zaufanie. Ale ja nie ufam nikomu. Nie będę ci patrzeć w oczy, boję się, ze mnie zdemaskujesz. Nigdy nie powiem ci w twarz, ze cię kocham. Nigdy. Będę ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. Bezwiednie będę tobą manipulować. Nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt. Ale przysięgam, że nigdy nie chciałam cię skrzywdzić. Przysięgam! Będę twarda, zimna, obojętna i chamska, a ty będziesz przekonany, ze mnie znasz. Aż w końcu mnie znienawidzisz, a ja... ...ja wciąż będę cię kochać, bojąc się ci to powiedzieć.

 dlaczego ciągle się na mnie... teksty

anulka0710 dodano: 23 grudnia 2010

- dlaczego ciągle się na mnie patrzysz ? - bo boję się, że jak spuszczę wzrok, to Cię zgubię .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV