głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 życie to jedno wielkie bagno a każdy przebłysk świadomości jest katorgą. I On tak szeptał mi to do ucha a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bard

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
życie to jedno wielkie bagno a każdy przebłysk świadomości jest katorgą.
życie to jedno wielkie bagno a... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

życie to jedno wielkie bagno, a każdy przebłysk świadomości jest katorgą.

I On tak szeptał mi to do ucha a ja... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

I On tak szeptał mi to do ucha, a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla Niego wszystkim. Różańcem i ladacznicą. I nigdy Go nie zawieść lub rozczarować.

I jeżeli całujemy się aż do... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

I jeżeli całujemy się, aż do bólu - jest to słodycz, a jeżeli dusimy się w krótkim, gwałtownym, wspólnie schwyconym oddechu - ta sekundowa śmierć jest piękna.

To nic że ktoś cię poniża że... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

To nic, że ktoś cię poniża, że ktoś cię zrównuje z ziemią i niszczy. Najgorzej jest gdy zaczynasz wierzyć w to, co inni ci mówią. Gdy przez twoją podświadomość, zaczynają się przejawiać myśli, że nie jesteś nic wart.

uwielbiał bawić się jej włosami.... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

uwielbiał bawić się jej włosami. przekładał je to na lewo, to na prawo. do tyłu lub po prostu dokładał do grzywki. kochał topić w nich dłonie. wdychać ich zapach. lekko drażnić nimi swoją twarz zostawiając przy okazji na jej obojczyku delikatny pocałunek.

Wszyscy mamy blizny zbieramy je... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Wszyscy mamy blizny, zbieramy je przez całe życie. Blizny po dziecinnych upadkach i szkolnych bójkach, po wyciętym wyrostku i po dziecku wyjętym z brzucha w chwili, kiedy jego serce już przestawało bić. Blizny po chwilach, gdy ciała nas zawodziły, nie spełniając naszych oczekiwań. I blizny wewnątrz, niewidoczne - od ostrych odłamków pijackiego krzyku rozpryskującego się po domu jak szkło ze szkolnego okna, od wyzwisk rzucanych w twarz na podwórku. Tych blizn nie pokazujemy nikomu, bo gdy je pokazujemy, ludzie odwracają głowy i zmieniają temat, a w najlepszym wypadku rozpoczynają licytację.

Co bym zrobiła gdybym miała... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Co bym zrobiła, gdybym miała przestać istnieć? Pobiegłabym do Niego i przytuliła. Tyle by mi wystarczyło.

snuła się z kąta w kąt... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

snuła się z kąta w kąt, próbując zaprowadzić w swoim życiu jaki taki porządek. Były dni, kiedy czuła się szczęśliwa, przekonana, że wszystko się jakoś ułoży, ale to uczucie równie szybko się pojawiało, jak znikało, pozostawiając jedynie smutek. Próbowała uporządkować sobie jakoś codzienne życie i trzymać się postanowień, które miały pomóc jej zapanować nad ciałem i umysłem. Chciała poczuć znowu, jak to jest po prostu żyć - zamiast snuć się niczym zombi i przyglądać się, jak żyją inni.

To zabawne że ktoś może złamać... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

To zabawne, że ktoś może złamać Ci serce, a Ty wciąż go kochasz, mimo, że tylko połamanymi częściami.

Myślała zatem o nim nie chcąc o... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Sama nie wiem czy jest mi przykro... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Były i dobre dni kiedy chodziła... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Były i dobre dni, kiedy chodziła zatopiona w snach na jawie, z uśmiechem na ustach, przyłapywała się na chichotaniu, gdy szła ulicą i kiedy nagle przypomniał jej się jakiś wspólny żart. Potem znów nadchodził czas, gdy wpadała w głęboką depresję, aż wreszcie odnajdywała w sobie tyle siły, by ją pokonać na kilka następnych dni. Tyle że najmniejszy drobiazg doprowadził ją ponownie do łez. To był męczący proces i najczęściej dawała za wygraną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV