głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyteza11 Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby gdy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział że ona nigdy nie będzie twoja jakie są objawy miłości ? nie możesz

antyteza11

antyteza11.moblo.pl
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby gdy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział że ona nigdy nie będzie twoja
Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, gdy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja

 jakie są objawy miłości ?  nie... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

-jakie są objawy miłości ? -nie możesz zasnąć, myślisz ciągle o nim, tęsknisz za nim, pragniesz go, marzysz o nim, uwielbiasz go mimo wszystko, delektujesz sie jego zapachem i głosem, masz motylki w brzuchu na samą myśl o nim, nie możesz bez niego wytrzymać ... - a więc kocham go.

Wieczorem położyłam się do... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

Wieczorem położyłam się do łóżka i czekałam. Sama nie wiem na co. Czas jakby zwolnił. Wszystko się zatrzymało. Mój mózg się zatrzymał. Może to świat się skończył? A przynajmniej mój świat..

nawet jeśli Cię kocham to co to... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

nawet jeśli Cię kocham to co to zmieni ?

To  że czasami płaczę nie znaczy... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

To, że czasami płaczę nie znaczy, że jestem słaba.. To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa.. To, że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie.. To, że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić..

Nie szukaj nikogo innego tylko po to... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

Nie szukaj nikogo innego tylko po to, by zapomnieć o tym, kogo kochasz..

Wokół mnie wszystko się wali... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

Wokół mnie wszystko się wali- wszystko to na czym mi zależało, co kochałam, szanowałam, to co przypominało mi Ciebie. Teraz już tego nie ma.. Wiesz dlaczego? Bo zawsze muszę coś spieprzyć. I mój cudowny zamek z piasku się rozsypał. Zabrały go fale rzeczywistości..

  A znasz takie uczucie gdy serce... teksty

antyteza11 dodano: 9 lipca 2010

- A znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?.. - Uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być. - Dokładnie.

Klasa . 1. Humor. ? Nieobecny. 2.... teksty

antyteza11 dodano: 7 lipca 2010

Klasa . 1. Humor. ? Nieobecny. 2. Radość. ? Nie ma. była kiedyś tam. 3. Smutek. ? Jestem. ! 4. Miłość. ? Jak zwykle śpi.. 5. Przyjaźń.? Jestem. jestem.. 6. Nadzieja. ? Obecna. ale bardzo chora. 7. Wiara. ? jestem.. 8. Uśmiech. ? Ojj. nie chodzi już od miesiąca. 9. Życie. ? już głupie,ale jestem. 10. Szczęście. ? było tylko raz w czerwcu. więcej się nie pojawiło

Przechodzę obok Ciebie i nie mogę... teksty

antyteza11 dodano: 7 lipca 2010

Przechodzę obok Ciebie i nie mogę powstrzymać się przed spojrzeniem w Twoją stronę. Nawet nie wiesz jak się cieszę gdy je czasem odwzajemnisz.

Są takie dni kiedy po prostu nie... teksty

antyteza11 dodano: 7 lipca 2010

Są takie dni kiedy po prostu nie mogę powstrzymać się od płaczu, kiedy chodzę cały dzień smutna i nic do mnie nie dociera, wtedy muszę usiąść w samotności, pomyśleć trochę, zastanowić się nad swoim życiem, powspominać dawne chwile, popłakać trochę, przemyśleć kilka spraw wtedy dopiero mogę dalej normalnie funkcjonować jak każdy człowiek.

Warto było cię spotkać  aby... teksty

antyteza11 dodano: 5 lipca 2010

Warto było cię spotkać, aby dowiedzieć się, ze istnieją takie oczy jak twoje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV