głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nie umiem zapomnieć. Kochałam go tak bardzo ze pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam bo uważałam ze nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nie umiem zapomnieć. Kochałam go tak bardzo ze pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam bo uważałam ze nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce
Nie umiem zapomnieć. Kochałam go... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Nie umiem zapomnieć. Kochałam go tak bardzo, ze pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam, bo uważałam, ze nie ma sensu - jeśli ktoś nie może się zdecydować sam, czego chce, to znaczy, ze nie ma o co walczyć.

on patrzył na nią tak obojętnie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

on patrzył na nią tak obojętnie, bał się miłości, szkoda tylko, że nie chciał nawet spróbować, kiedy ona... ona była gotowa poświęcić dla niego wszystko. był jej każdą myślą i snem. cholerna miłość nie myślała o tym, że tak bardzo rani.

Może to czas zagoił rany. A może... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

Podziwiała Go i była o Niego... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Podziwiała Go i była o Niego strasznie zazdrosna.. chciała Go mieć tylko dla siebie.. chciała, żeby żadna kobieta nie poznała Go bliżej i nie dowiedziała się jaki jest.. czuła, że każda która Go pozna, także zechce mieć Go tylko dla siebie.

Ona nie chciała się narzucać. On... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo, komplikować życia, sobą. Tak, jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej, niż wszystko.

...bo był ten czas kiedy nic się... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

...bo był ten czas kiedy nic się nie liczyło, gdy jeszcze nic nie rozumiałam, nie wiedziałam jakie życie jest... i jakie będzie...

To  czego najbardziej chciała w tym... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

To, czego najbardziej chciała w tym momencie, dniu, miesiącu? Zapomnieć Go. Raz na zawsze. Wymazać go z pamięci, zresetować swój mózg by wszystkie wspomnienia związane z Nim opuściły ją. Owszem starała się i nadal się stara nie myśleć o Nim w kółko. Już usunęła ze swojego komputera wszystkie zdjęcia z Nim. Spaliła również te, które zawsze nosiła przy sobie. Dało jej to ulgę tylko na moment, ale wspomnienia o Nim powróciły ze zdwojoną siłą. Zasiedlił się w jej głowie jak zły chochlik. To On był jedyną przyczyną jej częstych wybuchów płaczów. Już próbowała go zapomnieć. Raz prawie się udało, ale niestety powróciło. Jak bumerang. Jak cholerny bumerang! Dobrze wie, że to nie ma i nigdy sensu nie miało. Po co się oszukuje? Ależ nie, nie oszukuje się. To jest silniejsze od niej samej, wspomnienia o Nim są silniejsze od niej? I nie jest w stanie już nic zrobić, i nie jest w stanie całkowicie przestać Go kochać, mimo, że tak bardzo go nienawidzi.

Dusząc się płaczem  zrozumiała... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Dusząc się płaczem, zrozumiała, że wciąż jej na nim zależy. Pomimo, tego wszystkiego co jej zrobił. Pomimo, tego jak ją skrzywdził.

miała mętlik w głowie  już... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

miała mętlik w głowie, już myślała, że swoje życie doprowadziła do ładu, i nagle pojawiły się dylematy w sprawach miłości które psują jej humor, dobija ją samotność, zabija ją od środka, wkrótce nie zostanie nic, już teraz odebrano jej umiejętność kochania. Z jednej strony chcę się zakochać znów poczuć te motylki w brzuchu, i odzyskać sens życia, poczuć wczesnym rankiem, że za wszelką cenę musi wstać, żyć dla niego lecz z drugiej strony nie chcę znów cierpieć, doświadczyć rozczarowania, złamanego serca. Nie dała mu szansy, ponieważ nie miała już do mężczyzn zaufania, nie umiała odmrozić swojego zamrożonego serca. Choć te ostatkami sił mówiło jej że kocha go nad życie..

jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

a ja zamknę oczy  a Ty nie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

a ja zamknę oczy, a Ty nie znikniesz. obiecaj mi, że zamknę oczy, a Ty nie uciekniesz, nie ulotnisz się stąd niespodziewanie. obiecaj mi to.

Pragnę zauważyć  że ona czuje... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Pragnę zauważyć, że ona czuje więcej niż niejedna wrażliwa kobieta mówiąca o swych uczuciach, tyle że ona to ukrywa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV