głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Ludzie boją się śmierci bardziej nawet niż bólu. To dziwne że się jej boją. Życie boli dużo bardziej niż śmierć. W momencie śmierci ból się kończy. Więc koniec

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Ludzie boją się śmierci bardziej nawet niż bólu. To dziwne że się jej boją. Życie boli dużo bardziej niż śmierć. W momencie śmierci ból się kończy. Więc koniec to chyba
Ludzie boją się śmierci bardziej... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Ludzie boją się śmierci bardziej nawet niż bólu. To dziwne, że się jej boją. Życie boli dużo bardziej niż śmierć. W momencie śmierci, ból się kończy. Więc koniec to chyba twój przyjaciel.

Potem  przez następne miesiące... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Tragedie zdarzają się wszędzie.... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn, winić innych, wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma znaczenia, zdarzyły się i koniec. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.

To nie jest koniec  to nawet nie jest... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.

Każda z nas ma swój krzyż   tak... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Każda z nas ma swój krzyż - tak mawiała babcia [...]. Zawsze sądziłam, że ten krzyż dostaje się pod koniec życia, a tu się okazuje, że któregoś dnia, tak po prostu, Pan Bóg cichutko nam go kładzie na plecy i już! Teraz go nieś!

Koniec zbliża się gwałtownie. Nie... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Koniec zbliża się gwałtownie. Nie spodziewałam się, że ktoś idąc w dół posuwa się coraz szybciej. Sądziłam, że całą drogę można przejść równym krokiem.

To dobrze  kiedy człowiek zawodzi... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

To dobrze, kiedy człowiek zawodzi nasze oczekiwania, kiedy nie odpowiada z góry powziętym wyobrażeniom. Typowość to koniec człowieka, to wyrok na niego. Jeżeli nie da się go podciągnąć pod żaden wzorzec, jeżeli nie jest typowy, to znaczy, że spełnia co najmniej połowę wymagań, jakie się stawia człowiekowi. Jest panem samego siebie, zdobył już szczyptę nieśmiertelności.

Pół roku szczęścia. Powolny... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Pół roku szczęścia. Powolny upadek. I pewnego dnia człowiekowi znów towarzyszy samotność. Ktoś zabiera swoje zabawki, składa karty, a ty zostajesz sam przed niedokończoną partią - czekając, ponieważ nic innego nie możesz zrobić, tylko czekać. Przestać czekać oznaczałoby koniec.

Ty naprawdę nie rozumiesz? Ja wcale... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Ty naprawdę nie rozumiesz? Ja wcale nie chcę wszystkiego, czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko, o czym się marzy, tak po prostu? Wtedy to nic nie znaczy. Zupełnie nic.

Nie wyobrażała sobie życia bez... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Nie wyobrażała sobie życia bez niego. Okazało się, że on miał lepszą wyobraźnie.

Każdy wojownik światła bał się... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości. Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość. Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła. Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania. Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie". Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał. I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.

W miłości ten  któremu zależy... teksty

anulka0710 dodano: 12 lipca 2010

W miłości ten, któremu zależy bardziej - przegrywa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV