głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle prawie co nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle prawie co nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję
 Nie obiecuję ci wiele...  Bo tyle... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

"Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle prawie co nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie."

jeśli przestaniesz widzieć we mnie... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

jeśli przestaniesz widzieć we mnie to co kochałeś... nie próbuj zakładać okularów... może po prostu tego już nie ma... jeśli przestaniesz mieć wiarę... nie próbuj jej szukać... może ona po prostu już zgasła... jeśli przestaniesz kochać... nie próbuj pokochać od nowa...

żegnaj Skarbie:   do końca będę... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

żegnaj Skarbie:* do końca będę wierzyć, że jeszcze kiedyś się spotkamy, że kiedyś wreszcie spełni się nasz sen...

 ...Naprawdę zakochanym jest się... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

"...Naprawdę zakochanym jest się tylko raz w życiu.Tylko raz w życiu kocha się z niepowtarzalną mocą i intensywnością,gdyż właśnie wtedy umieszczamy w innym wszystko to,co jest w nas samych.Jesteśmy niedojrzali i mamy kłopoty z odróżnieniem siebie od ukochanej osoby.Jednocześnie znamy wartość tej osoby i wiemy,że tylko w niej odnajdujemy się w pełni..."

Wczoraj z nią dziś ze mną tu... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Wczoraj z nią dziś ze mną tu jesteś i mówisz,że kochasz mnie i przysięgasz na całe swoje marne życie, że tak jest.

Wyobraźcie sobie teraz ptaka który... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Wyobraźcie sobie teraz ptaka który żył w złotej klatce karmiony codziennie i pieszczony przez swojego właściciela, a teraz właściciel się nim znudził i wypuścił go na wolność. Wolność, cóż za piękna rzecz, tylko jak ptak całe życie trzymany w klatce ma teraz poradzić sobie sam na wolności? To właśnie ja. Nie chciałam wolności, chciałam mojej złotej klatki, a jednak musiałam nauczyć się żyć na nowo, w innej scenerii, bez mojej klatki. (http://smutne-opowiadania.bloog.pl/?ticaid=6a7ae)

Czasami boję się komuś zaufać.... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Czasami boję się komuś zaufać. Bardzo często panikuję bez powodu. Szukam problemów, których nie ma. Niepotrzebnie wtrącam się w czyjeś sprawy, namawiam- chociaż wiem, że ktos tego nie chce. Kocham tych, których nie powinnam. Jestem leniwa, zadumana w sobie, jednak.. często wiem czego chcę. Marzę, chociaż wiem, że nic się nie spełni. Mówią ‘ nie potrafię Cię zrozumieć ‘. Odpowiadam im tym samym. Słodzę 3 łyżeczki cukru, chociaż lubie gorzką herbatę. Słucham piosenek których nie nawidzę i jestem z ludźmi których nie szanuję lub nie darze sympatią. Nie mówię o uczuciach, bo boję się że wszystko zepsuję. Bez powodu potrafię znienawidzić i pokochać. Banalnie skomplikowana. / xbanalnieskomplikowanax

Czasami rodzi się we mnie jakiś... teksty

anulka0710 dodano: 6 lipca 2010

Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.

W tym cholernym życiu potrzebna jest... teksty

anulka0710 dodano: 6 lipca 2010

W tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. Bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. I wtedy nie można być sobą.

Stałam się przezroczysta.... teksty

anulka0710 dodano: 6 lipca 2010

Stałam się przezroczysta. Wypełzał ze mnie fragment ciała, choroby, poświaty złych myśli. Czy może istnieć na Ziemi tak szalona, jedyna, wierna i niezaprzeczalna miłość jaką ma ćpun do narkotyku? Miłość, która niesie w sobie wszystkie formy zniszczenia.

Przedwcześnie pozbawiona złudzeń... teksty

anulka0710 dodano: 6 lipca 2010

Przedwcześnie pozbawiona złudzeń rzygam na sztuczność uczuć.

 ...  jego puste od ćpania oczy... teksty

anulka0710 dodano: 6 lipca 2010

[...] jego puste od ćpania oczy patrzą głęboko w moje i staram się w nich odnaleźć moje łzy, ale nic nie widzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV