głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Tej nocy prawie byłam martwa a Ty zapytałeś mnie czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi że chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę.. że umieram bez Ciebie

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Tej nocy prawie byłam martwa a Ty zapytałeś mnie czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi że chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę.. że umieram bez Ciebie że j
Tej nocy prawie byłam martwa  a Ty... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, że chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę.. że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię dłużej widywać Cię dwa razy w tygodniu i czuję, że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie. Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić? Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą. Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuje Ci, że powiem Ci to wszystko. Opowiem, jak bardzo tęskniłam. O tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć, i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając, kiedy napiszesz.

Przechodząc obok niej  wszyscy... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Przechodząc obok niej, wszyscy myśleli, że jest inna, cicha i złośliwa lecz mylili się. W środku była to wesoła, dowcipna i delikatna dziewczyna, chodź nieszczęśliwie zakochana.

wiesz. kiedyś przyjdą takie dni... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

wiesz. kiedyś przyjdą takie dni, gdy jeszcze będziesz chciał przypomnieć sobie smak moich ust.

Mogłabym patrzeć w Twoje oczy i... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Mogłabym patrzeć w Twoje oczy i się nimi narkotyzować. Wydaje mi się jednak, że lepiej zrobić coś co będzie miało sens i będzie prawdziwie prawdziwe, nie tak jak Ty.

Wolę szaleńca  który o 4 nad ranem... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Wolę szaleńca, który o 4 nad ranem obudzi mnie żeby pójść ze mną na wschód słońca, niż romantyka, który przyniesie mi śniadanie do łóżka.

I obiecujesz że będziesz już... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

I obiecujesz że będziesz już zawsze na mnie patrzył z tym blaskiem w oczach?

To on pokazał mi  że ideały nie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

To on pokazał mi, że ideały nie istnieją. Chcesz to powtórzyć?

podobno miałam być uodporniona na... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

podobno miałam być uodporniona na Twój widok, ale gdy Cię tylko zobaczę nie mogę pohamować się, nogi uginają mi się same. serce zaczyna bić jak pojebane, dlaczego wyzwanie Cię od najgorszego skurwysyna nic nie pomaga? miałeś mi w tym pomóc, a Ty robisz coś w zupełnie innym kierunku.

Cały dzień bawiłeś się moimi... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Cały dzień bawiłeś się moimi emocjami, a wieczorem zapytałeś, dlaczego Ci nie ufam.

Czasem  gdy człowiek chce zrobić... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej?

przestań tak przeżywać  do... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

przestań tak przeżywać, do cholery. to był tylko kolejny palant w twoim życiu. nie pierwszy i nie ostatni, przywyknij.

Niech największą karą dla Ciebie... teksty

anulka0710 dodano: 1 lipca 2010

Niech największą karą dla Ciebie będzie nie to, że mnie już nie ma, ale to, że do końca życia będziesz pamiętał, jak bardzo się na Tobie zawiodłam. A poczucie winy niech zżera Cię każdego dnia, kawałek po kawałku, dopóki nie zostawi samotnego wraku człowieka na dnie oceanu łez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV