głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Cierpiące kobiety przywiązują się do człowieka szybciej mocniej i na dłużej. Co ja Ci zrobiłam że nie chcesz mnie kochać?! Chciałabym wrócić do marca tamtego ro

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Cierpiące kobiety przywiązują się do człowieka szybciej mocniej i na dłużej.
Cierpiące kobiety przywiązują się... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Cierpiące kobiety przywiązują się do człowieka szybciej, mocniej i na dłużej.

Co ja Ci zrobiłam  że nie chcesz... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Co ja Ci zrobiłam, że nie chcesz mnie kochać?!

Chciałabym wrócić do marca tamtego... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Chciałabym wrócić do marca tamtego roku, ale nie po to, żeby zachować się inaczej, żeby wszystko zmienić, nie. Chciałabym po prostu przeżyć to jeszcze raz, ponownie się w Tobie zakochiwać, z dnia na dzień coraz więcej o Tobie myśleć, o tym że dzień w którym się nie spotkamy jest całkowicie zmarnowanym dniem. Chciałabym jeszcze raz być tak blisko ciebie, chciałabym popełnić znowu te same błędy, chciałabym powtórzyć ten miesiąc, nawet jeżeli miałoby znowu wyjść tak jak teraz jest, to nieważne. Liczyłoby się to, że znowu przez chwilę mogłabym się czuć najważniejsza, mimo że dla Ciebie nigdy nie byłam tą najważniejszą.

Czasem brakuje mi tego i owego czasem... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Czasem brakuje mi tego i owego czasem tęsknię za takim Tobą jakiego udawałeś, brakuje mi nawet tego jak pięknie kłamałeś, ale nic nie jest w stanie zmienić tego, że zapach który kiedyś dawał ukojenie dzisiaj przyprawia o smutek.

Lubię sobie wyobrażać  że mnie... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Lubię sobie wyobrażać, że mnie chcesz i że byłoby nam ze sobą dobrze.

Wiem że jesteś dostępny... Niee...... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

Wiem że jesteś dostępny... Niee... Nie napiszę... pomyślisz że mi zależy... W sumie o to chodzi... Ale możesz też pomyśleć że jestem natrętna... To jest chore... Nie normalne.

A kiedy ona kochać Cię przestanie... teksty

anulka0710 dodano: 30 stycznia 2011

A kiedy ona kochać Cię przestanie, Zobaczysz noc w środku dnia, Czarne niebo zamiast gwiazd, Zobaczysz wszystko to samo co ja!

 Kocham go.    Dziewczyno  ogarnij... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

-Kocham go. - Dziewczyno, ogarnij się! Nie widzisz jaki On jest?! Czy Ty naprawdę nie zauważasz Jego wad?! - A czy Ty myślisz, że ja szukam u Niego wad? Ja ciągle szukam miłość w Jego oczach.. I ciągle mam nadzieje, że w końcu ją ujrzę.

Owszem  miała wspomnienia  ale... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Owszem, miała wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. Nigdy nie były dokładnie takie jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bladły.

Przytulona piersiami do Jego pleców... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Przytulona piersiami do Jego pleców wsłuchiwałam się w Jego spokojny oddech, broniąc się zaciekle przed snem, który mógł odebrać mi kilka świadomych godzin Jego obecności...

Ona nie przypominała... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa , nieziemskiej bogini , muzy wielkich artystów , co jednym spojrzenie darowuje natchnienie . Nie była podoba do nocy gwieździstej , ani dnia soczystego . Nie była ideałem .. Nie przypominała niczego , co piękne . Mówiła , że nie okazuje uczuć , ale robiła to , mówiąc o nich . Próbowała być egoistką . Bezskutecznie .. żyła po swojemu i chciała kogoś , kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim , dla niej miejsce . Nie chciała wiele , chciała jedynie mieć wszystko . Nie chciała podbić świata , tylko by ktoś , podbił go dla niej , owinął w wielką , czerwoną kokardę i dał jej w prezencie . Chciała spokojnego życia , w którym bez przerwy będzie się coś działo . Chciała żyć długo , ale nie dożyć starości . Umrzeć po cichu , ale żeby każdy o tym wiedział.

I jedyne czego teraz chciała  to... teksty

anulka0710 dodano: 22 stycznia 2011

I jedyne czego teraz chciała, to sprawić, żeby on pożałował tego, że ją stracił. Żeby go zabolało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV