głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 We wszystkich niemal językach świata istnieje to samo przysłowie: Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Twierdzę że nie ma nic bardziej fałszywego. Im bardzi

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
We wszystkich niemal językach świata istnieje to samo przysłowie: Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Twierdzę że nie ma nic bardziej fałszywego. Im bardziej oc
We wszystkich niemal językach... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

We wszystkich niemal językach świata istnieje to samo przysłowie: Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Twierdzę, że nie ma nic bardziej fałszywego. Im bardziej oczy nie widzą, tym bardziej sercu żal- tych uczuć, które staramy się w sobie stłumić, o których chcemy zapomnieć. Gdy jesteśmy daleko od ukochanej istoty, każdy mijany przechodzień, przypomina nam o niej.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

Kocham Cię  czy tego chcesz  czy nie... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Kocham Cię, czy tego chcesz, czy nie; czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zabłądziłam w Tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

bywają takie dni i noce  które... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.

Już nie musi tęsknić. Może powoli... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Już nie musi tęsknić. Może powoli zapominać. Przeszłość jest nieważna. Jest tylko dzisiaj. Dzisiaj jest właśnie takie.

Niektórzy stawali na głowie by mnie... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Niektórzy stawali na głowie by mnie uszczęśliwić i im się nie udawało. Ty wystarczy, że na mnie spojrzysz, jestem najszczęśliwsza na świecie.

podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. jesteś i zawsze będziesz częścią mojego pieprzonego życia.

O nie. Mówisz tak  ale nie wiesz... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

O nie. Mówisz tak, ale nie wiesz wszystkiego.On mi nigdy nie mówił, że mnie kocha, że mu się podobam, nie padły żadne zaklęcia. On mnie po prostu lubił. Był zwyczajnie miły, ale głupiej młodej dziewczynie to wystarczy. Resztę dośpiewa sama. I ja tak zrobiłam. Chciałam, tak bardzo chciałam się zakochać i się zakochałam.

Wiedziałam  że cały mój... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Wiedziałam, że cały mój dotychczasowy świat legnie w gruzach. Rozsądek ostrzegał mnie, ale serce nie posłuchało jego rad.

Wiesz  czasami myślę  że ja już... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Wiesz, czasami myślę, że ja już nie będę potrafiła się zakochać, on był całym moim życiem, a bawił się nim jak zabawką, którą kiedy się popsuję, można wyrzucić. Niestety, na chwilę obecną nie mogę powiedzieć, że nie chciałabym przeżyć tego wszystkiego jeszcze raz, żeby nawet na chwilę być szczęśliwą.

zdecyduj się.. bo jednego dnia... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

zdecyduj się.. bo jednego dnia niszczysz mi całą nadzieje, a drugiego próbujesz ją odbudować..

Pozwoliłam mu wtargnąć w moje... teksty

anulka0710 dodano: 2 lipca 2010

Pozwoliłam mu wtargnąć w moje życie, niesamowicie nabałaganić i uciec szybciej, niż się zjawił. A teraz sprzątam po nim, upychając złe wspomnienia po kątach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV