głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyamy czasami trzeba oszukać samego siebie aby mniej bolało prawda jest taka że czasami brakuje mi Ciebie tak bardzo że ledwo mogę to znieść. a serce nie potrafiło si

antyamy

antyamy.moblo.pl
czasami trzeba oszukać samego siebie aby mniej bolało
czasami trzeba oszukać samego siebie... teksty

antyamy dodano: 19 kwietnia 2012

czasami trzeba oszukać samego siebie, aby mniej bolało

prawda jest taka  że czasami brakuje... teksty

antyamy dodano: 16 kwietnia 2012

prawda jest taka, że czasami brakuje mi Ciebie tak bardzo, że ledwo mogę to znieść.

a serce nie potrafiło się oprzeć... teksty

antyamy dodano: 16 kwietnia 2012

a serce nie potrafiło się oprzeć, faszerując umysł kolejnym milionem złudnych nadziei. każdego dnia na nowo, fałszywe obietnice, niewłaściwe znaki, i podrabiane uczucia wzorujące jego bicie serca, by żyć będąc martwym, by ból pobudzać na nowo.

i właśnie takie sprawy... teksty

antyamy dodano: 10 kwietnia 2012

i właśnie takie sprawy, poruszające serce, przyprawiające o łzy w oczach i dreszcz całego ciała, uświadamiają Nam, że czasem pomimo wciąż zadawanych ciosów, tego ciągłego bólu, gdzieś pod klatką piersiową, nie można się poddać, nie można odpuścić sobie czegoś, w co włożyło się całe serce, czemu poświęciło się całego siebie, tak po prostu. / endoftime.

żadne z nas nie wymarze z pamięci... teksty

antyamy dodano: 7 kwietnia 2012

żadne z nas nie wymarze z pamięci tego, co było. to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem. może nie jednym z najlepszych, ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

zamykam oczy i zgadnij kogo widzę ? teksty

antyamy dodano: 7 kwietnia 2012

zamykam oczy i zgadnij kogo widzę ?

Każdego dnia uświadamiamy sobie... teksty

antyamy dodano: 6 kwietnia 2012

Każdego dnia uświadamiamy sobie, że to, co nazywaliśmy nieszczęściem, czy błędem naszego życie, tak na prawdę wyszło nam na dobre i dlatego właśnie jesteśmy tym, kim stawaliśmy się przez ostatnie lata. Wracamy do przeszłości, bo to tam odnajdujemy szczęście. Człowiek z natury wraca do tego, co minęło. Bo na początku każdej historii wszystko wychodzi dobrze. Jesteśmy szczęśliwi. Z czasem to mija, choć to wcale nie oznacza, że na zawsze. Ono się chowa, czekając na odpowiedni moment. Człowiek niepotrzenie płacze. Użalanie się nad sobą nie naprawi popełnionych błędów i nie sprawi, że poczujemy się lepiej.

nie mów  że nie możesz  kiedy po... teksty

antyamy dodano: 4 kwietnia 2012

nie mów, że nie możesz, kiedy po prostu nie chcesz, bo to naprawdę duża różnica.

tak naprawdę nigdy nie był blisko... teksty

antyamy dodano: 30 marca 2012

tak naprawdę nigdy nie był blisko, nigdy mnie nie przytulił ani nawet nie dotknął brzegiem dłoni, nie widział jak dzięki Niemu się uśmiecham, nigdy nie widział jak płaczę, jak się śmieję, a pomimo tego, jest dla mnie tak ważny, że nie potrafię, nawet zmuszając się, o nim zapomnieć.

za bardzo bałam się tego  iż... teksty

antyamy dodano: 30 marca 2012

za bardzo bałam się tego, iż prawdopodobnie kocham. zapewniałam, że tylko lubię, może trochę bardzo. nie dopuszczałam zarówno do Niego, jak i do siebie, oznak silniejszych uczuć. utrzymywałam przekonanie, że nie może do niczego dojść - do żadnego przytulenia, pocałunku, czy innej oznaki czułości. do niczego, co może sprowadzić na dno.

nie podołał. zabrał się za coś... teksty

antyamy dodano: 30 marca 2012

nie podołał. zabrał się za coś nie na swoje siły. podobno liczą się chęci, lecz teraz jedynie cierpię, nie mogąc dostrzec pozytywów. chciał, cholernie pragnął naprawić moje serce, lecz kiedy zaczęło rozpadać się jeszcze bardziej - uciekł. śrubokręt uciska mi kręgosłup, a pojedyncze śrubki drapią od środka, nadal tęsknię.

wiesz   cokolwiek się stanie... teksty

antyamy dodano: 30 marca 2012

wiesz , cokolwiek się stanie - pieprz to . nie przywiązuj się . po prostu rób tak , żebyś była szczęśliwa , nawet jeśli ktoś odejdzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV