głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Przecież oni tak do sb pasują.! Ale nigdy nie będą razem chyba że któreś z nich odważy się powiedzieć drugiemu jak bardzo go kocha.! stała z parasolem w ręce w

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Przecież oni tak do sb pasują.! Ale nigdy nie będą razem chyba że któreś z nich odważy się powiedzieć drugiemu jak bardzo go kocha.!
  Przecież oni tak do sb pasują.!... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

- Przecież oni tak do sb pasują.! - Ale nigdy nie będą razem, chyba, że któreś z nich odważy się powiedzieć drugiemu jak bardzo go kocha.!

stała z parasolem w ręce  w który... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

stała z parasolem w ręce, w który mocno uderzały krople ulewy. wyciągnęła dłoń przed siebie, tak, że woda moczyła jej palce, a później spływała na ziemię. przemoczone buty, ciążyły jej stopy. a ona, nie zwracając uwagi na nic, stała tak, przypominając sobie chwile, gdy to on trzymał parasol.

Najpierw mówili odczekaj kilka dni... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Najpierw mówili odczekaj kilka dni - będzie lepiej. Później pocieszali że czas leczy rany, potem wmawiali, że kiedyś będę się z tego śmiała. Ale czy to ma sens.? Czy istnieje jakieś lekarstwo na to, że pomimo tego, że wylałam przez Ciebie tyle łez, nie mam Ci tego za złe.?

Jej ręce drżały ze zdenerwowania... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Jej ręce drżały ze zdenerwowania jak nigdy wcześniej. Nie wiedziała, czy dobrze zrobiła wysyłając mu krótką, prymitywną wiadomość, składającą się z dwóch słów, dziewięciu liter, trzech sylab. Żołądek podchodził jej do gardła ze stresu. Patrzyła na telefon jak zahipnotyzowana. Chodziła po pokoju w kółko, oszukując samą siebie, że wcale nie czeka na odpowiedź. Była pewna, że to zadziała. Usłyszała dźwięk telefonu. Jej serce stanęło. Chwyciła telefon do mokrej ręki i nacisnęła 'otwórz'. Ze łzami w oczach przeczytała odpowiedź: "chyba pomyliłaś numer"...

A o północy nałożę swoje... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

A o północy nałożę swoje najlepsze ciuchy, użyję najdroższych perfum i wyjdę na balkon. Będę kolejną Julią, która nie doczeka się Romea.

  Nadal jesteś smutna  prawda?... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

- Nadal jesteś smutna, prawda? - Nie tylko zmęczona... - Czym? - Walką o coś pięknego, - Nie zdobyłaś tego? - Nie, kiedy już wyciągam rękę to się oddala, unosi wysoko, wysoko i pęka jak bańka mydlana.

Obudziła się z niemym krzykiem w... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Obudziła się z niemym krzykiem w środku nocy. Cała roztrzęsiona nie wiedziała co się dzieje. Kolejny raz zasnęła w ubraniu, po wypiciu butelki taniego wina. Nie zmywając wczorajszego makijażu, nie ściągając nawet szpilek. Leżała drętwo na łóżku trzymając w ręku chusteczkę. To sen o nim ją obudził. Nie pamiętała szczegółów, ale zrozumiała jego przesłanie. Dotarło do niej, że jeżeli nam na czymś zależy, to trzeba o to walczyć. Pomimo wszystko. Pomimo przeciwności losu. Zagryzła wargę i gwałtownie podnosząc się z łóżka, chwyciła za płaszcz, wybiegając z mieszkania. Biegła w rozczochranych włosach, niedbałym makijażu zrobionym dzień wcześniej. Biegnąc jak oszalała, targając swoją sukienkę. Zobaczyła go na ich wspólnej ławce. Siedział w świetle jednej z latarni. Było widać tylko jego twarz. Podeszła delikatnie stąpając z nadzieją, że uda jej się wyrazić swoje uczucie. Wyciągnęła do niego rękę, a on patrząc na nią z pogardą w oczach, wyszeptał : "Miłości nie można kazać czekać. Spóźniłaś się".

Gdy mijałeś mnie i wrednie z... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Gdy mijałeś mnie i wrednie z satysfakcją w oczach się uśmiechnąłeś pękło mi serce..gdy mnie minąłeś kryształki tego serca napłynęły mi do oczu by spłynąć na policzki z bezsilności sytuacji..

gdyby wszystko przepadło  a on jeden... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.

Kochać to także umieć się... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Czasami stajemy przed lustrem... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

Czasami stajemy przed lustrem, patrzymy w swoje oczy i nagle zauważamy, że ich kolor niespodziewanie wyblakł, a one same stały się dziwnie puste. Lodowate spojrzenie przyprawia o ciarki na plecach. Myśl, że przegraliśmy, podcina nogi i przygniata do ziemi.

naprawdę zabolało  wiesz? to co... teksty

anulka0710 dodano: 7 lipca 2010

naprawdę zabolało, wiesz? to co wydawało się być przeszłością, znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV